Камянець-Подільський » Туризм » Екскурсії Кам'янець-Поділський, Хотин, Бакота, Кривче

Екскурсії Кам'янець-Поділський, Хотин, Бакота, Кривче

  • 43 944
  • (Оцінок: 5)
Екскурсії Кам'янець-Поділський, Хотин, Бакота, Кривче
Екскурсії Кам'янець-Поділський, Хотин, Бакота, Кривче

Якщо Ви самостійно бажаєте знайти екскурсоводів без участі турфірм,  адже не секрет, що саме туристичні фірми роблять великі накрутки на послугах екскурсоводів, то саме тут можна замовити екскурсовода.

Послуги екскурсовода для груп замовляйте завчасно! бажано за 2-3 тижні до екскурсії.

Контакти для замовлення екскурсій:

ekskursii@gmail.com


тел. 097-479-12-18


Екскурсії Кам'янець-Подільський

 

Сайт гіда Козака Руслана

(На сайті за посиланням вище - Ви зможете вибрати собі гіда, а також почитати актуальну інформацію.)

Замовити екскурсіюБезкоштовно порадимо ресторан чи кафе, для індивідуалів чи групи, на Ваші можливості.

У вас не велика група, шкільний клас чи трудовий колектив, на меті яких є ознайомлення з Кам`янцем-Подільським, або Ви просто приїжджаєте сім`єю - тоді наші послуги саме для Вас!

Ви економите свої гроші та час, а екскурсоводи працюють без посередників. Ми безкоштовно надаємо консультації та поради, що стосуються екскурсій та подорожей по місцевостях та районах де працюють екскурсоводи.

Екскурсії на легковому автомобілі - для індивідуалів та груп до 4 чоловік. Вас зустрінуть на Ж\Д чи автовокзалі, відвезуть в готель, а якщо потяг прибуде на світанку (поселення в готелях з 9.30)- проведемо ранкову екскурсію - на автомобілі по місту!

  Екскурсія в Бакоту

Подорож у мальовничий куточок Поділля, де Дністер перетворюється на маленьке море на дні якого покоїться прадавнє поселення - Бакота. На 120 метровій скелі, в 1889 р. силами місцевих селян під керівництвом священика Е.Праницького було розкопано монастир, який датується 12ст. Вам пропонується відчути подих прадавньої історії наших предків, насолодитись мальовничими краєвидами заповідника "Товтри", скупатись в Дністрі, гарно провести свій час.

 

  Екскурсія в Кам`янець-Подільський

Місто легенда, Квітка на камені, Окраїна православного світу, Неприступна фортеця. Загадкове місто на камені, початок заснування якого не знає ніхто, ця таємниця бентежить не один розум історика та дослідника Поділля. Зважаючи на те, що у 17ст. турки вивезли з центра Поділля - Кам`янця усі архіви і на перспективу розсекречення цих документів, то у майбутньому на нас чекає ще багато приємних відкриттів.

 

  Екскурсія в Кривче

У 1721 році печера вже була описана ксьондзом Жачинським (Rzaczynski) в його праці про історію Польщі. У 1929 році туди вела, згідно путівнику, вузенька і важка для проходження стежка. На відстані приблизно в 50 кроків від початку підземної подорожі зустрічалися перші гроти. Пропонуємо спуститись в підземелля, що розтягнулись на кілька десятків кілометрів для зустрічі з жителями підземелля...

 

  Скала-Подільська

Тут збереглись рештки палацу з чудовим кам‘яним орнаментом навколо вікон та дверей, в стінах видно отвори від дерев`яних балок, входи в підвали, внутрішні кімнати та отвори в стінах, від димоходів. Сумна історія палацу, що через кілька років після закінчення реставрації було спалено вогнем блискавки і зараз він стоїть пустий. Біля палацу знаходиться "Королівська криниця" яку вирили для князя Данила Галицького.

 

  Екскурсія в Хотин

Перебуваючи на території Хотинської фортеці, можна доторкнутись кам`яних мурів і веж, збудованих нашими пращурами, пройтись дорогами й містками, де в давні часи точились жорстокі січі наших земляків із непрошеними гостями. Ця подорож залишить у Вас приємні спогади про відвідини цього куточка Української землі. Тут знімались такі художні кінострічки "Співробітник ЧК", "На війні як на війні", "Народжена революцією", "Д`артаньян і три мушкетери", "Глорія туга", "Легенда про безсмертного лицаря Айвенго".

 

Отримати консультацію та поради, а також рекомендації.

Ви можете отримати характеристику та рекомендації, щодо окремого екскурсовода.  Кожний із них має свої особливості та свої улюблені маршрути, чоловіки або жінки, юні чи дорослі замовляйте та економте свої гроші.


------

Прокоментуй Цей Пост:

Схожі Новини