логотип

terra-heroica

Терра Героїка - найвідоміший фестиваль Кам'янця-Подільського, що відбувався до 2010 року - саме він прославив наше місто серед іноземних туристів.
без картинки
2010-04-2 2 208 Список учасників TERRA HEROICA по рокам

Фестиваль Terra Heroica завдячує перш за все військово-історичним групам, які виявляють бажання приїжджати у Кам`янець-Подільский. Потрібно зазначити, що військово-історичні групи з різних країн приїжджають на подібні заходи для отримання часточки адреналіну, показати себе та подивитись на інших. У буденному житті реконструктори це звичайні люди, що трішки схиблені на середньовічних битвах.

0 0
без картинки
2010-03-22 5 825 Terra Heroica (Терра Героїка) - що це таке?

Terra Heroica - Один із найбільших фестивалів в Україні та м.Кам’янець-Подільський – один із наймасштабніших на терені Східної Європи тематичних військово-історичних фестивалів.

Старе місто перетворюється на справжнє карнавальне шоу з середньовічнім відтінком, туристи мають змогу побачити справжні військові табори, муштри та побут армій 17 ст., виступ кобзарських цехів України та зарубіжних діаспор; історичні танці, вуличні театри та феєрії; фестиваль Козацькі забави, виступи клубів бойового гопака, дзвін козацьких литавр, залпи мушкетів та гармат, і багато іншого, потанцювати на середньовічних вулицях старі та забуті танці.

0 0