логотип
Кам'янець-Подільський » Туризм » Готелі Кам`янця-Подільського

Готелі Кам`янця-Подільського

Каталог готелів міста Кам'янець-Подільський, що рекомендовані ревізором то гостями міста, які залишили свої відгуки про проживання в даному готелі.
Готель Ксенія на Дністрі
2008-05-19 16 471 Готель Ксенія на Дністрі

Готель Ксенія вже на Дністрі у 2009 році та став улюбленим місце відпочинку на природі для гостей Кам`янця.

Комплекс складається з готелю на 28 номерів, кожен з яких обладнаний санвузлом та душовою кабінкою. Також тут діє ресторан на 400 місць. За помірну ціну вас пригостять смачними стравами української та європейської кухонь. До речі, ви можете замовити собі вечерю чи сніданок у затишну альтанку на березі Дністра, що додасть вашій трапезі особливого колориту. По-особливому у альтанках смакуватиме шашлик та інші страви, приготовані на грилі. Для людей, які хочуть поєднати роботу та відпочинок пропонується сучасна конференц-зала на 400 осіб.


-1.5 2.5
без картинки
2015-03-28 2 919 Гала-готель

"Гала-готель" в Кам`янці-Подільському це найбільший готель за площею у місті.

На його території відбувається фестиваль скульпторів - "Петраманія", тому багато скульптур можна зустріти під стінами готелю.

На  території готелю знаходиться лікувальне джерело на основі якого лікували людей у 19 ст.

Готельний комплекс «Gala-готель» складається з двох корпусів та «Гостинного будиночка». До Ваших послуг 47 готельних номери зі всіма зручностями та чудовим сучасним інтер`єром.

Неподалік від комплексу знаходиться ботанічний сад, дендропарк та міст «Лань, що біжить», з якого відкривається захоплюючий вид на Смотрицький каньйон. До заповідника «Старе місто» - 500 метрів.

0 0
Готель Ксенія
2011-05-14 2 082 Готель Ксенія

Приватний готельний комплекс „Ксенія” в Кам`янці-Подільському включає 77 номерів і може розмістити до 200 осіб одночасно.

Після пожежі, на початку 2012 року, готель реставрований.

 

Готель Ксенія риймає замовлення для святкування банкетів, вечірок, весіль, оформлення фуршетів та інших урочистих подій – шоу-програми, концертні номери, сольні виступи, троїсті музики, вокально-інструментальні ансамблі.

Організовує харчування та розміщення великих туристичних груп та окремих туристів. Є стоянка для автомобілів та мікроавтобусів

» У готеля є корпус на р.Дністер - дивитись

0 0

Готелі в Кам'янці-Подільському:

У зв'язку з різким обвалом гривні у 2015 році ціна на проживання в готелях Кам'янця виросли мінімум на 100грн.

Найбільшем готелем міста залишається - "7 днів", а накращим - "Клеопатра" яка єдина має 2 відзнаки Ольги Фреймуд, спецефічним готелем є готель "Біля річки" тихий, затишний і в українському стилі. Найкраще готують в гоелі "Тарас Бульба"