Камянець-Подільський » Люди » Музиканти та співаки

Музиканти та співаки

Таірова Катерина на Х фактор
14-09-2014 3 517
Таірова Катерина на Х фактор

Таірова Катерина, з Кам`янця-Подільського, на Х фактор виконала пісню Лоліти "Снилося мені".

Катерина Таірова
1-04-2014 3 773
Катерина Таірова

Кам’янчанка Катерина Таірова стала учасницею проекту "Голос країни"

Наш Формат
23-09-2013 3 953
Наш Формат

"Наш Формат" - Кам`янець-Подільський (Вова, Артьом, Паша).

Лівіцький Олександр Олегович
27-12-2012 2 828
Лівіцький Олександр Олегович

з 16 по19 грудня 2010 року відбувся Всеукраїнський дитячо-юнацький конкурс української музики, на якому 8-річний кам`янчанин Лівіцький Олександр Олегович посів 2-місце.

Танцювальна студія - "На Бісс"
16-11-2012 2 597
Танцювальна студія - "На Бісс"

На Бісс це впершу чергу танцювальна студія яка була заснована 5 жовтня 2010 року

Гурт "Брати" - гордість Кам'янця
8-08-2012 3 625
Гурт "Брати" - гордість Кам'янця

А виявляється в Кам`янці-Подільському проживає гурт - відомий на всю Україну.

Перегляд їхніх відео на youtube перевалює за 165 000!

DJ Sonnikov (Виктор Сонников)
28-06-2012 2 424
DJ Sonnikov (Виктор Сонников)

DJ Sonnikov (Виктор Сонников) начал интересоваться хип-хоп культурой когда был еще школьником и не подозревал, что станет ди-джеем. В то время он пробовал себя во всех аспектах этого направления: брэйк-дэнс, граффити, музыка.

В 2005 году с приходом моды на музыку R&B, в г. Сумы начинаются проводиться первые R&B вечеринки, в которых Sonnikov принимает непосредственное участие как приглашенный гость и оргнизатор. DJ Sonnikov - личность известная и людям, не первый день принимающим участие в развитии культурной жизни г. Сумы, и простой публике, посетителям ночных клубов, персона неоднозначная и многосторонне развитая.

Мирослава СЛЄСАР
7-06-2012 2 753
Мирослава СЛЄСАР

На Міжнародному фортепіанному конкурсі в місті Белград (Сербія) кам`янчанка, студентка III курсу Хмельницького музичного училища ім.В.ЗАРЕМБИ Мирослава СЛЄСАР зайняла перше місце.

До цього великого досягнення привели піаністку талант, наполеглива праця та прекрасні педагоги.

Ілона Тихонюк
23-03-2012 4 972
Ілона Тихонюк

Юна співачка, яка, незважаючи на вік, уже встигла стати учасницею 25 дитячих пісенних конкурсів у різних містах України, учасницею пісенного фестивалю в Румунії й навіть заспівати у зірковому дуеті з відомою співачкою Катею БУЖИНСЬКОЮ.

 На конкурсі «Міс і містер Центральної Європи», який проходив у місті Коломия, отримала титул І Віце-міні Міс Центральної Європи – 2006, а також додатковий титул Золоте майбутнє України.

 На V ювілейному дитячому фестивалі «Міні Міс Поділля» виборола титул І Віце-міні Міс Поділля -2005. І це лише частина її здобутків..

Nikolaz Nikz - Микола
9-03-2012 3 249
Nikolaz Nikz - Микола

Кожен діджей працює в певному стилі: techno, breaks, house, trance, -тому відвідувачі нічних клубів часто приходять саме на конкретного діджея, музика якого їм найбільше до вподоби. Так у майстрів мещерських пультів з`являються фан-клуби.

У Кам`янці особливого вибору нічних клубів немає. Популярністю серед молоді в останні роки користується «Жара». Саме там працює діджей Nikolaz Nikz, який у свої 25 уже досить відомий не лише в нашому місті. Його треки неодноразово займали перші сходинки у пристижних хіт-парадах клубної музики.

Горличка - танцювальна родина
8-06-2010 7 097
Горличка - танцювальна родина

Кам`янець-Подільський здавна славиться своїми танцювальними традиціями та успішними колективами зі світовим ім`ям. Як не дивно, одним із стратегічних напрямів у розвитку міста є «Кам`янець-Подільський - місто Терпсихори» (муза танцю - авт.). Сьогодні магія руху притягує все нових і нових шанувальників, які віддаються цьому таїнству та досягають нечуваних висот. Танець,  як відомо, - це мова тіла, розуміння якої приходить лише з духовною гармонією.

Щоб краще порозумітися з танцем, сьогодні ми маємо нагоду поспілкуватися із визнаним в Україні та далеко за її межами майстром, засновником колективу «Горличка» та успішним громадським діячем.

Кам'янець-Подільські музичні гурти
30-07-2008 11 114
Кам'янець-Подільські музичні гурти

Кам`янець-Подільські гурти:

Ансамбль "Диво калинове"
1-06-2007 4 900
Ансамбль "Диво калинове"

У самодіяльному ансамблі "Диво калинове" займаються звичайні діти - учні школи № 15 Кам`янця-Подільського.

З 26 березня до 8 травня цього року ансамбль "Диво калинове" перебував у Сполучених Штатах Америки на фестивалі у відомому дитячому центрі "Dolly Wood", що в штаті Теннессі. - За цей час наші юні артисти дали 93 концерти, які мали неабиякий успіх у гостей фестивалю, - розповідає художній керівник ансамблю Юрій ГРАБЧУК.

 - Це щодня по три концерти і повний аншлаг. До нашого театру шикувались черги, щоб потрапити на концерт школярів. На такий успіх ми й не сподівались. Тільки у вівторок ми мали один день вихідний, то діти змогли багато див побачити в містечку "DOLLY WOOD"...