Камянець-Подільський » Новини Кам'янця-Подільського » Буденне життя » Чи буде введено комендатську годину в Кам'янці

Чи буде введено комендатську годину в Кам'янці

  • 2 632
  • 3
  • (Оцінок: 0)

 Проблема поведінки дітей та підлітків міста, а також правопорушень, скоєних ними у вечірній час, змусила владу міста винести на обговорення питання щодо запровадження комендантської години для неповнолітніх. Більшість підтримує цю ідею та вважає за необхідне ухвалити таке рішення. Втім, окремі кам`янчани категорично проти запровадження у місті комендантського часу.

 

Співробітники організаційного відділу міської ради з метою дослідження проблеми провели окреме опитування громадян.

 

віком до 16 років: підтримують введення  лише 8%.

 віком від 16 до 25років підтримують 59% опитаних.

 віком від 25 до 50 років  опитаних підтримують аж  68%

 

 70%  опитуваних  висловили думку ввести комендантську годину з 23.00.

 

З іншої сторони такі обмеження для підлітків є незаконними -  "Це порушення свободи пересування, яке гарантується Конституцією України і цього не можна робити.

Якщо будуть бажаючі подавати до суду щодо цього рішення, як такого, що порушує права люди (а подавати треба до Адміністративного суду), то ми підтримали б такий позов", - каже правник Захаров.

 

стаття 33 Конституції України гарантує кожному, хто на законних підставах перебуває на території України, свободу пересування, за винятком обмежень, які встановлюються законом. І у будь-якому разі вирішувати питання, які стосуються права українців на пересування може лише Верховна Рада, а не місцева влада.

 

Є також негативний досвід європейських країн, коли дорослі часто ставали сутенерами для неповнолітніх, адже в присутності дорослих дітям ходити можна!

 І на кінець цікаві слова батька з Вінниці де діє комендатська година:

- Пушкін у 13 років з друзями і баришнями кутив, Чехов у цей вік позбувся невинності у борделі. А в нас ідуть шляхом єврототалітаризму: всім сидіти по домівках, бо інакше злочинність зростає!

І це лише початок: в інших містах (в РФ, де все паскудне переймається в заходу раніше) дітям взагалі після 22.00 на вулиці не можна з`являтись.

Я свою дитину й так не пущу по кабаках, допоки не прийде час. Але то справа батьків, а не влади. Може, міліції краще не пуза нажирати, а по вулицях патрулювати, бо ще жодного разу їх вночі там не бачив? Тоді й злочинності менше буде. Бо так можна і для всіх інших комендантську годину ввести.

Ви за комендантську годину??


------

Останні коментарі:

admin
admin
І ще! А хто гарантує, що менти не будуть загрібати всіх у ментовку хто схожий на підлітка?
Чи може зробити собі копію паспорта на сраці та показувати ментам коли ті зупинять! :biggrin:
Цитувати Скарга
Гаврилюк Олександр
Гаврилюк Олександр
Для того щоб не було злочинності, треба щоб була зайнятість. Якщо щось забороняти, то це призводить до зворотьої дії. Гіркий досвід маємо з часів радянського союзу, коли боролись з п`янством, чи не так? Так от енергію підпілків було б добре спрямувати в правильне русло. Як? Напишіть на бігбордах "Слава хіліборобам!" і зробіть гідні умови. Щоб 60% молоді не мріяли виїхати за кордон, а прагнули щось створювати на рідній землі.

admin, уяви що менти нічого не контролюють!? Хоча вони і так мусять ловити, і відпускати всяких синків мажорів, бо з роботи виженуть. Мабуть всім відома схема: гаишник бере хабара з водія, потім ділиться з своїм начальством, і так до міністра. Викладач бере хабара з студента... Звідси питання міністри це не агенти ЦРУ, що розводять хабарництво? Апо ТБ кричать що холодна війна закінчилась. Так от вона закінчилась, а ми завойований народ з якого качають ресурси. При цьому цього не розуміємо- найкращий раб той що не розуміє що він раб, це давно зрозуміли єгипетські жреці.

З свого досвіду, ви б побачили як в німечинні поліція шниряє по вулицях, то казки про свободу в вас би розвіялись... свободою ще треба вміти користуватись, і проявляти свою волю.
Цитувати Скарга
ШКОЛЬНИК
ШКОЛЬНИК
Я гадаю що ця комендантська година введена несправедлива по відношенню до молоді. Наприклад як їм нема на кого повісити обвинувачення (то бачуть поблизу школяр ) о вже є на кого сперти!!І найкраще булоб ставити комендантську годину тих хто стоїть на обліку в міліції, ато іза якихсь витівок поганців всі діти які саме вже хочуть гуляти, ходити в клуби неможна!!Краще б міліціанти ділом зайнялись ловили злочинців а не дітей патрулювати!!!І чого більше колоній для неповнолітніх чи тюрм??і мабуть зі мною погодиться кожен що ця комендантська година є незаконною!!!
і нехай кожен хто вважає що це так відстоює свою думку!!!!
Пишіть свої коментарі про це!!
Цитувати Скарга

Прокоментуй Цей Пост:

Схожі Новини