Нестерука пов'язали

  • 6 850
  • 25
  • (Оцінок: 0)

У жовтні 2009 року до нашого мера-господарника Нестерука А.М. звернулися власники приватного підприємства з проханням передати їм в оренду земельну ділянку площею 1,5 га для будівництва гаражів та СТО.Повернутись до головної статті про Нестерука

  Євген Геселев: «В мене було два варіанти: або написати заяву в СБУ, або дати в морду і сісти в тюрму».

Віктор МИРОНЮК  - відповідь на лист Нестерука

 

 - Я не можу передати, наскільки в мене не вистачає слів! - говорить Віктор МИРОНЮК. - Моя родина в шоці! Я все життя прожив у Кам`янці, мене тут знають, я знаю багатьох, але щоб на мене такий наклеп зводили!

Це просто ні в які рамки не вміщується! Спочатку інформація про те, що ГЕСЕЛЄВ, який фігурує у справі з арештом міського голови, є моїм зятем, з`явилася у зверненні Анатолія НЕСТЕРУКА із СІЗО до жителів Кам`янця-Подільського в Інтернеті, а згодом була опублікована у місцевій пресі, у тому числі і в шанованому мною «ПОДОЛЯНИНІ». З огляду на те, що ображено мою честь і честь моїх рідних, я змушений заявити таке; «Земельна ділянка у Жовтневому мікрорайоні (1,5 га на розі вул. Васильєва та пров.Чапаєва), навколо якої розгорівся скандал, була надана мені в оренду ще 2002 року. Планувалося, що тут буде станція технічного обслуговування, але, за моїми підрахунками, справа виходила надто затратною: на той час, аби довести її до ладу, потрібно було близько 600 тисяч гривень.

Це були великі гроші, та й земля ця знаходилась в оренді, тобто жодних гарантій, що якогось дня в мене її не відберуть, не було. Пам`ятаю, як я звернувся до міського голови Анатолія НЕСТЕРУКА з проханням змінити цільове призначення та дати дозвіл на будівництво гаражів. Тоді він мені сказав, що, якщо я пере-рахую в міський бюджет 200 тисяч гривень на потреби міста, то на сесії міськради можна буде змінити цільове призначення цієї ділянки. Оскільки для мене такі витрати були невиправданими, я почав шукати людину, яка би змогла взяти в цьому проекті дольову участь. Мені сказали, що цим проектом зацікавився якийсь ГЕСЕЛЄВ. Я вирішив зустрітися з ним та обговорити питання. На зустріч зі мною приїхав його товариш КОСТИНСЬКИИ, і ми домовилися про дольову участь кожного.

Та через декілька місяців у мене виникли сумніви щодо моїх компаньйонів: хлопці несерйозно поставилися до своїх обов`язків, забували сплачувати за землю та інше. Мені це набридло, я їм сказав, що пишу заяву про те, що не матиму ніякого відношення до цієї землі, хай роблять без мене, що хочуть, і дав їм довіреність на право переоформлення земельної ділянки. Десь півроку тому до мене приїхав КОСТИНСЬКИИ і сказав, що треба по-їхати в нотаріальну контору, тому що вони вже домовилися з чиновниками, що їм змінять цільове призначення земельної ділянки, і вони зможуть будувати там гаражі. Треба було тільки внести в бюджет 300 тисяч гривень. На той час мені вже було байдуже, що і як вони робитимуть із землею, адже остаточно вирішив для себе, що з цими людьми справ не матиму. В нотаріуса я підписав документи, що ніяких претензій ні на право володіння земельною ділянкою, ні до колишніх компаньйонів не маю. Врешті-решт, усе закінчилося тим, що 14 вересня 2010 року сесія міської ради ухвалила при-пинити достроково шляхом розірвання за згодою сторін договір оренди землі, укладений між міськрадою та підприємцем МИРОНЮКОМ, і передати цю земельну ділянку в оренду строком на 5 років громадянам ГЕСЕЛЄВУ Є.О. та ГАДЖУКУ С.В. для розміщення та обслуговування платної автостоянки та будівництва гаражів для легкових автомобілів з пунктом технічного обслуговування автомобілів (до речі, з ГАДЖУКОМ я не навіть був знайомий).

Ото і все. ГЕСЕЛЄВА я взагалі мало знав. Знав, швидше, що є в місті такий чоловік. Зробити ж його моїм зятем - це взагалі нонсенс! У мене є зять. З донькою він живе, і добре живе, разом уже 25 років, моїй внучці 24 роки. І я навіть ніколи не міг гадати, що моїм «зятем» нізвідки може взятись якийсь ГЕСЕЛЄВ! Звідки така інформація у шановного мера?! Шановний Анатолію Макаровичу, якщо Ви не знаєте, чи не перевірили інформації, то, будь ласка, не пишіть нісенітниць! Значить, у Вас команда така безвідповідальна, якщо каже Вам такі безглузді речі! Анатолія НЕСТЕРУКА я весь час вважав порядним чоловіком, сім`янином і господарем.

Коли ПППУ запропонувала висунути кандидатуру НЕСТЕРУКА на посаду міського голови, я був «за» обома руками. А тепер, коли він таке пише, не підбираючи слів, я вже сумніваюся, чи дійсно мер знав, що робив? Може, справді, він не знав, що робиться навколо нього, чи брали хабарі його люди. Виходить, що йому підносили, те він і говорив?!».

Віталій БАБЛЯК, «ПОДОЛЯНИН».

Ваше відношення до цієї події??

Сторінки: 1 2 3

------

Останні коментарі:

Руслан
Руслан
Вор должен сидеть в тюрьме.

Нестерук звичайний злодій, який притаївся в міськвиконкомі, щоб обкрадати Кам`янчан. Нагадаю, що за мітинг платили по 50 грн, тобто люди йшли як на роботу. І ніхто того Нестерука не поважає, підтримують тільки ті люди які були його спільниками (обкрадання міського бюджету). Одні з перших хто підключився до мітингу це були люди з газконтори, а цими людьми були його родичі які були поставлені керівниками саме завдяки Нестеруку.
Я дуже дякую нашому великому і поважному президенту за його плідну працю (чистку моральних уродів від суспільства)

Забули взяти ще третього Андруховича.
Цитувати Скарга
Олег
Олег
Підіть в "Cтаре місто", подивіться, як свати Нестерук і Дарчук грохнули все "Cтаре місто"! Перекрили Мінарет і Мадонну! Чого навіть турки собі не дозволяли!!!-

Руслан,
Погоджуюсь із кожним словом!100%
Цитувати Скарга
admin
admin
як свати Нестерук і Дарчук


Вони не можуть бути сватами! у Дарчука не має дітей. Якщо я не помиляюсь то одружились між собою їхні плиміники.
Цитувати Скарга
Тетяна
Тетяна
Звертаюся до автора цієї статті!!!
Щоб тобі руки відсохли, гамнюче!!!!
Щоб ти не міг більше писати такий бруд!!!!
Ганьба!!!!
Цитувати Скарга
Гость
Гость
Руслан-! Вы правы.Полностью Вас поддерживаю-!И автор правильно пишет,даже мягко. А та су..а Татьяна которая, ее надо вместе с Нестеруком в одну камеру.
Цитувати Скарга
Антон
Антон
Руслан,
Руслан,
Олег,
жджжд
Цитувати Скарга
Антон
Антон
Я, бачу ви дуже обізнані, а що ви писаки будете робити коли вас візьмуть за сраки!!!
Цитувати Скарга
admin
admin
А ми писаки хабарі не беремо :a_smex4: . А те що Нестерук не вміє навіть взяти хабаря розумно - то це його проблеми! І підлеглих потрібно брати розумніших, а не дурніших за себе!
Цитувати Скарга
антон
антон
за то всі знають чим ви займаетесь! А, що доведено уже що він хабаря брав? Де факти? Якщо заступники давно грають з вами в доміно то це і дурному ясно! Хай ваші хазяї тепер покерують, мабуть хороші господарі...
Цитувати Скарга
Антон
Антон
і ще одне, дуже інтересна увас угода на сайті, між паном Ядухою та паном Нестеруком-напевне губернатор знав, і перестрахувався ціею угодою, щоб підозри на ньго ніякої небуло і до їхньої політичної сили.
Цитувати Скарга
admin
admin
за то всі знають чим ви займаетесь!


:b_plakat4: А можна взнати чим я займаюсь?
Цитувати Скарга
Антон
Антон
Курите люльку,та чухаетесь своею шаблюкою! А ще може готуетесь стати депутатом в міську раду. Таких козаків як ви, там після виборів буде багато!
Цитувати Скарга
Леся
Леся
антон,

Доведено Антончик. Треба читати пресу і дивитись новини, є вся аудіо, фото і відео зйомка. Просто так його не тримали би в СЕЗО.
Цитувати Скарга
Антон
Антон
Добре, що ви створили цю сторінку-прийде час з вами познайомляться, подадуть на вас в суд за ваші вислови "злодій і т.д."А ще незабувайте, що всі ми під Богом, і йому нас судити кожного зокрема- такщо негрішіть і непишіть таких дурниць більше! Неживіть одним днем, і подумайте про своїх рідних і дітей.
Цитувати Скарга
admin
admin
за ваші вислови "злодій


Антон Ви щось попутали, я нікого офіційно не називав злодієм - де? ТУт лише констатація фактів, які опубліковані офіційними джерелами.
Можете подати в суд на СБУ чи суд
Цитувати Скарга
Леся
Леся
Читайте уважніше статтю Тут все написано як працював Толян, і звідки він брав гроші!


https://k-p.net.ua/news_kamenec/avarii
/page,2,445-nesteruka-povyazali.html
Цитувати Скарга
Антон
Антон
Фактів нема і небуло! Я, тоже можу заплатити і завтра напишуть, що ви також злодії, доведіть потім, що це не так! І не факт- те, що у наших сізо чи у тюрмах 50% громадян у чомусь винні!.. Макарович - нічого не брав, і ніколи не стогнав, так як деякі з наших "трудолюбивих політиків" в місцевих газетах! Побачим час покаже, чи зможе новообраний мер скільки зробити, як зробив Нестерук за 2-ва роки в період кризи для нашого міста та для його жителів... Давати людям пусті обіцянки легко, подивимось як вони будуть виконуватись.
Цитувати Скарга
Антон
Антон
Ну що гетьмани .асранці, видно вітер почав дути не в ту сторону як ви хотіли? Пам`ятайте Бог е і пекло е, куди ви і попадете зате що невиновату людину облили брудом, і помогли потрапити в сізо !!!Все так небуде, і в яму яку ви вирили попадете самі...
Цитувати Скарга
admin
admin
:c_emot8: Антон, а на твою думку всі повинни вважати що Нестерук не винен?
Як на мене він типовий совок-перебіжчик-бюрократ, який сам позбувся даху! А посадити можна любого чиновника!
невиновату людину облили брудом

:a_smex4: Ну-ну, один колядував, другий не брав, третя не перевищувала повноваження - І ВСІ КРИЧАЬ, ЩО НЕ ВИННІ!
Цитувати Скарга
Антон
Антон
Нестерук - порядна людина !!! Жалко, що такого господарника, замінили люди які з Кам`янця роблять помийну яму всюди срач, доріг нема, ями в коліно. Якщо ви такі хороші кращі за "савка" то доведіть!
Цитувати Скарга
Любовь
Любовь
Аде ж ті дороги, що їх побудував Нестерук? Мабуть хабарницькі гроші, він мав намір роздати малозабезпеченим сім"ям, або сплатити за лікування бідної людини, або сплатити за нвчання багатодітної сім"ї.... чи забезпечити безбідне життя своїм дітям, щоб вони менше працювали, а більше кайфували. Взагала людина, яка з такою легкістю перебігає із партії в партію, хіба може визвати хоч якесь довірря? Да підвів він Мазурчака.... І де це Ви шановні таке бачили, щоб ситий голодного зрозумів?
Цитувати Скарга
Богдан
Богдан
Ти Сірома мабуть даун! Або жив, чи можливо живеш в Бакотьських скелях ! При Нестеруку було зроблено більше 5 км доріг, діти його непрацювали в міській раді, хабара він небрав і це доведено в судах, пиз-ти не мішки тягати...А.Макарович - це благородна людина, він непідвів жодного жителя міста... Ми йому вірим, і поважаем його, порівняно з мазурчаком казнокрадом та його заступниками штуками він свята людина. А ті виродки, що рили йому яму, мабуть уже на краю прірви-куда їм і дорога, до чортів в пекло!!!!
Цитувати Скарга
Павло
Павло
Ну що козаки, всетаки Нестерук не хабарник !!! Навіть вищий спеціалізований суд це довів! Так що е Бог і його сила сильніша за брехню і грязні гроші тих хто це зробив - але це все залишиться на проклятті їх сімей, якщо вони вчасно не покаяться!!!
Цитувати Скарга
admin
admin
Навіть вищий спеціалізований суд це довів!

:smailuk14: Наш Справедливий суд довів, що Кравченко двічі собі в голову вистрілив.

А, що був суд, де і коли - який результат? запишу в хроніку...
Цитувати Скарга
Антон
Антон
Привіт козаче, бачиш Бог чуе молитви людей Анатолій Нестерук уже працюе, а тобі мабуть за ці всі тут висловлювання, мабуть потрібно вибачитись. Борітесь і поборете...
Цитувати Скарга

Прокоментуй Цей Пост:

Схожі Новини