Перший портал / Нестерука пов'язали

Нестерука пов'язали

У жовтні 2009 року до нашого мера-господарника Нестерука А.М. звернулися власники приватного підприємства з проханням передати їм в оренду земельну ділянку площею 1,5 га для будівництва гаражів та СТО.Посприяти у виділенні землі та подальшому зменшенні орендної плати мер, або його заступник, погодились за винагороду – 300 тисяч гривень. У разі несплати грошей була погроза виставити ділянку на аукціон та продати її.

Але замість бабла 20 вересня 2010 року до Нестерука завалили хлопці в масках від яких у мера стався сердечний приступ...

  Нечай

 

20 вересня керуючий справами виконкому міськради пан НЕЧАЙ М.А. , у своєму службовому кабінеті отримавши від підприємців останню частину хабара – 60 тисяч гривень, був затриманий співробітниками Служби безпеки України. Вирішується питання про обрання запобіжного заходу стосовно міського голови, який нині перебуває у лікарні.

 

20 вересня ц.р. прокуратура Хмельницької області за матеріалами СБУ стосовно мера та його спільника порушила кримінальну справу за ч. 2 ст. 368 (Одержання хабара у великому розмірі або службовою особою, яка займає відповідальне становище) та ч. 2 ст. 364 (Зловживання владою або службовим становищем)

 Андрухович В.

 

В.АНДРУХОВИЧ припускає, що затримання мера пов’язане з політичними мотивами.

За його словами, у лікарні палату А.НЕСТЕРУКА охороняють співробітники СБУ.

 

<!--kamenec_media_begin:https://www.youtube.com/watch?v=su3MqSALM8M--><!--kamenec_media_end-->

 

Нагадаємо, що  14 вересня А.НЕСТЕРУК написав заяву про вихід з лав ВО «Батьківщина», членом якої був близько 4 років, а ще за місяць до цих подій БЮТ почав активно рекламувати пані Волошину, напевне всі ці події пов`язані між собою...

 

 

    Посилання на сайт СБУ

Наступного дня у місті утворилась ініціативна група, скоріш за все керована із міськвиконкому ( адже в разі зміни мера все начальство, що керувало містом протягом 12 років политить на пенсію), ініціювала акцію підтримки на захист А.Нестерука. Вони провели акції протесту біля СБУ, мерії, та Стрімкої лані - перекривши дорогу:23 вересня Кам`янець-Подільський міськрайнонний суд обрав міру запобіжного заходу у вигляді взяття під варту!

25 вересня ініціативна група почала поширювати на сайтах інтернет порталів статті, що виправдовують мера.Наприклад ось ці.А також сталі відомі прізвища людей, що давали хабарі, ними виявились: Миронюк В.І., Геселєв Є.О., Гаджук С.В. - посилання на джерело

27 вересня - провели обшук в кабінеті кабінеті першого заступника мера В. Андруховича.

27 вересня (17:00) - Почався другий мітинг на підтримку мера. Особливо ярісно захищав мера Розбам Микола Ньюсович - голова комісії по будівництву та землевідведенню. От уже кілька днів земля під його ногами просто горить.

28.09.2010 року, Апеляційний суд Хмельницької області залишив в силі постанову Камянець-Подільського міськрайонного суду про утримання під вартою Нестерука та Нечая.

 

Цікаві дані, що сплили:

 

Спочатку Нестерук вступив в  "Партію Регіонів" потім перейшов в "Нашу Укараїну", а з "Нашої України" в "БЮТ" з "БЮТу" В САМОВИСУВАННЯ ЩОБ ПОТІМ ВСТУПИТИ в "партію Кінаха підприємців"

 Земельна ділянка за яку давали взятку. Дану земельну ділянку Миронюк взяв в оренду більш ніж 5 років назад. Освоював не спішно. За весь цей час тільки спланував площу, завіз відсіву і почав городити. А за цей час термін оренди землі збіг а в міській раді помінялись правила надання земельних ділянок в оренду - через конкурс ( хто зробить більший внесок - той і орендар)а викупляти земельну ділянку Вони видно фінансово не могли потягнути. На таке Миронюк з партнером звичайно йти не хотіли, боялись що хтось на конкурсі перекупить їхнє право на оренду даної ділянки, і почали шукати спосіб як продовжити термін попереднього договору оренди. Минулої осені вони напевно отримали певні гарантії що земельна ділянка буде за ними, тому що починаючи з того часу на ділянці почалась бурна діяльність, збудували сторожку, один навіс для автомобілів, обгородили сіткою і стоянка зараз функціонує.

 

Кілька цікавих фраз, що віднайшов в інтернеті:

Проти:   За:

Подивіться, в нього навіть не має мужності визнати свою помилку і вибачитись перед кам`янчанами, щиро покаятись! він навіть зраджує своїм спільникам, з якими був в одні команді, про що тут вже можна говорити, ніякої моралі.(навіть у бандитів е якісь поняття своїх не кидати!), а він ще й скидує свою вину на політичне замовлення, це смішно! бют в опозиції і тому зараз не має адмін ресурсу займатись такими речами, а в партію кінаха він мав вступати, що є в коаліції з ПР, тому по ідеї пратії регіонів теж не повинно бути вигідно його кидати- підставляти,. ПРОСТО, ФАКТ НА ЛИЦЕ- він сам В ЦЬОМУ винен бо вимагав хабар. Нестеруку не требе було так жорстко палитися: купляти доньці нову ДОРОГУ машину, собі дачу в карпатах і не треба було брати взятку в кабінеті- він рослабився, думав, що все схвачено, вибори виграє бо є як ви бачите за що їх виграти. АЛЕ,є Бог без волі якого жоден листочок не впаде на землю... я не бажаю йому зла, МЕНІ ЙОГО ШКОДА (його сім`ю), та я все ж констатую факт. За ним вже місяць стежили.

Факт вимагання хабара і факт його отримання мали місце і від цього нікуди не дітись. Те що питання в білій хаті вирішувались таким чином вже давно для знаючих людей було давно відомо і не при Нестеруку це почалось. Повірте мені, я напевно людина старша за віком за інших учасників форуму, і в свій час працював в "білій хаті" ще за каденції Мазурчака. і мав відношення до питань будівництва і землі ( більш детально уточнювати не буду, щоб не намагались вирахувати) без певного "внеску" нічого не вирішується. Але памятаєте працював у нас привладі такий собі діяч "Серьожа-штука" і всі знали що він вирішує земельні питання і бере за це гроші, майже відкрито про це писалось в місцевій пресі і листівках, але чомусь його СБУ не чіпало - не було замовлення.
А над СБУ не кепкуйте, в них на кожного більш менш відомого є тека, де фіксується весь компромат і у разі необхідності справі дається рух.
А в Макаровича "чорні фінансові справи " були поставлені дуже грубо, не так завуальовано як при Мазурчакові, там удар тримай наприклад той самий "Серьожа-штука" і стрілка переводилась не на мера а на міську раду, а тут Макарович вирішував питання особисто, що є дуже не професійно, якщо хочеш взяти і не підставитись. Особливо це стало помітно останім часом.
 
Як на мене це все "підстава", не може так бути щоб у 4 містах по Україні одразу 4-х мерів міст заарештували, і все один і той же почерк, доречі всі вони представники попередньої влади. Але й взятку йому принесли не зовсім чисті люди, які й самі недавно повернулись із місць позбавлення волі, і я недумаю що людина такого рангу як Нестерук мав би з ними якісь справи.

А от чому ніхто не ходив до СБУ в часи керування Мазурчака.Тоді було приватизовано пів-міста .І то що було міським стало враз приватним ,і нікого це не обурювало.А тут вибори і знайшли головного винуватця.Цей хоч відчухав місто ,забрав Теплоенерго .привів в порядок зупинки,стадіон ,зайнявся парком .Я не адвокат , не голосував за нього , але ж хто краще ? Невже інші претинденти ? Наша країна -одна з самих корупційних.В нашому місті чиновників чомусь називають штуками.Але прийнято садити і робити цапами-відбувайлами тих ,хто заважає справжнім корупціонерам.Іпомилявся він ,коли в останньому інтервю в " Подолянині" він наївно надіявся ,що ніхто не буде мстити...

Але те, що конкретно ця ситуація не має жодного відношення до виборів - теж нонсенс. Хабарників в цій країні зазвичай не саджають, їх доять.

Друзі, хто розуміє політичний підтекст цієї підстави - то розуміє що це просто підстава. Особисто я люблю своє місто і поважаю усю роботу що робив наш міський голова. Я вважаю це наглою спробою затоптати в багно як нашого мера так і місто, яке в багатьох аспектах є зразковим. І хто з вас готовий не словом, а реальним ділом відстояти честь громади ( а це плєвок у наш бік - коли підтсавляють мера з високим рівнем підтримки у місті) , то пропоную уже готувати ваших друзів до маніфестації!!!
Я уже з друзями збираємо мейли всіх телекомпаній, готуємо матеріали. Робіть і ви такі речі - хоча б через інтернет і ваші сторінки в соцмережах донесіть до інших що ми готові відстоювати нашу честь!!! І на днях готуймось виходити!!!
 
На закуску прикол з другого дня мітингу:
<!--kamenec_media_begin:https://www.youtube.com/watch?v=Eb60BSg534k--><!--kamenec_media_end-->

Слухайте, що каже дядечко Дубовий про готель Дарчука, саме цей готель Макарович особисто  затверджув.

 

29 вересня - Це чисто бізнесово-кланові з’ясування стосунків, пов’язані з перерозподілом бізнесу”, - сказав він. В.ЯДУХА припустив, це передусім стосується комунального підприємства “Теплокомуненерго”, яке міська влада повернула у власність громади міста

 

1 жовтня стали відомі нові факти в цій історії - як з`ясувалось 7 вересня 2010р. Нестерук підписав угоду з Партією Регіонів.

дивись сканер (Клацни на фото щоб збільшити)


 

Клопотання Анатолія Нестерука до апіляційного суду:

А ось версія  і самого мера, про те, що відбувалося у нього в кабінеті:

(клацай на фото щоб збільшити)

 

 
   

 

5 жовтня з`явився сайт підтримки А.Нестерука -www.nesteryk.com

5 жовтня газеті "Є" дав інтерв`ю Євген Геселев: «В мене було два варіанти: або написати заяву в СБУ, або дати в морду і сісти в тюрму» - читати

15 жовтня - з`ясувалось, що Миронюк ніякого відношення до цієї ділянки не має - читати

5 липня 2011р рішенням суду Нестерука засудили до 4 років ув`язнення.

31 серпня 2011р. Нестерука звільнено з умовним терміном на 1 рік. - Читати

 

Повернутись до головної статті про Нестерука


Віктор МИРОНЮК - відповідь на лист Нестерука

Євген Геселев: «В мене було два варіанти: або написати заяву в СБУ, або дати в морду і сісти в тюрму».

 

Підприємець, у якого мер Кам`янця-Подільського Анатолій Нестерук, начебто, вимагав хабара, дав кореспонденту «Є» ексклюзивне інтерв’ю.

Чорний «Паджеро» Евгена Гелелева котитить містом. Коренастий, характерна коротка стрижка і шрам на потилиці. Хазяїн авто наче щойно зійшов зі сторінок сценарію бандитського Петербургу. Антрураж ламає лише мультик, на програвачі авто і малий хлопчак, на вигляд не більше двох років, на передньому сидінні. «Дружина зараз зайнята, то я з дитиною,» – каже чоловік, зупиняючи авто коло парку розваг. Парк зачинений. Проводити час із сином і спілкуватися із журналістом доведеться деінде. «Ну тоді до мене у ресторан» - керує підприємець. – «Заодно і стоянку покажу».
     
Пресловуті 1,5 га, за які мер Кам`янця-Подільського
Пресловуті 1,5 га, за які мер Кам`янця-Подільського
, начебто, вимагав і отримав хабара в розмірі 300 тисяч гривень, не справляють особливого враження. Навіть важко уявити, що цей клаптик землі, засипаний білим гравієм, міг стати причиною кримінального скандалу на всю країну. На стоянці з десяток автомобілів, будка охоронця та ще кілька фундаментів недобудованих гаражів. «Бачили б ви це місце, до того, як ми ним зайнялися! – хитає головою Гелесев. - Це був пустир, смітник. Скільки ми вивезли звідси сміття! Тут був ухил тож довелося рівняти. Важко порахувати у скільки це все нам обійшлося, а коли повернеться і гадати страшно. А не для себе ж старався. Для міста в першу чергу. Живу тут неподалік і боляче було дивитися на цей бардак».

- То як же все таки?..
- Та звернулися до нас люди – чи можна тут гаражі будувати? Бо машини у дворах стоять - недобре. Ми до мера. Мер каже: можна, тільки з вас 250 тисяч гривень. Мовляв, на потреби громади. Ми кажемо: таких грошей у нас немає. Давайте ми побудуємо гаражі і певну кількість передамо у власність міста, а ви вже вирішите, кому із громади їх дати. Ні – давайте гроші. Згодом нам підіймають вартість оренди і ми замість двох тисяч гривень на місяць маємо платити дванадцять. Уявіть! Ми знов до мера: збавте коефіцієнт за оренду ми ще ж нічого не збудували! А він: «З вас ще 50 тисяч. Всього – 300 тисяч гривень. Ви хлопці кручені, вихід знайдете.» Ми і знайшли…

У дворику ресторану нас чекає партнер Євгена по бізнесу, а за одно і свідок у справі. Саме його мав на увазі Геселев, коли говорив «ми». Колишній співробітник правоохоронних органів та фаховий юрист, завбачивши у мої руках диктофон попереджає: «Я інтерв’ю не даю.»

- В місті кажуть, що те сталося з мером – політичне замовлення, а ви стало бути…
- Та я до політики жодного стосунку не маю – не змушує чекати Геселев - Не являюсь членом жодної з партій. Я навіть не голосую. Не голосую, бо розумію, що це не має сенсу, як грабували нас так і будуть грабувати тільки назви змінюються!  

- Але ж Нестерука арештували впритул якраз перед виборами. Дуже підозріло…
- Заяву до служби безпеки я написав ще в кінці квітня. А те, що арештували перед виборами – просто так співпало. Співпали слідчі дії та й я просив співробітників СБУ не вдаватись до активних рухів поки ми не закінчимо процес переоформлення оренди земельної ділянки. Бо хто знає, як справа повернулася б потім, а так земля з 14 вересня офіційно на нас.
Тим більше, я ж не знав, коли мер захоче останню порцію грошей. Коли сказали тоді і поніс.

- Ви слідкуєте за публікаціями в місцевій пресі? Зокрема за тим, як пояснюють ситуацію прибічники мера?
- Я газети почав читати тільки після арешту Нестерука. І якщо чесно мені просто смішно, що вони там пишуть. Я начебто гроші підкинув. Ага, прибіг, кинув і втік, а гроші опинилися в іншому кабінеті в сейфі. Розповідаю.
Приходжу я до Нечая, приношу гроші.  
- Скільки тут?
- Шістдесят тисяч.
- А хто рахував?
- Я ж і рахував
- Дивись, щоб ти мене не підставив.
- Скільки сказали стільки і приніс
- То я перерахую?
- Рахуйте.
При мені перерахував, потис мені руку і ми попрощалися. Через десять хвилин до нього в кабінет зайшли есбеушники. Гроші були в сейфі, загорненні в папірень, а руки керуючого справами світилися, як новорічна ялинка.

- А гроші ви принесли в кабінет, так би мовити, за власною ініціативою, чи вас просили?
- Коли потрібна була готівка вони завжди казали приносити. І цього разу так було. За день до того мені подзвонив Нестерук і попередив, що його не буде в місті і щоб я заніс гроші керуючому справами. Нечай (керуючий справами Кам`янець-Подільської міської ради - авт.) наступного дня дзвонить до мене і каже: «У мене з вами на сьогодні призначено зустріч». Не проблема від слідкувати, що в той день саме він дзвонив до мене, а не я до нього…  

- І часто ви носили готівку Нестеруку?
Кілька разів. Частіше нам давали платіжку і ми мали просто перерахувати певну суму на вказаний рахунок.
 
І ви платили?
Так. З жовтня по грудень 2009-го ми заплатили близько 170 тисяч, 50 з яких просто занесли готівкою в кабінет до мера. Все це мало мати вигляд доброчинних внесків, але платежі інколи були просто незрозумілими. Скажімо 15 тисяч на рахунок готелю «Клеопатра». Яка ж це доброчинність - перерахунок грошей на рахунок приватної фірми? Але ж не секрет, що власник того готелю - сват міського голови. Чи, скажімо, п’ять тисяч на подарунковий комплект комусь там… Благодійність? Знаєте, було просто неприємно, що навіть там, де дійсно можна було говорити про благодійність, хтось отримував політичні дивіденди за твої гроші. Скажімо перераховуєш гроші комунальному підприємству, вони йдуть на зарплату працівникам. Добре діло? Добре. Але кому дякують люди – доброму і справедливому меру. Купуєш принтера, а мер дарує його від себе еменесникам.
 
На що ще ви перераховували гроші?
Ну, скажімо, на поїздку працівників мерії до Шанхаю (мається на увазі участь кам`янецької делегації у міжнародній виставці  Expo-2010 - авт.), але у всіх платіжках у графі «призначення платежу» я вказував «за землю». Це вже потім з газет я дізнався, що до мене, виявляється, дзвонили і просили змінити призначення платежу.

- В якому режимі проходило спілкування із Нестеруком?
- Він дзвонив. Ми приходили. Спілкувалися.    

- Ви коли гроші віддавали, отримували якісь документи про розрахунок?
- В тому то і справа, що ніяких. Більше того, коли у нас виникли проблеми із податковою і ми звернулися до мера з проханням якось документально підтвердити наші розрахунки, щоб ми могли відзвітувати, куди такі суми витратили у відповідь почули: «А чим я вам допомогти можу? Ходіть по фірмам, куди перераховували і збирайте!» Ми туди, а там поняття не мають про які платежі йде мова…

- Чому ж ви стільки часу справно платили, а і лише потім вирішили написати заяву до СБУ?
- Перша наша домовленість з мером  була такою, що ми розрахуємося, коли закінчиться будівництво і бізнес почне приносити гроші. А потім раптом Нестерук каже: «Тут за вашу землю пропонують півтора мільйони гривень. Так що хлопці платіть гроші. Інакше ми у вас ділянку заберемо і на аукціон виставимо.»  Почалися проблеми із отриманням документів на будівництво, вартість оренди знову ж зросла, перепони зі всіх сторін.

- Після всього, що сталося у вас не було неприємностей?
Ні. Я навпаки думаю, що тепер всі мої справи у місті будуть вирішуватися значно швидше.  

- І ніхто не дзвонив, не лякав, не пропонував домовитися?
Жодного разу.  

- Чесно кажучи, я не сподівався застати вас у місті…  - Чому? Я вчинив ніякого злочину. Чому я маю ховатися? Мене не гризуть докори сумління. Я просто втомився за все платити хабарі. В мене було два варіанти: або заяву написати, або піти дати йому в морду і в тюрму сісти. Повірте, мені було дуже тяжко наважитися на такий крок. Хоча я не з лякливих. Я, свого часу, коли мав проблеми із законом – відсидів, чому ж   чиїсь, значно більші за мої злочини, повинні залишатися без покарання?

- Як ви розцінюєте акції протесту в місті? Люди щодня виходять на вулиці, мітингують.
Я в це не вірю. Я не вірю, що ці люди вийшли за поликом серця. Чув їм по 200 гривень за участь у мітингах платять. А хто виходить? Цементний завод, де начальство родичі Нестерука, Газконтора, де його племінник рулить, та Теплокомуненерго, де також Нестерукові родичі керують. Все.

До речі, як зреагували ваші друзі бізнесмени на все що сталося?
Всі мене підтримують. Кажуть: «Правильно. Давно комусь потрібно було поставити у цьому крапку». Не я один через таке пройшов. Я ходжу у міську лазню ви б чули, що там люди говорять. Кажуть: «Знахабніли вже до межі. В кабінетах! В кабінетах брати почали!»

- А щось про зниклого заступного міського голови сказати можете?
Марунчак той що? Ну раз зник, значить знає, що рильце в пушку. Він приймав у всьому безпосередню участь.  

- І все ж таки… Якщо Нестерука виправдають, як тоді?
- Я не думаю, що його виправдають. Сам факт того, що суддя дав санкцію на арешт багато про що говорить. Жоден суддя не зробив би цього, якби підстави були недостатніми. Є багато речей які я не можу розповідати бо триває слідство, але те, що сплило зараз - це лише вершина айсбергу.
А якщо виправдають… то значить закону в нашій країні немає. Більше того, якщо Нестерука виправдають я обіцяю, що вийду на майдан біля міської ради і буду просити у тих бабусь, що там зараз мітингують пробачення.

Джерело

 

 

Повернутись до головної статті про Нестерука

 

 

Повернутись до головної статті про Нестерука

  Євген Геселев: «В мене було два варіанти: або написати заяву в СБУ, або дати в морду і сісти в тюрму».

Віктор МИРОНЮК  - відповідь на лист Нестерука

 

 - Я не можу передати, наскільки в мене не вистачає слів! - говорить Віктор МИРОНЮК. - Моя родина в шоці! Я все життя прожив у Кам`янці, мене тут знають, я знаю багатьох, але щоб на мене такий наклеп зводили!

Це просто ні в які рамки не вміщується! Спочатку інформація про те, що ГЕСЕЛЄВ, який фігурує у справі з арештом міського голови, є моїм зятем, з`явилася у зверненні Анатолія НЕСТЕРУКА із СІЗО до жителів Кам`янця-Подільського в Інтернеті, а згодом була опублікована у місцевій пресі, у тому числі і в шанованому мною «ПОДОЛЯНИНІ». З огляду на те, що ображено мою честь і честь моїх рідних, я змушений заявити таке; «Земельна ділянка у Жовтневому мікрорайоні (1,5 га на розі вул. Васильєва та пров.Чапаєва), навколо якої розгорівся скандал, була надана мені в оренду ще 2002 року. Планувалося, що тут буде станція технічного обслуговування, але, за моїми підрахунками, справа виходила надто затратною: на той час, аби довести її до ладу, потрібно було близько 600 тисяч гривень.

Це були великі гроші, та й земля ця знаходилась в оренді, тобто жодних гарантій, що якогось дня в мене її не відберуть, не було. Пам`ятаю, як я звернувся до міського голови Анатолія НЕСТЕРУКА з проханням змінити цільове призначення та дати дозвіл на будівництво гаражів. Тоді він мені сказав, що, якщо я пере-рахую в міський бюджет 200 тисяч гривень на потреби міста, то на сесії міськради можна буде змінити цільове призначення цієї ділянки. Оскільки для мене такі витрати були невиправданими, я почав шукати людину, яка би змогла взяти в цьому проекті дольову участь. Мені сказали, що цим проектом зацікавився якийсь ГЕСЕЛЄВ. Я вирішив зустрітися з ним та обговорити питання. На зустріч зі мною приїхав його товариш КОСТИНСЬКИИ, і ми домовилися про дольову участь кожного.

Та через декілька місяців у мене виникли сумніви щодо моїх компаньйонів: хлопці несерйозно поставилися до своїх обов`язків, забували сплачувати за землю та інше. Мені це набридло, я їм сказав, що пишу заяву про те, що не матиму ніякого відношення до цієї землі, хай роблять без мене, що хочуть, і дав їм довіреність на право переоформлення земельної ділянки. Десь півроку тому до мене приїхав КОСТИНСЬКИИ і сказав, що треба по-їхати в нотаріальну контору, тому що вони вже домовилися з чиновниками, що їм змінять цільове призначення земельної ділянки, і вони зможуть будувати там гаражі. Треба було тільки внести в бюджет 300 тисяч гривень. На той час мені вже було байдуже, що і як вони робитимуть із землею, адже остаточно вирішив для себе, що з цими людьми справ не матиму. В нотаріуса я підписав документи, що ніяких претензій ні на право володіння земельною ділянкою, ні до колишніх компаньйонів не маю. Врешті-решт, усе закінчилося тим, що 14 вересня 2010 року сесія міської ради ухвалила при-пинити достроково шляхом розірвання за згодою сторін договір оренди землі, укладений між міськрадою та підприємцем МИРОНЮКОМ, і передати цю земельну ділянку в оренду строком на 5 років громадянам ГЕСЕЛЄВУ Є.О. та ГАДЖУКУ С.В. для розміщення та обслуговування платної автостоянки та будівництва гаражів для легкових автомобілів з пунктом технічного обслуговування автомобілів (до речі, з ГАДЖУКОМ я не навіть був знайомий).

Ото і все. ГЕСЕЛЄВА я взагалі мало знав. Знав, швидше, що є в місті такий чоловік. Зробити ж його моїм зятем - це взагалі нонсенс! У мене є зять. З донькою він живе, і добре живе, разом уже 25 років, моїй внучці 24 роки. І я навіть ніколи не міг гадати, що моїм «зятем» нізвідки може взятись якийсь ГЕСЕЛЄВ! Звідки така інформація у шановного мера?! Шановний Анатолію Макаровичу, якщо Ви не знаєте, чи не перевірили інформації, то, будь ласка, не пишіть нісенітниць! Значить, у Вас команда така безвідповідальна, якщо каже Вам такі безглузді речі! Анатолія НЕСТЕРУКА я весь час вважав порядним чоловіком, сім`янином і господарем.

Коли ПППУ запропонувала висунути кандидатуру НЕСТЕРУКА на посаду міського голови, я був «за» обома руками. А тепер, коли він таке пише, не підбираючи слів, я вже сумніваюся, чи дійсно мер знав, що робив? Може, справді, він не знав, що робиться навколо нього, чи брали хабарі його люди. Виходить, що йому підносили, те він і говорив?!».

Віталій БАБЛЯК, «ПОДОЛЯНИН».

2010-10-18
Вернуться назад