Будівництво притулку для тварин

  • 1 431
  • (Оцінок: 0)
Будівництво притулку для тварин
Будівництво притулку для тварин

26 січня в Камянець Подільському міськвиконкомі відбулось обговорення про одну з найболючіших проблем, будівництво притулку для тварин ( для братів наших меньших).

Дивитись відео Будівництво притулку для тварин:

Адже не секрет , що тварин раніше в нашому місті відстрілювали , а зараз після заборони їх просто нишком травлять..........Радує те, що керівництво міськвиконкому , Бабій С. та Бабчинський О. пішли на зустріч громаді ,активістам, волонтерам та захисникам тварин.

Вони запропонували проект побудови та повідомили , що земля для цього 2 гектари давно виділена. (Хоча в проекті чомусь тільки 0,8 га). Та як нам було розяснено , проект ще не затверджений , тому кожен може прийняти свою участь в його корективі.

Було також запропоновано бажаючим поїхати в сусідні області та перейняти досвід. Активісти були категорично настроєні проти того.

щоб таке підприємство , як спецкомунтранс, яке себе жахливо скомпроментувало в цьому питанні, приймало керівну участь у таких роботах. Голова ГО " Душа бродяги" Анжела Поджинська написала заяву до міськвиконкому з проханням надання їїм тимчасового приміщення для перетримки тварин. Вона та її команда реально допомагають тваринам у нашому місті, а також прості добрі люди , які підгодовують бідолаг та допомагають ,чим можуть , ділячись з ними своїми нужденними доходами......

Знаю таких....... а щодо інших : Люди поводьте себе. та навчайте своїх дітей правильно вести себе з безпритульними тваринами Коли тваринка сидить . чи спокійно проходить мимо ,з благанням про допомогу дивлячись вам у вічі (адже на жаль вони не вміють говорити ) Не махайте на неї руками та ногами. не кричіть , не настроюйте проти неї своїх дітей (зараз вкусить . чи щось інше). бо тоді бідолашна тварина , не розуміючи вас, мусить захищатись.

Хоча зовсім цього не хоче)....А навпаки, потребує вашого захисту та допомоги. Повірте так як вміють любити вони , та бути відданими та вдячними за вашу доброту ....дуже рідко можна знайти і серед людей. Особливо це відноситься до простих дворняг , які найбільше переносять тягот в своєму житті....


------

Прокоментуй Цей Пост:

Схожі Новини