Вхід для зареєстрованих

Надає змогу переглядати непрочитані новини, обмінюватись приватними повідомленнями, отримувати розсилку, легко залишати коментарі, ОТРИМАТИ СТАТУС та іконку.

Зареєструватись

Стандартний метод реєстрації передбачає заповнення форми та підтвердження по e-mail.

Зареєструватись

Зареєструватись за допомогою акаунта в соцмережах. ⇓ АТОМАТИЧНО!

Екскурсії Камянець-Подільський
» » » Бомжі біля Берізки!

Бомжі біля Берізки!

zoya
17-10-2017  683 
Бомжі біля Берізки!

На одній із зупинок, яка знаходиться в центрі Камянець Подільського "Центральний ринок" (перед рестораном "Берізка" пр. Грушевського) поселились безпритульні люди, які проживають там тривалий період. В даний час уже за метрів 20 звідти чути запах туалету, та не митого тіла...на зупинці грязь.

Поряд з машканцями, які сідають на віддалі та закривають носи, сидить грязний безпритульний чоловік, без сорому знімає свої штани . чухає та розглядує свої геніталії..... Він тут живе. Так звані "бомжі" постійно збираються тут, розпивають спиртні напої, вважають цю зупинку своєю та проживають постійно.

Зрозуміло. ці люди глибоко нещасні та залежні. І їх по людському шкода. Але чому ними не займуться відповідні служби , : соціальні працівники , медики, поліція міста. Адже це триває уже другий рік... Центр міста - це його лице невже ось таке воно повинно бути !?


------

Залишити свій коментар: