Вхід для зареєстрованих

Надає змогу переглядати непрочитані новини, обмінюватись приватними повідомленнями, отримувати розсилку, легко залишати коментарі, ОТРИМАТИ СТАТУС та іконку.

Зареєструватись

Стандартний метод реєстрації передбачає заповнення форми та підтвердження по e-mail.

Зареєструватись

Зареєструватись за допомогою акаунта в соцмережах. ⇓ АТОМАТИЧНО!

Екскурсії Камянець-Подільський
» » » Як лікувати зуби звичайним кам'янчанам?

Як лікувати зуби звичайним кам'янчанам?

zoya
21-03-2017  838 
Як лікувати зуби звичайним кам'янчанам?

Камянчанка Лукянчук Ольга звернулась до замісника Голови Камянець-Подільського міськвиконкому Савчука Вадима Анатолієвича з питанням, як лікувати зуби камянчанам, що не входять в пільгову категорію і не мають коштів.Пані Ольга розповіла про себе , що не працює , тому - що доглядає за важкохворою матірю, за що має єдиний дохід 25 грн.
Та коли заболів зуб і вона прийшда в державну стоматполіклініку міста - лікар нарахував за лікування їй ... аж 1000 грн.... Що робити?
Вадим Анатолійович, пояснив , що тарифи на платні послуги в міській стоматполіклініці відрегульовані та затверджені міськвиконкомом. Базою для визначення вартості медичних послуг стали розрахунки фактичних витрат медустанови, а саме: підвищення тарифів на електроенергію, зарплати працівникам, цін на медматеріали та інш.
Але , якщо такі випадки, як з пані Ольгою трапляються , керівництво завжди іде на зустріч і ніколи не відмовляє в допомозі. Для цього потрібно звернутись до головного лікаря даної медустанови, де буде вивчена ситуація, бо вона в кожного індивідуальна, після чого, якщо людина дійсно потребує допомоги, їй вона буде призначена (чи то благодійний фонд чи інш), в кожному випадку підхід є різни...


------

Залишити свій коментар: