Мирослава СЛЄСАР

  • 2 753
  • (Оцінок: 0)
Мирослава СЛЄСАР
Мирослава СЛЄСАР

На Міжнародному фортепіанному конкурсі в місті Белград (Сербія) кам`янчанка, студентка III курсу Хмельницького музичного училища ім.В.ЗАРЕМБИ Мирослава СЛЄСАР зайняла перше місце.

До цього великого досягнення привели піаністку талант, наполеглива праця та прекрасні педагоги.

 Мирослава розпочала свій шлях до музики у Кам`янці-Подільському: 5 років проспівала Мирослава у народній дитячо-юнацькій хоровій капелі «Журавлик» дитячої хорової школи та МБК. З класу фортепіано займалась у викладача Наталії МАРУСИК. Як результат їхньої спільної роботи, перші перемоги: 2006 р. - володарка гранпрі обласного фестивалю-конкурсу «Classik-Поділля», 2007 p. - стипендіатка Всеукраїнського конкурсу юних талантів «Нові імена України».

Нинішню перемогу Мирослава здобула під керівництвом знаного педагога Валерії РАЗУМОВ0Ї.

Перша частина міжнародного конкурсу "Davorin Jenko", який проходив з 15 по 21 лютого в центрі культури та освіти Раковіце, прймало участь 200 конкурентів з 10 країн, оцінювали виступ експертне журі з педагогів та виконавців, обраних з восьми країн. У сольних виконань з 108 премій присуджена в категорії klavirskih Дуа і 18 в категорії дев`ять ансамблів. На додаток до першої, другої і третьої премій, конкуренти призначаються і похвали. Абсолютна присуджена перша премія є кубок, всі prvonagrađeni були нагороджені медалями та похвальними дипломами. Конкуренти, які отримали всі 100 балів нагороджуються спеціальними призами та п`ятеро стали лауреатами конкурсу.

У цьому році лауреатами було оголошено: Мері букет з Австрії, Мирослава Слесар з України, Наомі görög з Сербії і Ekatarina Marjaseva та Мері Лавра в Росії.

Ці п`ять жінок, а також усіх членів журі, стали екологічними послими в Белграді. Відповідні документи, що офіційно представила свої Горан Trivan, міський секретар з охорони навколишнього середовища.

Друга частина конкурсу, в якому артисти будуть змагатися на грі інструментів пройде з 4 по 10 березня 2009 року.


------

Прокоментуй Цей Пост:

Схожі Новини