Нестерука пов'язали

  • 6 844
  • 25
  • (Оцінок: 0)

У жовтні 2009 року до нашого мера-господарника Нестерука А.М. звернулися власники приватного підприємства з проханням передати їм в оренду земельну ділянку площею 1,5 га для будівництва гаражів та СТО.Посприяти у виділенні землі та подальшому зменшенні орендної плати мер, або його заступник, погодились за винагороду – 300 тисяч гривень. У разі несплати грошей була погроза виставити ділянку на аукціон та продати її.

Але замість бабла 20 вересня 2010 року до Нестерука завалили хлопці в масках від яких у мера стався сердечний приступ...

  Нечай

 

20 вересня керуючий справами виконкому міськради пан НЕЧАЙ М.А. , у своєму службовому кабінеті отримавши від підприємців останню частину хабара – 60 тисяч гривень, був затриманий співробітниками Служби безпеки України. Вирішується питання про обрання запобіжного заходу стосовно міського голови, який нині перебуває у лікарні.

 

20 вересня ц.р. прокуратура Хмельницької області за матеріалами СБУ стосовно мера та його спільника порушила кримінальну справу за ч. 2 ст. 368 (Одержання хабара у великому розмірі або службовою особою, яка займає відповідальне становище) та ч. 2 ст. 364 (Зловживання владою або службовим становищем)

 Андрухович В.

 

В.АНДРУХОВИЧ припускає, що затримання мера пов’язане з політичними мотивами.

За його словами, у лікарні палату А.НЕСТЕРУКА охороняють співробітники СБУ.

 

<!--kamenec_media_begin:https://www.youtube.com/watch?v=su3MqSALM8M--><!--kamenec_media_end-->

 

Нагадаємо, що  14 вересня А.НЕСТЕРУК написав заяву про вихід з лав ВО «Батьківщина», членом якої був близько 4 років, а ще за місяць до цих подій БЮТ почав активно рекламувати пані Волошину, напевне всі ці події пов`язані між собою...

 

 


Наступного дня у місті утворилась ініціативна група, скоріш за все керована із міськвиконкому ( адже в разі зміни мера все начальство, що керувало містом протягом 12 років политить на пенсію), ініціювала акцію підтримки на захист А.Нестерука. Вони провели акції протесту біля СБУ, мерії, та Стрімкої лані - перекривши дорогу:23 вересня Кам`янець-Подільський міськрайнонний суд обрав міру запобіжного заходу у вигляді взяття під варту!

25 вересня ініціативна група почала поширювати на сайтах інтернет порталів статті, що виправдовують мера.Наприклад ось ці.А також сталі відомі прізвища людей, що давали хабарі, ними виявились: Миронюк В.І., Геселєв Є.О., Гаджук С.В. - посилання на джерело

27 вересня - провели обшук в кабінеті кабінеті першого заступника мера В. Андруховича.

27 вересня (17:00) - Почався другий мітинг на підтримку мера. Особливо ярісно захищав мера Розбам Микола Ньюсович - голова комісії по будівництву та землевідведенню. От уже кілька днів земля під його ногами просто горить.

28.09.2010 року, Апеляційний суд Хмельницької області залишив в силі постанову Камянець-Подільського міськрайонного суду про утримання під вартою Нестерука та Нечая.

 

Цікаві дані, що сплили:

 

Спочатку Нестерук вступив в  "Партію Регіонів" потім перейшов в "Нашу Укараїну", а з "Нашої України" в "БЮТ" з "БЮТу" В САМОВИСУВАННЯ ЩОБ ПОТІМ ВСТУПИТИ в "партію Кінаха підприємців"

 Земельна ділянка за яку давали взятку. Дану земельну ділянку Миронюк взяв в оренду більш ніж 5 років назад. Освоював не спішно. За весь цей час тільки спланував площу, завіз відсіву і почав городити. А за цей час термін оренди землі збіг а в міській раді помінялись правила надання земельних ділянок в оренду - через конкурс ( хто зробить більший внесок - той і орендар)а викупляти земельну ділянку Вони видно фінансово не могли потягнути. На таке Миронюк з партнером звичайно йти не хотіли, боялись що хтось на конкурсі перекупить їхнє право на оренду даної ділянки, і почали шукати спосіб як продовжити термін попереднього договору оренди. Минулої осені вони напевно отримали певні гарантії що земельна ділянка буде за ними, тому що починаючи з того часу на ділянці почалась бурна діяльність, збудували сторожку, один навіс для автомобілів, обгородили сіткою і стоянка зараз функціонує.

 

Кілька цікавих фраз, що віднайшов в інтернеті:

Проти:   За:

Подивіться, в нього навіть не має мужності визнати свою помилку і вибачитись перед кам`янчанами, щиро покаятись! він навіть зраджує своїм спільникам, з якими був в одні команді, про що тут вже можна говорити, ніякої моралі.(навіть у бандитів е якісь поняття своїх не кидати!), а він ще й скидує свою вину на політичне замовлення, це смішно! бют в опозиції і тому зараз не має адмін ресурсу займатись такими речами, а в партію кінаха він мав вступати, що є в коаліції з ПР, тому по ідеї пратії регіонів теж не повинно бути вигідно його кидати- підставляти,. ПРОСТО, ФАКТ НА ЛИЦЕ- він сам В ЦЬОМУ винен бо вимагав хабар. Нестеруку не требе було так жорстко палитися: купляти доньці нову ДОРОГУ машину, собі дачу в карпатах і не треба було брати взятку в кабінеті- він рослабився, думав, що все схвачено, вибори виграє бо є як ви бачите за що їх виграти. АЛЕ,є Бог без волі якого жоден листочок не впаде на землю... я не бажаю йому зла, МЕНІ ЙОГО ШКОДА (його сім`ю), та я все ж констатую факт. За ним вже місяць стежили.

Факт вимагання хабара і факт його отримання мали місце і від цього нікуди не дітись. Те що питання в білій хаті вирішувались таким чином вже давно для знаючих людей було давно відомо і не при Нестеруку це почалось. Повірте мені, я напевно людина старша за віком за інших учасників форуму, і в свій час працював в "білій хаті" ще за каденції Мазурчака. і мав відношення до питань будівництва і землі ( більш детально уточнювати не буду, щоб не намагались вирахувати) без певного "внеску" нічого не вирішується. Але памятаєте працював у нас привладі такий собі діяч "Серьожа-штука" і всі знали що він вирішує земельні питання і бере за це гроші, майже відкрито про це писалось в місцевій пресі і листівках, але чомусь його СБУ не чіпало - не було замовлення.
А над СБУ не кепкуйте, в них на кожного більш менш відомого є тека, де фіксується весь компромат і у разі необхідності справі дається рух.
А в Макаровича "чорні фінансові справи " були поставлені дуже грубо, не так завуальовано як при Мазурчакові, там удар тримай наприклад той самий "Серьожа-штука" і стрілка переводилась не на мера а на міську раду, а тут Макарович вирішував питання особисто, що є дуже не професійно, якщо хочеш взяти і не підставитись. Особливо це стало помітно останім часом.
 
Як на мене це все "підстава", не може так бути щоб у 4 містах по Україні одразу 4-х мерів міст заарештували, і все один і той же почерк, доречі всі вони представники попередньої влади. Але й взятку йому принесли не зовсім чисті люди, які й самі недавно повернулись із місць позбавлення волі, і я недумаю що людина такого рангу як Нестерук мав би з ними якісь справи.

А от чому ніхто не ходив до СБУ в часи керування Мазурчака.Тоді було приватизовано пів-міста .І то що було міським стало враз приватним ,і нікого це не обурювало.А тут вибори і знайшли головного винуватця.Цей хоч відчухав місто ,забрав Теплоенерго .привів в порядок зупинки,стадіон ,зайнявся парком .Я не адвокат , не голосував за нього , але ж хто краще ? Невже інші претинденти ? Наша країна -одна з самих корупційних.В нашому місті чиновників чомусь називають штуками.Але прийнято садити і робити цапами-відбувайлами тих ,хто заважає справжнім корупціонерам.Іпомилявся він ,коли в останньому інтервю в " Подолянині" він наївно надіявся ,що ніхто не буде мстити...

Але те, що конкретно ця ситуація не має жодного відношення до виборів - теж нонсенс. Хабарників в цій країні зазвичай не саджають, їх доять.

Друзі, хто розуміє політичний підтекст цієї підстави - то розуміє що це просто підстава. Особисто я люблю своє місто і поважаю усю роботу що робив наш міський голова. Я вважаю це наглою спробою затоптати в багно як нашого мера так і місто, яке в багатьох аспектах є зразковим. І хто з вас готовий не словом, а реальним ділом відстояти честь громади ( а це плєвок у наш бік - коли підтсавляють мера з високим рівнем підтримки у місті) , то пропоную уже готувати ваших друзів до маніфестації!!!
Я уже з друзями збираємо мейли всіх телекомпаній, готуємо матеріали. Робіть і ви такі речі - хоча б через інтернет і ваші сторінки в соцмережах донесіть до інших що ми готові відстоювати нашу честь!!! І на днях готуймось виходити!!!
 
На закуску прикол з другого дня мітингу:
<!--kamenec_media_begin:https://www.youtube.com/watch?v=Eb60BSg534k--><!--kamenec_media_end-->

Слухайте, що каже дядечко Дубовий про готель Дарчука, саме цей готель Макарович особисто  затверджув.

 

29 вересня - Це чисто бізнесово-кланові з’ясування стосунків, пов’язані з перерозподілом бізнесу”, - сказав він. В.ЯДУХА припустив, це передусім стосується комунального підприємства “Теплокомуненерго”, яке міська влада повернула у власність громади міста

 

1 жовтня стали відомі нові факти в цій історії - як з`ясувалось 7 вересня 2010р. Нестерук підписав угоду з Партією Регіонів.

дивись сканер (Клацни на фото щоб збільшити)


 

Клопотання Анатолія Нестерука до апіляційного суду:

А ось версія  і самого мера, про те, що відбувалося у нього в кабінеті:

(клацай на фото щоб збільшити)

 

 
   

 

5 жовтня з`явився сайт підтримки А.Нестерука -www.nesteryk.com

5 жовтня газеті "Є" дав інтерв`ю Євген Геселев: «В мене було два варіанти: або написати заяву в СБУ, або дати в морду і сісти в тюрму» - читати

15 жовтня - з`ясувалось, що Миронюк ніякого відношення до цієї ділянки не має - читати

5 липня 2011р рішенням суду Нестерука засудили до 4 років ув`язнення.

31 серпня 2011р. Нестерука звільнено з умовним терміном на 1 рік. - Читати

 

Ваше відношення до цієї події??

Сторінки: 1 2 3

------

Останні коментарі:

Руслан
Руслан
Вор должен сидеть в тюрьме.

Нестерук звичайний злодій, який притаївся в міськвиконкомі, щоб обкрадати Кам`янчан. Нагадаю, що за мітинг платили по 50 грн, тобто люди йшли як на роботу. І ніхто того Нестерука не поважає, підтримують тільки ті люди які були його спільниками (обкрадання міського бюджету). Одні з перших хто підключився до мітингу це були люди з газконтори, а цими людьми були його родичі які були поставлені керівниками саме завдяки Нестеруку.
Я дуже дякую нашому великому і поважному президенту за його плідну працю (чистку моральних уродів від суспільства)

Забули взяти ще третього Андруховича.
Цитувати Скарга
Олег
Олег
Підіть в "Cтаре місто", подивіться, як свати Нестерук і Дарчук грохнули все "Cтаре місто"! Перекрили Мінарет і Мадонну! Чого навіть турки собі не дозволяли!!!-

Руслан,
Погоджуюсь із кожним словом!100%
Цитувати Скарга
admin
admin
як свати Нестерук і Дарчук


Вони не можуть бути сватами! у Дарчука не має дітей. Якщо я не помиляюсь то одружились між собою їхні плиміники.
Цитувати Скарга
Тетяна
Тетяна
Звертаюся до автора цієї статті!!!
Щоб тобі руки відсохли, гамнюче!!!!
Щоб ти не міг більше писати такий бруд!!!!
Ганьба!!!!
Цитувати Скарга
Гость
Гость
Руслан-! Вы правы.Полностью Вас поддерживаю-!И автор правильно пишет,даже мягко. А та су..а Татьяна которая, ее надо вместе с Нестеруком в одну камеру.
Цитувати Скарга
Антон
Антон
Руслан,
Руслан,
Олег,
жджжд
Цитувати Скарга
Антон
Антон
Я, бачу ви дуже обізнані, а що ви писаки будете робити коли вас візьмуть за сраки!!!
Цитувати Скарга
admin
admin
А ми писаки хабарі не беремо :a_smex4: . А те що Нестерук не вміє навіть взяти хабаря розумно - то це його проблеми! І підлеглих потрібно брати розумніших, а не дурніших за себе!
Цитувати Скарга
антон
антон
за то всі знають чим ви займаетесь! А, що доведено уже що він хабаря брав? Де факти? Якщо заступники давно грають з вами в доміно то це і дурному ясно! Хай ваші хазяї тепер покерують, мабуть хороші господарі...
Цитувати Скарга
Антон
Антон
і ще одне, дуже інтересна увас угода на сайті, між паном Ядухою та паном Нестеруком-напевне губернатор знав, і перестрахувався ціею угодою, щоб підозри на ньго ніякої небуло і до їхньої політичної сили.
Цитувати Скарга
admin
admin
за то всі знають чим ви займаетесь!


:b_plakat4: А можна взнати чим я займаюсь?
Цитувати Скарга
Антон
Антон
Курите люльку,та чухаетесь своею шаблюкою! А ще може готуетесь стати депутатом в міську раду. Таких козаків як ви, там після виборів буде багато!
Цитувати Скарга
Леся
Леся
антон,

Доведено Антончик. Треба читати пресу і дивитись новини, є вся аудіо, фото і відео зйомка. Просто так його не тримали би в СЕЗО.
Цитувати Скарга
Антон
Антон
Добре, що ви створили цю сторінку-прийде час з вами познайомляться, подадуть на вас в суд за ваші вислови "злодій і т.д."А ще незабувайте, що всі ми під Богом, і йому нас судити кожного зокрема- такщо негрішіть і непишіть таких дурниць більше! Неживіть одним днем, і подумайте про своїх рідних і дітей.
Цитувати Скарга
admin
admin
за ваші вислови "злодій


Антон Ви щось попутали, я нікого офіційно не називав злодієм - де? ТУт лише констатація фактів, які опубліковані офіційними джерелами.
Можете подати в суд на СБУ чи суд
Цитувати Скарга
Леся
Леся
Читайте уважніше статтю Тут все написано як працював Толян, і звідки він брав гроші!


https://k-p.net.ua/news_kamenec/avarii
/page,2,445-nesteruka-povyazali.html
Цитувати Скарга
Антон
Антон
Фактів нема і небуло! Я, тоже можу заплатити і завтра напишуть, що ви також злодії, доведіть потім, що це не так! І не факт- те, що у наших сізо чи у тюрмах 50% громадян у чомусь винні!.. Макарович - нічого не брав, і ніколи не стогнав, так як деякі з наших "трудолюбивих політиків" в місцевих газетах! Побачим час покаже, чи зможе новообраний мер скільки зробити, як зробив Нестерук за 2-ва роки в період кризи для нашого міста та для його жителів... Давати людям пусті обіцянки легко, подивимось як вони будуть виконуватись.
Цитувати Скарга
Антон
Антон
Ну що гетьмани .асранці, видно вітер почав дути не в ту сторону як ви хотіли? Пам`ятайте Бог е і пекло е, куди ви і попадете зате що невиновату людину облили брудом, і помогли потрапити в сізо !!!Все так небуде, і в яму яку ви вирили попадете самі...
Цитувати Скарга
admin
admin
:c_emot8: Антон, а на твою думку всі повинни вважати що Нестерук не винен?
Як на мене він типовий совок-перебіжчик-бюрократ, який сам позбувся даху! А посадити можна любого чиновника!
невиновату людину облили брудом

:a_smex4: Ну-ну, один колядував, другий не брав, третя не перевищувала повноваження - І ВСІ КРИЧАЬ, ЩО НЕ ВИННІ!
Цитувати Скарга
Антон
Антон
Нестерук - порядна людина !!! Жалко, що такого господарника, замінили люди які з Кам`янця роблять помийну яму всюди срач, доріг нема, ями в коліно. Якщо ви такі хороші кращі за "савка" то доведіть!
Цитувати Скарга
Любовь
Любовь
Аде ж ті дороги, що їх побудував Нестерук? Мабуть хабарницькі гроші, він мав намір роздати малозабезпеченим сім"ям, або сплатити за лікування бідної людини, або сплатити за нвчання багатодітної сім"ї.... чи забезпечити безбідне життя своїм дітям, щоб вони менше працювали, а більше кайфували. Взагала людина, яка з такою легкістю перебігає із партії в партію, хіба може визвати хоч якесь довірря? Да підвів він Мазурчака.... І де це Ви шановні таке бачили, щоб ситий голодного зрозумів?
Цитувати Скарга
Богдан
Богдан
Ти Сірома мабуть даун! Або жив, чи можливо живеш в Бакотьських скелях ! При Нестеруку було зроблено більше 5 км доріг, діти його непрацювали в міській раді, хабара він небрав і це доведено в судах, пиз-ти не мішки тягати...А.Макарович - це благородна людина, він непідвів жодного жителя міста... Ми йому вірим, і поважаем його, порівняно з мазурчаком казнокрадом та його заступниками штуками він свята людина. А ті виродки, що рили йому яму, мабуть уже на краю прірви-куда їм і дорога, до чортів в пекло!!!!
Цитувати Скарга
Павло
Павло
Ну що козаки, всетаки Нестерук не хабарник !!! Навіть вищий спеціалізований суд це довів! Так що е Бог і його сила сильніша за брехню і грязні гроші тих хто це зробив - але це все залишиться на проклятті їх сімей, якщо вони вчасно не покаяться!!!
Цитувати Скарга
admin
admin
Навіть вищий спеціалізований суд це довів!

:smailuk14: Наш Справедливий суд довів, що Кравченко двічі собі в голову вистрілив.

А, що був суд, де і коли - який результат? запишу в хроніку...
Цитувати Скарга
Антон
Антон
Привіт козаче, бачиш Бог чуе молитви людей Анатолій Нестерук уже працюе, а тобі мабуть за ці всі тут висловлювання, мабуть потрібно вибачитись. Борітесь і поборете...
Цитувати Скарга

Прокоментуй Цей Пост:

Схожі Новини