Франчайзинг

  • 1 806
  • (Оцінок: 0)

 

До уваги підприємців!

На виконання Регіональної програми підтримки підприємництва Хмельницької області на 2009-2010 роки та з метою розвитку ринкової інфраструктури і залучення інвестицій в регіон, облдержадміністрацією спільно семінару “Франчайзинг як метод ведення стабільного довготривалого бізнесу ” (на безоплатній основі).

 
 
Франча́йзинг
(фр. franchissage):

  •  — це форма співпраці між юридично та фінансово незалежними сторонами (компаніями та/або фізичними особами), в рамках якої одна сторона (франчайзер), що володіє успішним бізнесом, відомою торговою маркою, ноу-хау, комерційними таємницями, репутацією та іншими нематеріальними активами, дозволяє іншій стороні (франчайзі) користуватися цією системою на певних умовах.

Сайт української франшизи

 

Семінар відбудеться 12 жовтня 2010 року об 11.00 год. у малому залі засідань облдержадміністрації. До уваги підприємців області пропонується презентація франшиз за напрямками:


- туристичний бізнес;

- готельний та ресторанний бізнес;

- торгівельний бренд;

- інші.


Щорічно в Україні збільшується кількість мереж підприємств, які організовані на франчайзингових підходах. Сьогодні в Україні активних франчайзерів нараховується більше 200.

 

З метою участі в семінарі та одержанні більш детальної інформації звертатись до управління економіки Кам’янець-Подільської міської ради, кім. 308, тел.: 5-04-12.


------

Прокоментуй Цей Пост:

Схожі Новини