Туризм в Кам`янці-Подільському

Готелі Кам'янця-Подільського

без картинки
блог автора
4 2 507
Оцінок: 0

Станом на 2010 рік в готелі Кам`янця-Поділського заполонили Нове та Старе місто, на околицях повиростали приватні садиби та будинки-готелі.

На сьогодні існуючі готелі здатні забезпечити проживанням усіх бажаючих туристів.

Сторінка з усіма готелями » тут

РЕКОМЕНДУЮ:

Для багатих:

1. Готель Клеопатра

2. Готель Рейкартц

 

Для середнього класу:

1. Готель 7 днів

2. Гала-готель

 

Для тих хто хоче зекономити:

1. Готель на Соборній

2. Готель Марія.

 

Для любителів природи:

1. Готель Біля річки

2. Ксенія у Врублівцях


------

Коментарі (4)

Nataly Nataly 20 07 2010 at 10:27
Шановні туристи! Хочу попередити Вас про неякісне обслуговування в готелі "дністровська Рив"єра", що під Кам"янець-Подільським. Такого відношення до туристів я не зустрічала в жодному готелі України. Мало того, що попросили перерахувати гроші авансом, так ми приїхали в 7.00 год. весь персонал спить, ворота замкнені, ми годину стояли на вулиці, на дзвінки не відповідають, ну взагалі просто жах! А ще цей готель входить в Асоціацію готель"єрів Кам"янця (Приватний підприємець Мамчур О.А.), який на наше прохання навіть не приїхав у свій готель, і не вибачився за свій персонал. Те саме можна сказати про обслуговування на кухні. Вечерю ми замовили на 18.30. а принесли аж! о 20.30. ПРОСТО НЕ МАЄ СЛІВ. Ціни європейські, а обслуговування ... ЖАХ!
Цитувати Відповісти Скарга
Отель очень понравился. Приветливый персонал, уютные номера, великолепная кухня, «Каменецкий» колорит - все это создаст неповторимые ощущения и чувства. Превосходный отдых! Буду рекомендовать всем знакомым и друзьям. Спасибо Вам за атмосферу!
Олейник Игорь и семья: Оля, Алина.

GALA-hotel супер отель!!!

Мы, жители г. Благовещенска-на-Амуре, приехав спустя 35 лет после окончания К-П ВВИКУ, на встречу выпускников 1975 г. Выражаем огромную БЛАГОДАРНОСТЬ всему персоналу «Гала отель» за гостеприимство, высокую культуру обслуживания.
Просим поощрить денежной премией сотрудников гостиницы.
С уважением, семья Головач.
Цитувати Відповісти Скарга
Олена Олена 05 06 2011 at 14:58
Укркурортсервіс» Від імені групи № 70 м.Київ дякує персоналу "Gala-Hotel" м.Кам`янець-Подільський,за хороше обслуговування,та щире ставлення.З подякою курівник групи Олена Квашук 01.06.11
Цитувати Відповісти Скарга
Корелян Корелян 10 08 2011 at 13:54
Хочу обратить внимание туристов! Нив коем случае не заселяйтесьв готель Подилля по ул Л.Украинки .что возле парка танкистов.Во первых там в номерах ,в душевых кабинках , даже в туалете проводится скрытое видеонаблюдение,а администратор -подлейшае в мире дрянь,взяла с нас деньги и присвоила ,хамка и как нам расказали -БОЛЬНА СПИДОМ!!! куда смотрит санстанция?.Хотя комплекс прекрасно обставлен но обслуживание не лезет ни в какие ворота,настроение будет испорчено на год вперед!
Цитувати Відповісти Скарга
Залишити свій коментар:
Вітаю! Гадаю Ви знайдете тут необхідну для себе інформацію. Успіхів.
Свічки оптом Гіди та екскурсії місто Кам’янець-Подільський Створення та СЕО просування сайтів
Організація весілля в Кам'янці-Подільському Сувеніри з кераміки
Ціни на продукти: Станом на 27 січня 2018р.
110 грн. 38 грн. 14 грн. 35 грн. 80 грн. 45 грн. 20 грн. ➥ усі ціни
Державні свята:
Українські анекдоти:
Анекдот про електрика
***

ДОСВІДЧЕНИЙ ЕЛЕКТРИК НАВІТЬ ДРУЖИНУ НЕ БЕРЕ ОДНОЧАСНО ЗА ДВІ ЦИЦЬКИ...

Анекдот про жінку пілота
***

Заходячи на посадку, просить підігнати до злітної смуги “швидку”. Вивантажують дружину з кабіни, та напівпритомна, забльована, стан - лантух із лайном… Льотчик-чоловік схиляється до неї й ніжно промовляє: — Ну що, потрахаємось чи до театру сходимо?!

Українські анекдоти
[/not-smartphone]