Камянець-Подільський » Новини Кам'янця-Подільського » Події в місті » Жорстоке вбивство жінки в Кам'янці Подільському

Жорстоке вбивство жінки в Кам'янці Подільському

  • 6 906
  • (Оцінок: 0)

Вранці 12 лютого на одному із смітників Кам’янця-Подільськогобуло знайдено тіло жінки з ознаками жорстокого знущання.

 

 

Дивитись відео Жорстоке вбивство жінки в Кам'янці Подільському:

За словами підозрюваного, він майже нічого не пам‘ятає із тих жахливих подій, списуючи все на сильне алкогольне сп‘яніння. Але свідчень його вкрай жорстоких злочинних діянь більш, ніж достатньо.

Випадковим свідком спроби приховати жорстокий злочин став сусід підозрюваного, який прокинувся від жіночого крику. Спочатку чоловік подумав, що це звичайне з’ясування стосунків, але чим далі, тим крики ставали моторошнішими. Він вийшов у коридор, щоб з’ясувати, з якої квартири долинають голоси, і одразу наткнувся на підозрюваного, який тягнув тіло на вулицю.

 

У ході слідства з’ясувалося, що потерпіла 26-річна кам’янчанка того вечора святкувала день народження подруги в одному із розважальних закладів Кам’янця-Подільського («Playboy» – ГТП). За кілька годин до вбивства познайомилася з підозрюваним, потім вони поїхали на таксі до нього додому, в один із гуртожитків міста. Там чоловік жорстоко познущався над новою знайомою: задушив жінку та вирізав статеві органи. Після скоєного зловмисник виволік тіло через «чорний» хід на смітник, а нутрощі просто викинув з другого поверху через вікно.

 ------

Прокоментуй Цей Пост:

Схожі Новини