Камянець-Подільський » Свобода в Кам`янці » 22 сесія і битва за медалі продовжується

22 сесія і битва за медалі продовжується

  • 2 689
  • 1
  • (Оцінок: 0)

Звіт з 22 сесії Кам’янець-Подільської міської ради, від 28 лютого 2012 року або битва Свободи з Партією Регіонів триває...

ОНОВЛЕНО!

Все розпочалось із урочистого нагородження (посмертно) колишнього директора Кам`янець-Подільського будівельного технікуму Анатолія Ониськова, нагороду отримайла його дружина.

Потім нагородили переможців стрільб - «Найкращий стрілець», що проходили 22 лютого . Снайпери виявились і серед жінок-журналістів, перше місце зайняли - Дика Тетяна та Шуханова Тетяна.

Ще одним сюрпризом стало те, що на сесію винесли  25 додаткових питань.

Потім розглядали Муніципальний енергетичний план м. Кам’янця-Подільського на 2012-2015 роки. Захищав цей проект комуніст - Валерій Гордійчук.

Що цікавого:

Виділено гроші на заміну труб в підвалах та їх повну ізоляцію в 10 будинках міста на Черемушках, в окрузі Розбама!

Також подано заявку на отримання нового кредиту Світового банку на суму майже 100 млн. грн.

Розповів про перспективи розвитку тепловоденергія, та будівництву заводу по спалюванню сміття за 3-4 млн. на теці..???   тому, що новий завод по спалюванню сміття коштує 15-17 млн. Деякі депутати зробили зауваження - що буде тепер смердіти  в місті постійно! Але комуняка запевнив, що вітер ніколи не буде дмухати в сторону міста.

Також червоний товариш заявив: «Ми про це мало говоримо, але в наших квартирах є до 5 тис. бомб сповільненої дії, які несуть реальну небезпеку», тому КП «МТВЕ» готова взяти  на баланс приватні котельні, мережі та індивідуальне опалення та створити спеціальну дільницю по їх обслуговуванню.

Депутат від ВО Свобод Яриновський запитався за індивідуальне опалення, чому воно має перейти на баланс Міськтепловоденерго?. Виявляється 7 років назад було рішення ради, що всі індивідуальне опалення є власністю Міськтеплоенерго.

Далі затвердили таке:

Рішенням сесії затверджено Генеральний план, історико-аріхектурний опорний план, межі і режим використання зон охорони пам`яток та історичних ареалів міста Кам`янця-Подільського.

Виділили гроші на 2 автобуси для міського парку.

Затвердили склад комісії з надання в оренду комунальної власності.

Затвердили безкоштовне харчування для дітей сиріт,

Затвердили бренд бук міста.

 Брендбук Кам`янцяЧитати більш детально...

Рішення про акредитацію журналістів допущених до сесій міської ради.

Виділити місце, біля базару, для ринку свійських тварин та вживаних речей! Місце виділяється комунальному господарству.

Міську лазню вирішили передати в Міськтеплокомуненерго – так як ціни на газ для комунального господарства менші.

Трішки поговорили про програму «Розвитку фізичної культури та спорту» на 2012-2016  на 2012 рік. Виділено 100 000 грн. Не повезло мотоболу, який не буде фінансуватись.   В минулому році виділили 16 тис. на форму, 81 тис. на 2 мотоцикли.

Потім Партія Регіонів з БЮТом знову взялись збільшувати чисельність штату державних службовців. За результатами таємного голосування депутати затвердили на посаду заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради та членом виконавчого комітету Василя Строяновського, а також збільшили кількість працівників виконкому. Як затвердила виступаюча ці люди будуть працювати на громадських засадах!

Депутат від ВО Свобода Яриновський запитався чому постійно збільшують чисельність штатів? І що це за реформи та оптимізаія влади така? На що однозначної відповіді не отримав.

Наприкінець сесії знову розгорнувся батл між депутатом від ВО Свобода Віктором Притуляком та головою ветеранської ради товаришом Рогалем, а перед цим відбулось голосування за рішення комісії з етики, яка прийняла рішення, що зобов’язує Віктора Притуляка публічно вибачитись перед радою ветеранів за ось це -  слухати.

 
Притуляк проти Рогаля
Слухати запис заяви Притуляка:
<!--kamenec_audio_begin:https://k-p.net.ua/uploads/files/1330553391_prutylak.mp3--><!--kamenec_audio_end-->

Слухати виправдовування Рогаля:

<!--kamenec_audio_begin:https://k-p.net.ua/uploads/files/1330553406_rogal.mp3--><!--kamenec_audio_end-->

<!--kamenec_spoiler Читати заяву Віктора Притуляка -->

<!--spoiler_text-->
Заява
депутата Камянець-Подільської міської ради від ВО «Свобода» Віктора Притуляка
з приводу істерії партії регіонів та цькування за активну депутатську позицію
Впродовж кількох тижнів у регіональних та обласних засобах масової інформації з подачі партії регіонів активно мусується тема про ніби-то зневажливе ставлення депутата Віктора Притуляка до ветеранів Другої світової війни. Особливо активне у цьому обласне державне телебачення, повністю підпорядковане голові обласної державної адміністрації Василеві Ядусі. Організовуються мітинги, пишуться гнівні заяви, звернення – цькування носить цілеспрямований та організований владою і партією влади характер.
«Скандал» на порожньому місці сьогодні вигідний саме партії влади, адже потрібно відволікати увагу простих людей, в тому числі і ветеранів війни, пенсіонерів, афганців, чорнобильців, інвалідів, вчителів, лікарів від антинародних реформ, скасування пільг, катастрофічного падіння рівня життя, скорочення робочих місць, закриття навчальних закладів, політичних репресій, повного провалу зовнішньої політики.
Партія регіонів докерувалася до того, що прості українці, в тому числі ветерани, ледь виживають у складних умовах. Тому у типовому для себе стилі, вони намагаються «перевести стрілки», відволікти увагу, створити скандал, влаштувати шоу. Але така тактика аж ніяк не призводить до «покращення життя вже сьогодні». І люди розбираються хто є хто.
Партія регіонів абсолютно свідомо організувала цькування мене як депутата від політичної партії, яка є її прямим конкурентом в ході виборів до парламенту. Активна діяльність свободівців, захист прав та інтересів простих людей, опублічення фактів корупції, хабарництва та зловживань влади, щоденний ріст підтримки «Свободи» серед громади лякає владу. Тому вона вдається до провокацій та цькування. Не гребує при цьому жодними засобами, ресурсами. Про моральність, принципи, повагу вони забули вже давно. Це чужі їм слова.
Я, депутат Кам’янець-Подільської міської ради Віктор Притуляк заявляю: моя принципова позиція, діяльність, спрямована на захист інтересів простих людей викликає незадоволення влади та партії регіонів, зокрема. Мій виступ щодо нагородження відзнаками певних осіб було повністю перекручено.
Особисто я завжди з величезною повагою і шаною ставився до людей, які кров’ю і потом відстоювали свою землю, віддавали за неї життя, віддавали свої молоді роки і протистояли окупантам різних кольорів і мастей. Завдяки їм ми сьогодні маємо надію на побудову Української Держави. Серед моїх знайомих таких людей чимало – честь їм, повага та низький уклін.
Однак я не розумію критеріїв відбору осіб для нагородження відзнакою «Честь і шана». Особисто мене стурбував факт відзначення особи, яка немає жодного відношення до ветеранів, адже ніколи не воювала на фронтах Другої світової війни. Більше того, зневажає Україну, як незалежну державу, не шанує українські цінності, мову, історію та пропагує ідеї відродження радянської імперії. Сьогодні ця особа сидить у теплому кабінеті  і служить владі. Особливо, коли мова заходить про процеси національного відродження. А чи мають такі особливі привілеї люди, які воювали на фронтах війни? Чому забули про них?
Я категорично не згідний з оцінкою влади тих людей, які захищали Україну від окупантів, адже про них згадують виключно напередодні свят. Мене не влаштовує, коли людей використовують для протистояння один одному, намагаються зіштовхнути лобами, граються на національній пам’яті. Такі речі я засуджував і буду засуджувати.
Прошу опублікувати мою заяву на сторінках місцевих ЗМІ.
<!--spoiler_text_end-->
<!--/kamenec_spoiler-->

В кінці сесії депутат Шкварський О.А. зробив запит. Я звернувся з пропозицією виставити міський бюджет на сайт міської ради. Прикладом є місто Черкаси де в поточному режимі виставляють надходження до міського бюджету! І що бюджет Кам`янця на офіційному сайті не відповідає тому, що був затверджений 10 лютого.

Мер пообіцяв перейняти досвід Черкас, і на наступній сесії розглянути це питання.


------

Останні коментарі:

vilnyj
vilnyj
Цікаво було б почути звіт пана Гордійчука куди пішли 34 млн минулого Весняного кредиту на реставрацію системи водовідведення. Бо крім побілених бордюрів відстійників нам так нічого більше не показали.
Це план загарбання та колонізації населення міста через троянського коня, що зветься КП «МТВЕ». Якщо план був би дійсно створений для жителів нашого міста, то ТКВЕ взагалі потрібно знищити, як неперспетивну, та збиткову структуру. Всі будинки створюють ОСББ, об"еднуються в асоціації. Ці мільйони потрібно виділяти на створення мінікотелень в кожному мікрорайоні та передавати їх на баланс об2днанням ОСББ. Ще й на індивідульне опалення розкрили свої пики. Дивіться не подавіться, панове!
Цитувати Скарга

Прокоментуй Цей Пост:

Схожі Новини