Кім Мітельман

  • 3 765
  • 2
  • (Оцінок: 0)
Кім Мітельман
Кім Мітельман

УСЕ ЖИТТЯ ПРИСВЯТИВ БАСКЕТБОЛУ

 

Нещодавно 60-річчя святкував голова міської Федерації баскетболу, суддя першої категорії, викладач відділення баскетболу Кам`янець-Подільської ДЮСШ №1 і тренер вищої категорії, нагороджений знаком «Відмінник народної освіти», Кім МІТЕЛЬМАН, який усе своє життя присвятив спорту.


Кім Мойсейович народився 27 лютого 1950 року та вже 40 років працює в ДЮСШ №1 на посаді тренера-викладача відділення баскетбо­лу (з 1970 р.)

   За час трудової діяльності завдя­ки застосуванню сучасних методик навчання та виховання, а також впро­вадженню інноваційних технологій у педагогіці дитячого спорту старший тренер Кім МІТЕЛЬМАН досяг висо­ких показників у праці. Крім того, Кім Мойсейович постійно робить великий особистий внесок у справу розвитку баскетболу як нашого міста, так і Хмельниччини загалом, докладає максимум особистих зусиль для по­пуляризації здорового способу жит­тя серед шкільної молоді та населен­ня міста.


    Саме тому збірна команда юнаків ДЮСШ №1 упродовж багатьох років є учасницею Всеукраїнської юнаць­кої баскетбольної ліги. А вихованці старшого тренера Кіма МІТЕЛЬМАНА у двох вікових категоріях стали чемпіонами Хмельницької області серед школярів і вихованців дитячих та юнацьких спортивних шкіл.


    І це не дивно, адже старший тренер-викладач Кім МІТЕЛЬМАН є взір­цем педагога для своїх вихованців. Він дисциплінований і високомораль­ний професіонал, який заслужено користується великою повагою та ав­торитетом серед педколективу спортивної школи та батьків своїх учнів.


    За довгі роки роботи з-під крила Кіма Мойсейовича вийшло чимало відомих спортсменів: заслужений майстер спорту України, чемпіон світу 2003 р., параолімпійський чемпіон 2004 та 2008 рр., чемпіон Європи 2006 р. Віталій ТРУШЕВ; гравець основного складу команди суперліги «Львівська політехніка -Галичина» Микола П0ЛУЛЯК; гравець дублюючого складу цієї ж команди Олександр К0С0ВАН.

   Чимало колишніх вихованцім Кіма МІТЕЛЬМАНА також вирішили пов`я­зати своє життя зі спортом і надали перевагу навчанню на факультеті фізичного виховання К-ПНУ  ім.І.Огієнка (Іван ПАВЛОВСЬКИЙ, Сергій ХРУНЬ, Ілля УЛЬЯНОВ, Іван ОЗИМУК, Денис ЄЛЕНЧАК, Ростислав МЕНЧАК, Володимир МУСІЄНК0, Юрій ІВАНОВ) та інших факультетах національного університету (Дмитро АШМЯНЦЕВ, Павло РОЗДОБУТЬКО, Олекса ЖИГУЛЬОВ та ін.).


Кім МІТЕЛЬМАН одружений і має двох синів, які за освітою також педагоги.


------

Останні коментарі:

admin
admin
Кім Мітельман дуже хороший тренер. Мій син ходе до нього на тренування і задоволений. Мені особисто подобається його ставлення до дітей. Побільше б таких тренерів! :i_am_so_:
Цитувати Скарга
bogdan678
bogdan678
згоден
Цитувати Скарга

Прокоментуй Цей Пост:

Схожі Новини