Літера Ж

Жванецьке шосе - розпочинається на Підзамчі, йде в напрямку села Жванець.

Жванецький провулок - відходить від Жванецького шосе в напрямку вулиці Об’їздної.

Жовтнева вулиця - 23 січня 1990 року рішенням виконкому Кам’я-нець-Подільської міської ради за №32 одній із запроектованих вулиць с. Жовтневе на міських землях надано назву Жовтнева.

Жовтневе селище - частина колишнього села Мукша-Китайгород-ська, включеного до складу міста, знаходиться в східній частині Кам’янця-Подільського. Поселення на цих землях у XVIII ст. заклали багаті міщани, які брали землю в оренду. Спочатку називалося Міська Мукша (від річки Мукша та міста, що розташовувались поруч), а серед міщан - Гдалева Мукша (від імені шинкаря). У другій половині ХІХ ст. отримало назву Мукша-Китайгородська (розташовувалася біля р. Мукша при дорозі на Китайгород). Указом Президії Верховної Ради УРСР від 7 березня 1949 року перейменоване на Жовтневе.

Жовтневий мікрорайон - розташований у північно-західній частині міста, назву дано міськвиконкомом на початку 1977 року на честь 60-річчя Жовтневої революції.

Жукова вулиця - розташована в мікрорайоні Жовтневому й названа на честь Маршала Радянського Союзу Георгія Костянтиновича Жукова (1896-1974), який, за його ж спогадами, у серпні 1916 року на залізничній станції Кам’янець-Подільський пройшов перше бойове хрещення, а 1944 року очолював війська І Українського фронту, які в ході Проскурівсько-Чернівецької операції визволяли місто.

Журавльовка - північна частина Польського ринку. Назва побутувала в другій половині ХІХ - на початку ХХ ст. й пов’язана з купцем Володимиром Журавльовим, крамниця якого розміщувалася в цій частині ринку.