Камянець-Подільський » Новини Кам'янця-Подільського » Події в місті » Що пузатіки дозволили робити у каньйоні Спадщині?

Що пузатіки дозволили робити у каньйоні Спадщині?

  • 2 213
  • (Оцінок: 0)

Що пузатіки дозволили робити у каньйоні Спадщині?  :english:

У місті розгорілася дискусія навколо будівництва в каньйоні річки Смотрич. Ініціативна група із 120 чоловік хотіла подати відкритого листа до міськради (6 липня), але бюрократи їм відмовили, мовляв, він не потребує її, оскільки міський голова прочитає його через пресу. Тому замість відкритого листа міському голові через канцелярію надійшов лист-звернення Читаємо нижче.

 

Преса  Кам`янця-Подільського поділилась на два табори зокрема "Подолянин" - звинувачує у незаконній забудові а "Ділове місто" виправдовує. Доречі Ділове місто виправдовувало Васю Бурого Читати

 

Пропонуємо Вам особисто скласти свою думку:

Роботи законні:   Роботи не законі:
  • Громадська Організація «Наша спадщина», зареєстрованого наказом №1210/5 Міністерства юстиції України від 17 липня 2008 року
  • Насправді, існує цілком легітимний акт обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню, № 73 від 10 вересня 2009 року, згідно з яким і ведеться санітарна розчистка дерев, самосійних зелених насаджень, чагарників і кущів, загальна кількість яких не повинна перевищити 327 (знову ж таки, згідно з Актом).
  Спочатку О.Демчук озвучив: Йдеться про облаштування природними матеріалами (дерево, камінь) зон для подолання перешкод

А потім в своїй газеті пузатіки повідомили нас, що будуть будувати футбольний, волейбольний та баскетбольний майданчик, басейн + комплекс "закритого типу!
Запитання - що ж там будують?

Чиновники не хочуть надавати Проект будівництва/благоустрою, відомості про підрядну організацію, і чи взагалі він існує?
  А найголовніше - молодь! - тепер Вам зась ходити у каньйоні, через паркан не перелізеш! - там чиясь власність - Погоджуєтесь? Мовчіть - смокчіть...

А це так шукають сміття! - терористи його зарили від пузатиків. :dash:

 

Ніфіга собі сачок для сміття!. Адже воно може впасти з неба прямо в річку. :hi:


Це ж скільки потрібно людей щоб розчистити це кусочок землі?

 

 А каміння теж сміття - Невже це ручками нагортали - а може грейдером в заповідній зоні? :english:

 

Ніфіга собі розчистка - це щоб бур`янів не було!

 

 

Вони там прибирають чи навпаки смітять?  :ireful:

 

 

 

Валерий Каспров: — Выучив нормативно-правовую базу, о которой говорил Олег Виленович, Международная общественная организация обратилась с предложением обустроить рекреационную зону с активным отдыхом №2 от Новоплановского моста к шлюзам. Открываем Программу и в приложении №6 п.4 Рекреационная зона с активным отдыхом №2 читаем: Для создания данной зоны запланировано использовать территорию левого берега реки Смотрич от Новоплановского моста к шлюзам в восточной части каньона площадью около 5 га. Расчистку и уборку каменных склонов каньона от бытового мусора, земли и самостоятельных насаждений. Благоустройство территории с обустройством деревянных навесов для отдыха, лавок, урн для мусора, стационарных мангалов и светильников. Строительство лодочного причала и обустройство водного маршрута на правом берегу реки возле шлюзов. Обустройство детских, спортивных площадок, аттракционов и других сооружений для отдыха. Ориентировочная стоимость всех работ составляет около 10 млн. гривен. При финансировании возможно долевое участие с государственного бюджета, которое может направляться на природоохранные мероприятия. (10 млн. — это обустройство инфраструктуры всех зон каньона, — прим Олега Демчука). Финансирование остальных денег планируется осуществить за счёт частных инвесторов.

 

Залишається відкритим запитання - Так там будують чи розчищають?

 

Ми ж друкуємо відкритий лист:

 

 

Редакціям газет «ПОДОЛЯНИН», «Фортеця», «Кам`янець-Подільський вісник», «Ділове місто»

ЛИСТ-ЗВЕРНЕННЯ ЩОДО БУДІВНИЦТВА НА ТЕРИТОРІЇ ПАМ`ЯТКИ ПРИРОДИ ЗАГАЛЬНОДЕРЖАВНОГО ЗНАЧЕННЯ «СМОТРИЦЬ-КИЙ КАНЬЙОН».

Шановний Анатолію Макаровичу! Останнім часом містом поширюються різноманітні чутки про будівництво у Смотрицькому каньйоні, викликані насамперед браком об`єктивної інформації та розбіжністю у версіях, які подаються різними медіа (зокрема, в газеті «Край Кам`янецький» від 11.06.2010 йшлося про заплановане будівництво басейну та будинків для відпочинку, в інших виданнях -лише про благоустрій і спортивні майданчики).

ДЛЯ УНИКНЕННЯ НЕПОРОЗУМІНЬ ПРОСИМО ВАС ОПРИЛЮДНИТИ ТАКУ ІНФОРМАЦІЮ:

1. Договір передачі території Смотрицького каньйону МГО «Наша спадщина».

2. Проект будівництва/благоустрою, відомості про підрядну організацію, яка виконує роботи, термін завершення робіт.

3. Висновки природоохоронних організацій, якщо такі робилися.

4. Відомості про організацію, на балансі якої на даний час перебуває пам`ятка природи загальнодержавного значення «Смотриць-кий каньйон» (а саме та п частина, що передана в користування МГО «Наша спадщина»).

5. Детальну інформацію про МГО «Наша спадщина» (копію статуту, інформацію про засновників тощо).

6. Заплановану вартість будівництва, реквізити інвесторів, суми та умови надання інвестицій.

7. Орієнтовний перелік послуг, які надаватимуться в зоні відпочинку, та їх вартість для мешканців міста.

8. Копію дозволу, виданого МГО-«Наша спадщина» на суцільне перекриття території каньйону та обмеження доступу населення до р.Смотрич.

9. Копію дозволу, виданого МГО «Наша спадщина» на знесення зелених насаджень.

Сподіваємось, що дана інформація не є конфіденційною і перешкод для її оприлюднення немає. Просимо Вас опублікувати відповідь у міській пресі, а детальну інформацію та проект - на офіційному сайті Кам`янець-Подільської міської ради.

Як ми вже зазначили, під листом підписалося 120 кам`янчан. Процес збирання підписів триває.

Цікавиться цією проблемою з кожним днем усе більше людей. Тому й ініціатори, і ми розраховуємо на оперативну відповідь міського голови, яку маємо намір розмістити на шпальтах нашої газети - Сергій СОКАЛЬСЬКИЙ.

 

Також можна почитати думки:

kam-pod.net

kp.dovidka.org


------

Прокоментуй Цей Пост:

Схожі Новини