У Нестерука – ШОК від зернят

  • 2 831
  • 9
  • 0 0
    (Оцінок: 0)

Кілька тижнів назад у газетах надрукували статтю у якій наш міський голова дуже сильно схвилювався коли побачив, як у сквері «Водойма», підлітки лузали зернята і кидали їх на землю.

Дітей заствили прибрати за собою. ( тільки наші пани можуть таке зробити!, у Європі прибиральникам платять гідну зарплату і вони вилизують усе до блиску, а у нас платіть мізер і двірники самі ще нагадять!)

Хочеться відповісти чиновнику чому наші діти такі свині? А відповідь дуже проста – тому що вони беруть приклад із вас! Так-так, саме з вашої братії бюрократії, і ваших київських шефів (дами з косою, прищавого, зека). Адже можна красти, сидіти на зоні, ґвалтувати а потім просуваючись по державних сходах і стати Прем’єр-міністром.

А що роблять кам’янецькі чиновники ?

- Ви виділили 21 000 грн. на встановлення пам’ятника, померлі людині, а живим ветеранам по 75 грн. ну звичайно з пам’ятника можна отримати відкат, а що з бідних людей?

- Ви виділили майже 1 000 000 грн. на ремонт сесійної зали, бо вам впадло підносити свої жирні лапи, а наші діти граються на поламаних дитячих майданчиках і тусуються по підвалам…

- Ви поміняли меблі у міськвиконкомі, і сума там десь немаленька пішла.

- Ви зробили для кам’янчан найвищі комунальні послуги, а зарплати тупо зупинились на рівні 2007 року.

- Ви поставили пластикові зупинки, які простояли 2 місці і стали схожі на подерте решето. Підлітки не вині!, так вони псують, але це і Ви в молодості робили і я шкодив, бо вік такий! В Європі зупинки роблять з міцного і красивого матеріалу, бо там думають а потім роблять а не навпаки!

- А ще ви робите багато різних речей про які всі знають і мовчать, бо у вас свої родичі в прокуратурі,СБУ, міліції і всі пов’язані по руках і ногах. Якщо одного зачіпити то він потягне всіх за собою.

Пане голово – риба гниє з голови! А ті діти скоріше за все зернята не лузали а їли! Бо їхні батьки не можуть їм дати кишенькових грошей, щоб вони пішли пообідали в піцерію чи ресторан. Так є і багаті діти які лузають просто так – але це вже Ваші дітки


------

Останні коментарі:

Sivoshka
Sivoshka
Автору респект!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :biggrin:
Цитувати Скарга
Danko
Danko
автор реально людина поїжена комплексами і така що захлинаїться власним гімном, добре що лише на сторінках цього смітника.
Цитувати Скарга
Каменчанка
Каменчанка
Нормальная статья! Отображает истинную правду, которую кто-то хочет скрыть, а кто-то не хочет видеть.
А предыдущий комент явно писал неадекватный человек...
Цитувати Скарга
admin
admin
:pardon: А просто другий комент писав працівник міськвиконкому чи родич Нестерука.
Цитувати Скарга
martinger
martinger
Згідний з Danko: стаття ЛАЙНО! Інтелект автора на рівні тих підлітків, що "лузають зернята в парку" та "ламають зупинки". Мій висновок - виключно з прочитаного, ніяких особистих претензій до автора, як людини не маю.
В Європі підліток ніколи не буде лузати зернята в громадському місці, надіючись на прибиральників. Хто винен в тому, що підлітки понівечили зкпинки????? Саме вони, підлітки!!! Та батьки, що так їх виховали. І вік тут нідочого. Я, особисто, не міг собі таке дозволити. А якщо. Ви, автор, в дитинстві так само шкодили, то можу Вам лише поспівчувати і ще раз підтвердити про Ваш рівень інтелекту.

PS. я не працівник міськвиконкому і не родич Нестерука.
Цитувати Скарга
андрій
андрій
[b]martinger[/b],
ні ти просто (вирізано - цензура) який грався з деревяними іграшками !!!
за статтю респект!
Правда написана.
Цитувати Скарга
admin
admin
Напевне пану Мартінгеру сподобається ось ця стаття - [url=https://k-p.net.ua/news_kamenec/podii_mista/449-naizd_na_pidlitkiv.html]ЧИТАТИ [/url] :blush:
Цитувати Скарга
martinger
martinger
Стаття сподобалася, точніше картинки зупинок... і все. Кам’янець - не європейське місто, ставити на зразок те, що роблять в Європі - все одно, що порівнювати вітчизняний велосипед з європейським автомобілем. Як звучить народна мудрість: чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять!
"що 50% підлітків схильні до насильства і хуліганства, чи може вИ не знали, що всерівно зупинки будуть ломатись і фарбуватись! " - звідки така статистика????? А якщо зупинки "все рівно будуть ламатись", то висновок: для чого будувати?..
Я зовсім не підтримую дії сьогоднішньої влади, абсолютно згідний з автором щодо "пузатиків", згідний з тим, що сьогоднішнім підліткам нмає чим зайнятися. Але не треба знімати відповідальність і безпосередньо з самих вандалів.

[b]андрій[/b][i][/i] - в час мого дитинства не було комп"ютерів, електронних іграшок. А зайнятися дійсно було чим: гуртки, кінотеатри, дитячі майданчики...
Цитувати Скарга
Олександр
Олександр
:cool: Я з паном Мартінгером не погоджуюсь... В мої дитячі роки були розбірки на ножах, цепах, дубинках...
Так, не було сексу - але витворяли ми Огооооо, вночі біля дитячих майданчиків та під гуртками - і не читавши журналів про секс :blush:
Цитувати Скарга

Прокоментуй Цей Пост:

Схожі Новини