Вхід для зареєстрованих

Надає змогу переглядати непрочитані новини, обмінюватись приватними повідомленнями, отримувати розсилку, легко залишати коментарі, ОТРИМАТИ СТАТУС та іконку.

Зареєструватись

Стандартний метод реєстрації передбачає заповнення форми та підтвердження по e-mail.

Зареєструватись

Зареєструватись за допомогою акаунта в соцмережах. ⇓ АТОМАТИЧНО!

Екскурсії Камянець-Подільський

Афганці - самозванці

zoya
22-03-2017  1 014 
Афганці - самозванці

САМОЗВАНЦІ НА ПЯТАЧКУ НАМАГАЛИСЬ ЗАРОБИТИ НА ДОВІРЛИВИХ КАМЯНЧАНАХ.

Виставивши в центрі пятачка палатку з апаратурою, одягнувши військову форму з массою нагород , група невідомих розпочала свій концерт........... і довірливі камянчани вірили, кидали їм гроші та плакали.
Як виявилось, зі слів Голови міської спілки афганців Дудко Володимира Тимофійовича , який досить вчасно зявився на місці події , дані люди є самозванці і ніякого відношення ні до учасників АТО і ні до афганців не мають . І якщо серед них і є інваліди , то вони набули свою інвалідність не на війні , а в побутовому житті.


Данна группа самозванців уже відома в нашій області , проводить шахрайськими дії та під виглядом військових ветеранів інвалідів та учасників АТО збирає гроші та витрачає їх на свої особистві потреби..


------

Коментарі (1)

Нейм  3 кві 2017 12:43 | Відповісти | Цитувати |
Виходячи з подій, що відбуваються сьогодні у нашій краіні, "афганці" - це ті ж самі днр-овці, сєпари, найманці у свій час. Гнати їх у шию та забрати усі пільги!!! що вони зробили для Украіни, Батьківщини? нам Афганістан чимось загрожував?

Нейм,
п.с.: я учасник бойових дій АТО і афганців не сприймаю як якихось героїв чи наших захисників

Залишити свій коментар: