Інтерв`ю
В умовах житлово-комунальних реформ, які наразі переживає наша країна, і тих острахів, що відчувають мешканці житлових будинків, очікуючи наслідків законодавчих перетворень, представники Громадянської мережі ОПОРА змогли поспілкуватись з людиною, яка має абсолютно позитивний погляд на перспективи Закону України № 417-VIII «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку». Олена Мазур – керівник Асоціації ОСББ Кам’янця-Подільського та голова правління одного з ОСББ міста – розповіла ОПОРІ про особливості своєї роботи.
Від сьогодні започатковую нову рубрику - "Люди, які можуть професійно керувати нашим містом".
І першим до кого я завітав в гості став молодий політик, хоча йому ще цьому мистецтву вчитись і вчитись, але професіонал своєї справи, який пройшов від низу до верху по спортивній стежинні - Кротік Сергій Сергійович.
Піонерами у цій справі були не будь-хто, а спортсмени-серфінгісти. Саме вони під час одного із затяжних штилів на тихоокеанському узбережжі, який надовго відібрав у них можливість займатися улюбленою справою - катанням на дошці по величезних хвилях і знайшли застосування своїм серф-дошкам. Щоправда, на... асфальті.
До них умільці приладнали невеличкі колеса та почали їздити, навіть не задумуючись над тим, що винайшли новий вид спорту - скейтбординг, який з кожним роком ставав усе популярнішим у більшості країн світу, в тому числі і в Україні.
Є прихильники цього спорту і в Кам`янці-Подільському. Вони, як і їхні однолітки та однодумці із сонячної Каліфорнії, просто обожнюють скейт і стоять на ньому більше часу, ніж на поверхні землі.
Ім`я Романа ГАВРИЩУКА добре відоме в нашому місті. Він абсолютний чемпіон Кам`янця-Подільського, чотириразовий чемпіон України, срібний чемпіон Європи та світу 2007 р. серед юніорів, чотирикратний чемпіон України, майстер спорту України з бодибілдингу.
Роману 21 рік. Народився він у Теофіполі, там же закінчив школу. Хлопець змалку любив відвідувати спортивний зал, займався гирьовим спортом, боксом, бальними танцями, бував у тренажерному залі. Напевне, саме любов до спорту, наполеглива праця та цілеспрямованість і допомогли досягти таких результатів.
Край Кам`янецький багатий своїми талантами, яскравими та цікавими особистостями, та особливо поталанило йому на гумористів. Свою долю з ним пов`язали Степан Руданський та Федір Маківчук, Володимир Самійленко та Еміль Кроткий, завдяки Микиті Годованцю місто здобуло визнання столиці байки. І сьогодні на безкрайній ниві гумору та сатири невтомно трудиться когорта визнаних майстрів гострого пера, серед яких і наш сьогоднішній співрозмовник Славко Полятинчук.
Кожен діджей працює в певному стилі: techno, breaks, house, trance, -тому відвідувачі нічних клубів часто приходять саме на конкретного діджея, музика якого їм найбільше до вподоби. Так у майстрів мещерських пультів з`являються фан-клуби.
У Кам`янці особливого вибору нічних клубів немає. Популярністю серед молоді в останні роки користується «Жара». Саме там працює діджей Nikolaz Nikz, який у свої 25 уже досить відомий не лише в нашому місті. Його треки неодноразово займали перші сходинки у пристижних хіт-парадах клубної музики.
Довідка: Народилася і живе у Кам’янці-Подільському. Філолог за освітою. З дитинства обожнювала подорожі і мистецтво, пізніше захоплення рідним краєм з хоббі переросло в професію. Автор найстарішого краєзнавчого сайту ua-нету «Замки і храми України» (https://castles.com.ua/). Статті для журналів «Мир туризма», «Карпати», «Фокус», «Панорама», «Світ Карпат», «Большая прогулка», місцевої та всеукраїнської преси. Учасник кількох фотовиставок в Україні та однієї в Бразилії :).
Нагадаємо, 10 квітня в Кам`янець-Подільському Міському будинку культури відбувся конкурс "МІНІ-МІС Поділля 2010", переможницею якого стала конкурсантка з номером сім Анастасія Перебендюк.
Дівчинка погодилася розповісти нам про секрет свого успіху.
Яків ЦУГЛЕВИЧ – завідувач хірургічного відділення центральної районної лікарні Кам’янця-Подільського.
Народився 7 квітня 1959 р. в с.Антонівка, Чемеровецького району. Щоправда, у паспорті чомусь записали 6 квітня. Через це у різних джерелах вказано різні дати народження. Та ця помилка має й свої переваги: можна святкувати аж два дні поспіль! Хоча переважно родина ЦУГЛЕВИЧІВ вітає іменинника 7-го числа.
Медицина у житті Якова ЦУГЛЕВИЧА посідає неоднозначне місце. Він присвятив їй своє життя, а вона його врятувала.