Камянець-Подільський » Новини Кам'янця-Подільського » Аварії » Бурий признався, що пропрацював у бандитській системі 21 рік.

Бурий признався, що пропрацював у бандитській системі 21 рік.

  • 4 119
  • (Оцінок: 0)

Не знаю яким чином, але газеті "Ділове місто" вдалось зняти фото Бурого, на якому йому дуже погано лежати в ліжечку... Ще б пак, це ж не ортопедичний матрас шириною 1,20, а пружинка. Прийдеться пану менту звикати до пружинки!, а можливо і до неба в клітинку....

 Це вже залежить від порядності нашої прокуратури!Василь дуже бідкається про погане ставлення його колег під час затримання...

Причиною свого провалу даішник вважає безмежну вдячність водія, що захотів віддячити йому за оформлення меншого штрафу.

Якби би Василю віддячиливсі водії, яких він "рекетнув" від нього і б запаху не залишилось....

 

Підказка для прокурора:

  • Як з такою вагою можна служити в міліції, адже постійно потрібно здавати спортивні нормативи, які Бурий, ну ніяк, не міг пройти?
  • Чому Бурий закрився з сином в автомобілі під час затримки з якого його не могли витягнути, сам мент каже що дуже боявся своїх колег....Напевне судив сам по собі!

Пропонуємо Вам повний текст з статті "Ділового міста".

Відео затримки дивитись тут....


Василь бурий заявляє, що став жертвою «підстави»

Згідно з презумпцією невинності, особа, обвинувачена в злочині, вважається невинною, доки її вину не визнає суд. Також обвинувачена сторона має право доводити свою невинність і давати свідчення на свою користь. На розсуд читачів ми пропонуємо свідчення старшого інспектора ДАІ Василя Бурого, звинуваченого в отриманні хабара минулого тижня. Ця подія стала сенсацією в місті. Особа пана Василя відома багатьом кам`янчанам. Яких на разі цікавлять деталі всього,що відбувалось, і як ця справа буде розвиватись далі. Отож, з лікарняного ліжка Василь Бурий прокоментував нещодавні події.

Пане Василю, чи можете Ви розповісти детально, що відбулось тоді біля базару, коли Ваше затримання привернуло увагу сотень перехожих?

Усіх деталей згадати я не можу, бо наразі дуже погано себе почуваю. Я пережив такий фізичний і моральний пресинг, що не можу до сих пір отямитись. Пам`ятаю, як під`їхав до базару під час обідньої перерви. Там мав зустрітись з дружиною та синами, які пішли за покупками. До мене підбігло кілька чоловік у штатському, не представившись, почали мене бити і витягувати зі службової машини. Якраз в той момент вийшли з базару дружина з синами, старший побачив, що мене б`ють, підбіг рятувати. Я йому крикнув, щоб він затягнув мене з другої сторони в машину, бо реально злякався за своє життя і здоров`я. Коли він сів у машину, накинулись і на нього. Витягнули його з машини, побили, закрутили назад руки і надягли наручники. В той момент жінка кинулась рятувати дитину, побили і її. Зараз вона також перебуває у лікарні. Відеокамерою вдарили по голові мого чотирнадцятирічного сина. З мене поздирали куртку, погони, штани. Коли мене били, я намагався затискати кишені, щоб мені не підсунули гроші, бо зрозумів, що то підстава. А от сину вони таки засунули гроші в ту мить, коли його скрутили і одягли наручники. Вже при свідках його заставили вивернути все з кишень, причому точно вказали, з якої кишені він має витягнути гроші.

Що передувало цьому затриманню, адже якщо звинувачують в отриманні хабара, має бути і особа, що давала цей хабар?

Мене звинуватили в тому, що начебто я незаконно вилучив документи в громадянина В. Насправді все було так: напередодні наш патруль затримав громадянина В. за порушення правил дорожнього руху. За таке порушення йому світив штраф 510 грн. Хлопець став проситись, сказав, що немає грошей заплатити штраф, бо тільки недавно вийшов з тюрми. Я чисто по людськи пожалів його і оформив протокол за менше порушення, віддав йому всі документи. Цей протокол є зареєстрований.

Тоді чому Вас звинуватили в отриманні хабара? Ви зустрічались з цією особою ще раз?

Наступного дня цей хлопець мені зателефонував. Звідки він отримав мій мобільний номер, я не знаю. Він представився і спитав мене, де я є. В той момент я був біля базару, як я вже сказав, чекав на дружину з синами. Через деякий час він підійшов до машини і сів на місце пасажира справа від мене. Почав казати, що хоче віддячити мені за те, що я не написав йому протокол на великий штраф і став пропонувати мені гроші. Я йому чітко сказав, що від нього мені нічого не потрібно і щоб він вийшов з машини. Він вмовляв мене, але я його вигнав. Через кілька хвилин все і почалось.

Очевидно, при цьому чоловікові мав би бути диктофон, на якому має бути записана вся Ваша розмова?

Я на це сподіваюсь. Цей запис буде свідченням на мою користь.

Тоді чому працівники СБУ вирішили Вас затримати, якщо Ви не брали хабар?

Вся ця акція була завчасно спланована проти мене. Вони розраховували, що я візьму гроші, але оскільки в них це не вийшло, то вони просто підсунули купюри моєму сину, думаючи, що це працівник ДАІ. Після 21 року роботи в органах я здивований і обурений таким ставленням. Навіть якби я і взяв хабар, чи це є причиною, щоб привселюдно мене бити і роздягати? Можна було й іншим чином це зробити, взяти понятих, сісти в машину, висунути обвинувачення. Я ж не пацан, щоб втікати, та й з моєю вагою я би і не зміг. Так ні, вони розіграли весь цей спектакль, шумиху, бійку, щоб в цьому хаосі підсунути гроші.

Гроші, які витягнули з кишені Вашого сина, були мічені фарбою?

Ні в мене, ні в сина не проводили експертизу на залишки фарби на руках, бо знали, Що гроші ніхто з нас в руки не брав. На місці просвічували гроші лампою, але я не бачив на них ніяких знаків.

Що відбувалося далі?

Мені стало погано, так само і моїй дружині. Ми просили викликати швидку. Цілу годину нас не відпускали до лікарні. В мене підвищився тиск, схопило серце, в дружини паморочилась голова від струсу мозку. Ми зазнали фізичних і моральних знущань. Якщо до мене, працівника органів, таке ставлення, то що говорити за простих людей?

Чи на даний час порушено кримінальну справу?

Так, наскільки мені відомо, порушено кримінальну справу прокуратурою міста, створено групу по розслідуванню даного випадку. Мою справу вивчає адвокат.

Чи збираєтесь Ви подавати якісь звинувачення проти працівників СБУ?

Ні, я цього робити не буду. Але я хочу, щоб люди знали правду. Після цього інциденту я вже не повернуся на роботу, бо, отримавши таку віддяку за 21 рік нелегкої служби і в непогоду, і вночі, я зрозумів, що працюю у бандитській системі і прослужив даремно!.

P.S. Таке враження, що в Бурого є знайомі і в ЗМІ!


------

Прокоментуй Цей Пост:

Схожі Новини