Туризм в Кам`янці-Подільському

Це був перший фестиваль Terra Heroica 2005

"TERRA-HEROICA 2005" - це перша спроба провести в Україні фестиваль за всіма нормами й правилами, що встановлені у світі для проведення подібних заходів на найвищому рівні. Популяризація самобутнього етнокультурного простору в третьому тисячолітті. За допомогою засобів військово-історичної реконструкції відтворити героїчні епізоди з Історії Кам`янця-Подільського та Поділля.

Демонстрація через різні форми (бойове мистецтво, фольклор, танці, змагання та ігри) самобутньої української культури XVII ст. - доба Сарматизму. Показ причин і наслідків помилок в минулому для уникнення конфронтації в майбутньому. Залучення молоді до збереження національних надбань своїх народів.

Перший парад з Terra Heroica 2005

В основу першого Фестивалю покладено події Жванецької кампанії козацько-селянського війська під проводом Богдана Хмельницького (1653-1654 рр.) і приурочено до Дня Святої Покрови — Дня українського козацтва.

З 7 по 9 жовтня в Кам`янці-Подільському відбулася спроба повернути час назад. Більш ніж 150 учасників 12 військово-історичних груп з України, Польщі, Чехії та Росії, взяли участь у першому міжнародному фестивалі Terra Heroica.

 

  

Битва на вул. Замковій

Головною подією свята стала реконструкція штурму Старої фортеці військами Богдана Хмельницького у 1653 році. Тут було використано 75 кілограмів пороху, 30 вибухових пакетів і кілька центнерів холодної зброї, виготовленої за зразками XVII століття. Духу епохи відповідали не лише костюми учасників фестивалю, відтворені з домотканих тканин за модам середньовіччя, а й побутові деталі, - скажімо, посуд і їжа. До речі, фрагменти штурму будуть використані у фільмі «Мости сердечні», який протягом місяця знімався в місті над Смотричем. Режисер Лев Карпов запросив до участі у фільмі Богдана та Остапа Ступкових і відому за фільмом «Статський радник» російську акторку Емілію Співак. У програмі фестивалю були також виступи кінного театру «Скіф», свято пива, богатирські ігри та «Караоке на майдані».

 

  

Зброя ідпочиває після битви

 Ввечері кам`янчани та гості міста побачили театралізоване дійство «Ми - нащадки великих героїв», в якому взяли участь заслужений артист України Віктор Павлік, гурт «Гайдамаки», а також львівський духовний театр вогню «Воскресіння». Закінчився фестиваль лазерним шоу від львівської компанії «Тех-Арт» та святковим феєрверком. Зроблена перша спроба провести в Україні військово-історичний фестиваль має покласти початок гарній традиції.

Навігація по Terra Heroica

Терра Героїка - що це таке?
Список учасників TERRA HEROICA по рокам

Відео з фестивалю Terra Heroica
Terra Heroica 2005
Terra Heroica 2006
Terra Heroica 2008

Terra Heroica 2009
Програма фестивалю Terra-Heroica 2008»Програма фестивалю Terra-Heroica 2009»  

------

Коментарі (0)

Залишити свій коментар:
Вітаю! Гадаю Ви знайдете тут необхідну для себе інформацію. Успіхів.
Свічки оптом Гіди та екскурсії місто Кам’янець-Подільський Створення та СЕО просування сайтів
Організація весілля в Кам'янці-Подільському Сувеніри з кераміки
Ціни на продукти: Станом на 27 січня 2018р.
110 грн. 38 грн. 14 грн. 35 грн. 80 грн. 45 грн. 20 грн. ➥ усі ціни
Державні свята:
Українські анекдоти:
Анекдот про електрика
***

ДОСВІДЧЕНИЙ ЕЛЕКТРИК НАВІТЬ ДРУЖИНУ НЕ БЕРЕ ОДНОЧАСНО ЗА ДВІ ЦИЦЬКИ...

Анекдот про жінку пілота
***

Заходячи на посадку, просить підігнати до злітної смуги “швидку”. Вивантажують дружину з кабіни, та напівпритомна, забльована, стан - лантух із лайном… Льотчик-чоловік схиляється до неї й ніжно промовляє: — Ну що, потрахаємось чи до театру сходимо?!

Українські анекдоти
[/not-smartphone]