Акція протесту!

  • 1 439
  • 0 0
    (Оцінок: 0)
без картинки
Акція протесту!

У вівторок 19 березня 2013 року, о 15:00 на Майдані Відродження, 1 (біля міськвиконкому)

Відбулась акція-протест«Кам’янцю – нормальне дорожнє покритя та його якісне утримання».В акції взяли участь свободівці та громадські активісти Кам’янця-Подільського.

:smailuk11: Нажаль таксисти та маршрутчики проігнорували запрошення - напевне їм дороги дуже подобаються! Або можливо вважають, що теревені на кухні змінюють їхнє життя. Дуже шкода.

 Скандувалися гасла: «Кам’янцю – нормальне дорожнє покриття», «Банду геть», «Яка влада – такі й дороги».

По закінченні акції була прийнята підсумкова резолюція, в якій міській владі були поставлені наступні вимоги:

- Провести за участі ЗМІ та представників громадськості прозорий тендер на визначення переможця для виконання робіт із відновлення якісного дорожнього покритя в місті.

- Забезпечити прозоре використання коштів, передбачених на проведення робіт, пов’язаних з будівництвом, реконструкцією, ремонтом та утриманням автомобільних доріг. Переможцю торгів та керівнику міського комунального підприємства «Комбінат благоустрою» забезпечити виконання робіт з будівництва, реконструкції та ремонту доріг з дотриманням відповідних технологій.

- Провести відкрите розслідування правоохоронними органами щодо порушення процедури конкурсних торгів при закупівлі бітуму, який використовується для виготовлення асфальту та притягнення винних посадових осіб до відповідальності.

 У разі невиконання вимог, учасники акції залишають за собою права закликати автомобілістів та мешканців міста стати учасниками акцій спротиву та в будь-який законний спосіб виявляти громадянську позицію.

 

Тел. 097 260 94 74
Оргкомітет ВО «Свобода»


------

Прокоментуй Цей Пост:

Схожі Новини