Спортсмени

Яніна Звершхановська чемпіон Модельного фітнесу
28-06-2015 4 104
Яніна Звершхановська чемпіон Модельного

Нещодавно в м.Чернівці відбувся відкритий кубок України з культуризму, бодіфітнесу, атлетизму та модельного фітнесу. Організатором якого була феде-рація WABBA. Більше 400 учасників боротися за першість у 10 категоріях. Найбільш цікавою категорією була «Модельний фітнес».

Ірина Мерлені
7-11-2013 9 573
Ірина Мерлені

Мерлені Ірина Олексіївна (Микульчин)

Народилася в Кам`янець-Подільському Хмельницької області в сім`ї вчителів. До 5 років жила в селі Кульчиївці Кам`янець-Подільського району.

Бєлова Роксолана
20-04-2013 5 426
Бєлова Роксолана

Бєлова Роксолана вихованка ДНЗ № 16 "Айболить" – найменша спортсменка-гімнастка в м. Кам’янець-Подільському, яка у свої роки досягла значних перемог у цьому виді спорту.

Кім Мітельман
15-03-2012 3 765
Кім Мітельман

УСЕ ЖИТТЯ ПРИСВЯТИВ БАСКЕТБОЛУ

 

Нещодавно 60-річчя святкував голова міської Федерації баскетболу, суддя першої категорії, викладач відділення баскетболу Кам`янець-Подільської ДЮСШ №1 і тренер вищої категорії, нагороджений знаком «Відмінник народної освіти», Кім МІТЕЛЬМАН, який усе своє життя присвятив спорту.


Кім Мойсейович народився 27 лютого 1950 року та вже 40 років працює в ДЮСШ №1 на посаді тренера-викладача відділення баскетбо­лу (з 1970 р.)

Євген Федоришен
13-03-2012 3 580
Євген Федоришен

Піонерами у цій справі були не будь-хто, а спортсмени-серфінгісти. Саме вони під час одного із затяжних штилів на тихоокеанському узбережжі, який надовго відібрав у них можливість займатися улюбленою справою - катанням на дошці по величезних хвилях і знайшли застосування своїм серф-дошкам. Щоправда, на... асфальті.

До них умільці приладнали невеличкі колеса та почали їздити, навіть не задумуючись над тим, що винайшли новий вид спорту - скейтбординг, який з кожним роком ставав усе популярнішим у більшості країн світу, в тому числі і в Україні.

Є прихильники цього спорту і в Кам`янці-Подільському. Вони, як і їхні однолітки та однодумці із сонячної Каліфорнії, просто обожнюють скейт і стоять на ньому більше часу, ніж на поверхні землі.

Роман Гаврищук
13-03-2012 8 935
Роман Гаврищук

Ім`я Романа ГАВРИЩУКА добре відоме в нашому місті. Він абсолютний чемпіон Кам`янця-Подільського, чотириразовий чемпіон України, срібний чемпіон Європи та світу 2007 р. серед юніорів, чотирикратний чемпіон України, майстер спорту України з бодибілдингу.

Роману 21 рік. Народився він у Теофіполі, там же закінчив школу. Хлопець змалку любив відвідувати спортивний зал, займався гирьовим спортом, боксом, бальними танцями, бував у тренажерному залі. Напевне, саме любов до спорту, наполеглива праця та цілеспрямованість і допомогли досягти таких результатів.