Епіцер розпускає руки!

  • 2 055
  • 2
  • (Оцінок: 0)

Похід за покупками в Епіцентр, обернувся обшуком. Мене тупо під руки затягнули в окреме приміщення, де без свідків і пояснень заставили вивернути вміст моєї сумки. Після такої гостинності я відмовився від послуг даної організації, тобто відмовився від товару який я придбав в Епіцентрі і спробував віддати його назад.

Дивитись відео Епіцер розпускає руки!:

Понад годину я здавав товар, протягом якого мені хамили, протягували до мене і майна руки, принижували мою гідність. хотіли за допомогою охорони виштурхати мене з магазина відібравши мої покупки, безпричинно відмовляли приймати назад покупки.

При цьому крім мене в Епіцентрі ще були незадоволенні покупці, яких банально обрахували і мені забороняли їх знімати. Коли приїхали міліція вона не тільки не прийняла від осіб, який обрахували і від мене заяви, я просто банально перешкоджали моїй зйомці і кришували співробітників.

Внаслідок цього я втратив свій час і нерви, мене незаконно обшукали, принизили і заставили заплатити за пакет, який мені не потрібний.

Кам`янчанин який поставив всю охорону на своє місце виставив відео на Ютубі:

 


------

Останні коментарі:

Віктор
Віктор
Автор красавчик :smailuk16:

Автор молодець, хамство це слоган "Епіцентр"у
Цитувати Скарга
nadiya
nadiya
pozor oxranniky za take vidnossenia do pokupziv.eze e pravda epizenrr vede sebe tak. bagato pokupziv skarchatsia na obslugovuvannia i xamstvo. ia pidtrimuiu pokupzia.EPIZETR POKUPZI POVINNI ZABUTI CHO VIN ISNUE. POZOR, POZOR EPIZENTRU ZA SERVIS I XAMSTVO. A XOCETE U EVROPU Z TAKIM XAMSTVOM. POKUPEZ VSEGDA PRAV ALLE EPIZENTR ZIOGO NE ZNAE. POKUPATEL PRAV!!!!!!!!
Цитувати Скарга

Прокоментуй Цей Пост:

Схожі Новини