За кого нам голосувати?

  • 3 043
  • 3
  • (Оцінок: 0)


Ось і почались місцеві вибори пузатиків, яких обирають раби Божі. Чому раби? Та тому, що в Україні потрібно отримувати 3000 грн. на чоловіка щоб бути за межею бідності.

Виходить що 98 % мешканців Камянця-Подільського - проживають як раби ( мають житло, мають, що їсти, можуть зайнятись сексом - і все на інше грошей ніц не вистачає - ну точно як раби в Римі). Ну а якщо посмоктати кілька днів бублики  :sad:  та не заплатити за комунальні, то можна сходити в бар чи кінотеатр.

А рабовласники тим часом починають зомбувати населення - що вони дуже хороші та працюють в поті лиця - ганяючи чаї в своїх офісах-кабінетах.

Але вихід є! і дуже простий

 

- не голосуйте за тих хто Вас хоча б один раз обдурив!

 

Раби скажуть - а за кого тоді голосувати?

 

Відповідь теж проста:

- за тих хто не був ні разу при владі, так вони некомпетентні, нароблять багато помилок - Але вони Вас не дурили.

 

Чому Ви пробачаєте все Регіонам, Тимошенко, Ющінківцям і знову та знову голосуєте за них, а якщо Вас обдурить дружина чи чоловік? то все може закінчитись сваркою, ненавистю чи навіть розлученням.

 

Не на тих ображаєтесь!  Шановні  , а ні ваша половинка, а ні діти чи навіть сусід винний в тому що Ви живете за межею бідності!

 

В цьому вина брехлива та продажна влада, де опозиція та чиновники зрослися в єдине кодло, яке паразитує на наших шиях.

 

А тепер до подій в Кам`янці-Подільському

 

 Бютівці - позавішували все місто своїми білбордами, де якийсь збочинець-фотограф намагаєтья заглянути дівчатам підліткам під спіднички!

 

Білборд в Кам`янці

 

Регіонали зуміли заагітувати на свою сторону Ведернікова Сергія і тепер той із своїми нащадками майорить на голубому фоні та прапорах, до чого б це?

 

Регіонали зуміли заагітувати на свою сторону Ведернікова Сергія
:ireful:

(Так і хочеться відповісти - ми не ви - не розповідай нам байки. Твоє авто пане коштує більше ніж уся зарплата твоїх працівників.  Як ти можеш тратити гроші на розкішні авто коли тисячі Кам`янчан недоїдають, а своїх дітей годують мівіною.  Ну що скажеш пане?)

Балога, що накрався меду в пасічника - розповідає про якийсь стандарт.

 

про якийсь стандарт на білборді

Ну а  в кам`янецьких попів, що сплавляють бабло українських християн москалям, мозги позапливали жиром, тепер вони закликають покійника, якогось московського царька, послати їм пахана...

Цар на білборді в Кам`янці-Подільському

Ви будете голосувати за:?


------

Останні коментарі:

Володимир
Володимир
Єдиний центр це партія Балоги а не Тігіпка:) :dash:
Цитувати Скарга
admin
admin
О! :crazy: дякую за виправлення....
Цитувати Скарга
niki
niki
ojo jak jix bagato a tolky!? :russian_:
Цитувати Скарга

Прокоментуй Цей Пост:

Схожі Новини