terra-heroica

Терра Героїка - найвідоміший фестиваль Кам'янця-Подільського, що відбувався до 2010 року - саме він прославив наше місто серед іноземних туристів.
без картинки
2010-04-2 2 718
Список учасників TERRA HEROICA по рокам

Фестиваль Terra Heroica завдячує перш за все військово-історичним групам, які виявляють бажання приїжджати у Кам`янець-Подільский. Потрібно зазначити, що військово-історичні групи з різних країн приїжджають на подібні заходи для отримання часточки адреналіну, показати себе та подивитись на інших. У буденному житті реконструктори це звичайні люди, що трішки схиблені на середньовічних битвах.

без картинки
2010-04-2 2 677
Terra Heroica 2005

Це був перший фестиваль Terra Heroica 2005

"TERRA-HEROICA 2005" - це перша спроба провести в Україні фестиваль за всіма нормами й правилами, що встановлені у світі для проведення подібних заходів на найвищому рівні. Популяризація самобутнього етнокультурного простору в третьому тисячолітті. За допомогою засобів військово-історичної реконструкції відтворити героїчні епізоди з Історії Кам`янця-Подільського та Поділля.

без картинки
2010-03-23 2 734
Фестиваль Терра Героїка 2006

7-8 жовтня 2006 р.

«Терра Героїка» проходить у нашому місті вже вдруге. Цьогорічний фестиваль зібрав майже 200 учасників та понад 20 тисяч глядачів, з них 12 тисяч туристів з різних країн світу. Кількість засобів масової інформації, що висвітлювали події фестивалю, сягнула 30. Організаторами фестивалю виступили Кам`янець-Подільська міська рада, Департамент воєннокультурної антропології Товариства археології та антропології при Київському національному університеті ім.Т.Г.Шевченка. Генеральним спонсором фестивалю став магазин сімейної покупки «Фуршет», а також туристична фірма «Гамалія», торгові марки «Nemiroff» і «Оболонь», «ПриватБанк» та «КиївСтар».

без картинки
2010-03-23 3 832
Terra Heroica 2008 (Терра Героїка 2008)

(02.10.2008-05.10.2008)
Минулими вихідними Кам`янець-Подільський знову поринув в атмосферу свята та бойової звитяги. Впродовж трьох днів у місті поряд мирно вживалися представники XXI та XVI століття. І що цікаво, дві різні епохи поєднувалися цілком закономірно, не дисонуючи одна з одною. Вуличками Старого місто прогулювалися поважні шляхтичі, відважні козаки та просто студенти і чиновники. Як вже стало зрозуміло, цими днями відбувався черговий Міжнародний військово-історичний фестиваль "Terra-Heroica-2008".

без картинки
2010-03-22 4 415
Terra Heroica 2009

Вперше за 5 років на належному рівні було проведено історичну реконструкцію «Кам`янець - місто ремісників». Цю ідею планують надалі трансформувати у гільдію ремісників, щоб із часом мати вироби від автентичних ремісників XVII ст.

Всі, хто бажав, мав змогу взяти участь у майстер-класах і навчитися танцювати старовинні танці XVIII ст. У п`ятницю в готелі «7 днів» і «Гала-готелі», а в суботу просто неба на майданах Старого міста кам`янчани та гості вчили нові па.

Terra Heroica (Терра Героїка) - що це таке?
2010-03-22 7 011
Terra Heroica (Терра Героїка) - що це таке?

Terra Heroica - Один із найбільших фестивалів в Україні та м.Кам’янець-Подільський – один із наймасштабніших на терені Східної Європи тематичних військово-історичних фестивалів.

Старе місто перетворюється на справжнє карнавальне шоу з середньовічнім відтінком, туристи мають змогу побачити справжні військові табори, муштри та побут армій 17 ст., виступ кобзарських цехів України та зарубіжних діаспор; історичні танці, вуличні театри та феєрії; фестиваль Козацькі забави, виступи клубів бойового гопака, дзвін козацьких литавр, залпи мушкетів та гармат, і багато іншого, потанцювати на середньовічних вулицях старі та забуті танці.