Як взяли Васю Бурого

  • 4 890
  • (Оцінок: 2)

14 січня о 12.00 відомий в нашому регіоні інспек­тор ВДАІ Василь БУРИЙ, перебуваючи не на своєму посту!, як завжди (ходять чутки, що він найбільший даішний мент – хабарник) намагався здерти хабара в розмірі 800 грн., за порушення правил руху….

Боже як би він знав, що з ним буде….

Хлопці, яких зупинив Вася, виявились непрості і з зв’язками, вони одразу підключили СБУ, кагебісти заслали свою людину до Бурого з міченими грошима….

Далі все розвивалось як в кіно...

Підісланий Чоловік вручив гроші інспектору, тут же підбігли кагебісти і пов’язали бідного Васю, який наробив повні штани,
від цього смороду йому і дружині стало погано, прийшлось визвати швидку.

Проте лікарі цього кабана (150 кг.) не змогли витягнути з Джипу, і прийшлось надавати сімейній парочці допомогу прямо в машині….

Цікаво як такий кабаняра – здавав фізпідготовку?????

На допомогу ментові-татові поспішив синок, який зумів обхитрити кагебістів і забрати мічені гроші з просмердженого автомобіля. Напевне у Бурого знайомі і в СБУ є. (підказка кагебістам – шукайте гроші по запаху!)

Зараз Бурий відмивається від гамна в лікарні… (напевне порвалось очко)…. А його знайомі з прокуратури та СБУ б’ють у всі коло кола щоб очистити свого кореша….

 


Змонтований фільм про невдаху 150 кілограмового мента!  


<!--kamenec_media_begin:https://www.youtube.com/watch?v=8cgtkgm3rJI--><!--kamenec_media_end-->

Поясненя до фільму: По центру - ментовозка з мігалками, у ній обкеканий Вася з жінкою. На чорній девятці - підїхав синок.... Бюрократи - слухайте голос за кадром під кінець фільму - це про Вас!

 

P.S. Якщо цього мента відпустять на волю. Потрібно виходити на вулицю і сказати своє ФЕ! СБУ, Прокуратурі, ГАЇ, і Нестеруку... А то взагалі всі вже оборзіли...


------

Прокоментуй Цей Пост:

Схожі Новини