Ілона Тихонюк

  • 4 972
  • (Оцінок: 1)
Ілона Тихонюк
Ілона Тихонюк

Юна співачка, яка, незважаючи на вік, уже встигла стати учасницею 25 дитячих пісенних конкурсів у різних містах України, учасницею пісенного фестивалю в Румунії й навіть заспівати у зірковому дуеті з відомою співачкою Катею БУЖИНСЬКОЮ.

 На конкурсі «Міс і містер Центральної Європи», який проходив у місті Коломия, отримала титул І Віце-міні Міс Центральної Європи – 2006, а також додатковий титул Золоте майбутнє України.

 На V ювілейному дитячому фестивалі «Міні Міс Поділля» виборола титул І Віце-міні Міс Поділля -2005. І це лише частина її здобутків..

Дивитись відео Ілона Тихонюк:

Ілона ТихонюкУ рамках проекту "Майстерня майбутніх зірок" на чолі із заслуженим артистом України, відомим продюсером Дмитром КЛІМАШЕНКОМ у Києві відбувся фінал І Всеукраїнського дитячого музичного конкурсу. Діти Сонця спрямований на пошук молодих талантів майже з пелюшок.

У фіналі взяла участь і наша землячка Ілона ТИХОНЮК - 13-річна юна співачка, яка, незважаючи на вік, уже встигла стати учасницею 25 дитячих пісенних конкурсів у різних містах України, учасницею пісенного фестивалю в Румунії й навіть заспівати у зірковому дуеті з відомою співачкою Катею БУЖИНСЬКОЮ.

В 13 років вже така красуня! Що робить ця акселерація...

Підготовка до конкурсу була більш ніж серйозною: кастинг, вибір і запис пісні на студії, розміщення учасника та пісні на Інтернет-сайті конкурсу.

До журі конкурсу увійшли відомі зірки шоу-бізнесу: Дмитро КЛІМАШЕНКО, Анна СЕДАКОВА, Василь ЛАЗАРОВИЧ, Юрій РИБЧИНСЬКИЙ, Олена КОЛЯДЕНКО, Ані КАРО, Андрій ДЖИДЖУЛА та ін.

Серед 140 учасників старшої вікової категорії (13-16 років) Ілоні вдалося підкорити суворе журі та увійти до десятки фіналістів. Три дні напруженої боротьби конкурсантів - і Ілона посідає почесне третє місце, отримавши, крім численних призів, і гарні пропозиції.

Хочеться вірити, що і Ілона, і ті хлопці та дівчата, які брали участь у конкурсі, втілять свою мрію й незабаром вийдуть на справжню сцену поряд з визнаними зірками. І те, що нинішні зірки думають про майбутнє, про тих, хто прийде їм на зміну, дуже мудро з їхнього боку...

Ілона та її батьки щиро вдячні викладачу вокалу К-ПНУ Любові МАРТИНЮК та людині, яка є постійним супутником творчого шляху молодої співачки, - народному депутату України Василю ШПАКУ.

Біографія Ілони:

Ілона Тихонюк

Я, Тихонюк Ілона, мені 13 років. Займаюсь вокалом з семи років. Мій викладач – Любов Василівна Мартинюк, керівник зразкового дитячого музичного театру пісні «Любава». Закінчую музичну школу, по класу фортепіано.

Проживаю в с.м.т. Стара Ушиця, Кам’янець-Подільського району Хмелницької області.

В моїй творчій біографії налічується понад 25 конкурсів та фестивалів. Це міжнародні, республіканські, всеукраїнські, обласні та районні конкурси, де отримала:

1. Володарка Гран-прі V ювілейного регіонального фестивалю «Світ талантів Поділля – 2007» (м. Хмельницький)

2. Володарка Гран-прі VI Всеукраїнського фестивалю «Селянські зірочки» (м. Херсон. 2005)

3. Лауреат І премії V Міжнародного фестивалю «Світ талантів - 2007» (м. Київ)

4. Лауреат І премії V Всеукраїнського дитячого фестивалю «Світ талантів – 2007» (м. Одеса)

5. Лауреат І премії міжнародного фестивалю «Червону руту не шукай вечорами» (м. Чернівці. 2008)

6. Лауреат І премії та золотої медалі телевізійної програми «Южный експрес - 2006»

(м. Одеса)

7. Лауреат І премії міжнародного фестивалю « І мене в сім’ї великій» (м. Чернівці. 2006)

8. Представник дитячої творчості України в Румунії - 2006.

9. Лауреат ІІ премії V Всеукраїнського благодійного фестивалю дитячої творчості та юнацтва «Звичайне диво» (м. Хмельницький. 2007 ).

10. Лауреат І премії конкурсу «Талант 2008» (м. Кам`янець-Подільський)

Особливо люблю приймати участь у конкурсах краси і таланту. Ось мої здобутки:

1. На конкурсі «Міс і містер Центральної Європи», який проходив у місті Коломия, отримала титул І Віце-Міні Міс Центральної Європи – 2006, а також додатковий титул Золоте майбутнє України.

2. На V ювілейному дитячому фестивалі «Міні Міс Поділля» виборола титул І Віце-міні Міс Поділля -2005.

3. На конкурсі «Міні Міс України», який проходив у місті Чернівці отримала титул Міні Міс Чарівність України – 2005.

4. На конкурсі «Юна Міс України – 2007», який проходив у місті Одеса отримала титул Юна Міс Індивідуальність.

Ілона Ілона

Інтерв`ю:

Ілона Тихонюк1. Когда ты решила, что хочешь стать артистом?

Це сталось у ранньому дитинстві, коли я почала пізнавати творчий світ пісень і могла переглядати концерти видатних співаків. Вони були дійсно чудовими, а в мене ще з тих пір був хист до цієї справи. І тоді я вирішила, що хочу стати співачкою. Зараз я крокую до своєї мрії і важливим із цих кроків є проект «Діти сонця».

2. Каждый артист ли может стать звездой?

Зіркою може стати лише той артист, який цілеспрямовано йде до цього – дає багато концертів, бере участь у різних конкурсах і звичайно подобається глядачам та слухачам, які певно можуть сказати зірка він чи ні. А чи важливо це йому, кожен вирішує для себе.

3. Как ты щитаешь: какими качествами должен обладать будущий артист?

Повинен володіти власним, неповторним стилем і характером, а не нагадувати собою когось іншого. І звісно ж над собою потрібно завжди працювати, бо саме праця веде людину до омріяних подій у її житті.

4. Кто из современных звёзд шоу-бизнеса может служить примером для начинающего артиста и почему?

Особисто для мене такими кумирами є Катя Бужинська, Тіна Кароль, Ані Лорак.А з зарубіжних виконавців мені подобається Evanescence, Tokio Hotel і Avril Lavigne, тому що вони виконують дуже гарні пісні, з глибоким змістом, що навіюють спогади і викликають емоції, цим привертаючи до себе слухачів.

5. Если ты пройдёшь отборочный тур, какую бы песню хотела исполнить в финале?

Пісню, яка допоможе мені перемогти і розкриє мене. Пісня, в якій я відчуватиму себе собою. (Можливо це буде рок.)

6.Что ты хочешь пожелать участникам конкурса?

Бажаю цілеспрямовано йти до своєї мети і не зупинятись на досягнутому.

 

 Український відбір на дитяче Євробачення-2009. 1-й етап 51. Ілона Тихонюк, м. Камянець-Подільський Хмельницької області


------

Прокоментуй Цей Пост:

Схожі Новини