Камянець-Подільський » Туризм » Фестивалі » Terra Heroica (Терра Героїка) - що це таке?

Terra Heroica (Терра Героїка) - що це таке?

  • 6 984
  • 5
  • (Оцінок: 0)
Terra Heroica (Терра Героїка) - що це таке?
Terra Heroica (Терра Героїка) - що це таке?

Terra Heroica - Один із найбільших фестивалів в Україні та м.Кам’янець-Подільський – один із наймасштабніших на терені Східної Європи тематичних військово-історичних фестивалів.

Старе місто перетворюється на справжнє карнавальне шоу з середньовічнім відтінком, туристи мають змогу побачити справжні військові табори, муштри та побут армій 17 ст., виступ кобзарських цехів України та зарубіжних діаспор; історичні танці, вуличні театри та феєрії; фестиваль Козацькі забави, виступи клубів бойового гопака, дзвін козацьких литавр, залпи мушкетів та гармат, і багато іншого, потанцювати на середньовічних вулицях старі та забуті танці.

Навігація по Terra Heroica

Terra Heroica (Терра Героїка) - що це таке?
Список учасників TERRA HEROICA по рокам

Відео з фестивалю Terra Heroica
Terra Heroica 2005
Terra Heroica 2006
Terra Heroica 2008

Terra Heroica 2009
 


Програма фестивалю Terra-Heroica 2008»

Програма фестивалю Terra-Heroica 2009»

 

 
 
У програмі фестивалю:

  • відтворення історичної битви;
  • військовий парад;
  • концерт етнічної музики;
  • змагання силачів;
  • святковий феєрверк
  • козацькі забави
  • лазерне шоу
Логотип фестивалю Terra-Heroica

 

 

 

Логотип фестивалю

Засновниками фестивалю є - Київський Департамент воєнно-культурної антропології Товариства антропології та археологі.

Фестиваль належить до категорії міжнародних військово-історичних фестивалів України До головних організаторів належить ФА “Ратуша”,Кам`янець-Подільсьим міським військово-історичним товариством (К-ПМВІТ).

Більшість реконструкторів оселяються в таборі під Старим замком, що дає нам, простим смертним, унікальний шанс відчути похідні умови життя європейських воїнів XVII ст. Тобто потрібно пробратись в табір і поспілкуватись з учасниками, в перший день фестивалю в день дозволяється заходити в табір.

Військовий парад дає можливість оцінити муштру реєстрових козаків, крилатих гусарів, мушкетерів, пікінерів та артилеристів, слідкуйте за програмою і чекайте початку, парад починається в новому місті з пересуванням до Польської ратуші.

На сьогодні військово-історичні заходи є одними з найпопулярніших форм дозвілля у світі. Як приклад можна навести Ватерлоо в Бельгії, Бородіно в Росії, Грюнвальд в Польщі, Лейпциг в Німеччині, Булонь у Франції, Геттісберг у США. Зі свого боку ми хочемо, щоб таким містом в Україні був Кам`янець-Подільський - одне з найдавніших історичних міст України, головне місто Подільської землі - належить до визначних явищ європейської культури. Впродовж своєї довгої історії він був „межовим каменем" між античним і праслов`янським світом, між Сходом і Заходом, між християнством та ісламом, між різними світоглядами та культурами. Наше місто відомо передусім як місто-фортеця, яка здобула світову славу. Він був свідком тріумфів і поразок українського війська, бачив злети і падіння національних героїв. Про все це потрібно розповідати сучасним поколінням, щоб знали, якою ціною діставався мир.

Першу спробу провести фестиваль "Terra Heroica" зробили, у 2005 році,  міська рада та Департамент воєнно-культурної антропології Товариства археології та антропології (Київ)

 

Кам`янець-Подільське міське військово-історичне товариство

Фестивальна агенція "Ратуша"

Багато фото з Terra Heroica


------

Останні коментарі:

Сергій.
Сергій.
В цьому році 2010 відбудеться Terra Heroica
Цитувати Скарга
Саша
Саша
Тера-Героїки в 2010 році не буде. Замість неї буде на початку жовтня якесь свято організоване міським відділом культури :mocking:
Цитувати Скарга
truzubuy
truzubuy
певно знов без агітацію не пройде :dash:
Цитувати Скарга
АннаЕдинственная
АннаЕдинственная
Люди!!!Буде Терра Героика или нет в этом году?
Цитувати Скарга
admin
admin
:girl_cray: Не буде!
Цитувати Скарга

Прокоментуй Цей Пост:

Схожі Новини