Події тижня в Кам'янці

  • 2 206
  • (Оцінок: 0)

П`ЯТЬ ДНІВ БЕЗ СВІТЛА. У зв`язку з реконструкцією електромереж, із 26 по 30 липня буде припинено електропостачання на таких ділянках міста: вул.Зарванська (від ЗОШ №1 до коледжу культури та мистецтв); Поштовий і Михайлівський спуск; пров.Лагерний (між вулицями Червоноармійська і Тімірязєва); пр.Грушевського (від Північної до Пушкінської); вул.Тімірязєва (від пров.Лагерний до пр.Грушевського).

 

ТРИ ТИЖНІ БЕЗ ГАРЯЧОЇ ВОДИ Як повідомив головний інженер КП «Міськтепловоденергія» Сергій МИКУЛІН, у зв`язку з поривом центральної магістральної тепломережі, а також із необхідністю проведення ремонтно-профілактичних робіт, з 22 липня до 12 серпня буде відсутнє гаряче водопостачання у центральному районі міста і в районі села Жовтневе. А в селищі Смирнова планові ремонтні роботи триватимуть з 26 липня до 12 серпня.

 

ПАРКАН У КАНЬЙОНІ ЗНЯТО! А пузатікам вистачило мужності заборони будуватись в каньйоніЧитати деталі. Паркан, який звела МГО «Наша спадщина» у Смотрицькому каньйоні, за дорученням міського голови Анатолія НЕСТЕРУКА було знято. - Ми заборонили в майбутньому будь-кому проводити в каньйоні капітальне будівництво.

Хоча сама влада і надала дозвіл, та якби не Інтернет товариство та газета "Подолянин", так би і закривала очі.

Проте влада не проти прибирання, облаштування каньйону та організації там відпочинку кам`янчан. Це місце - скарб усієї громади і ніхто не має права чинити так, як це робила «Наша спадщина».

Це напевне перший справжній вчинок Нестерука, як міського голови, у справі боротьби з незаконним будівництвом!


------

Прокоментуй Цей Пост:

Схожі Новини