Камянець-Подільський » Новини Кам'янця-Подільського » Події в місті » Відкрився новий музей фортифікації та артилерії

Відкрився новий музей фортифікації та артилерії

  • 2 037
  • 1
  • (Оцінок: 0)
Відкрився новий музей фортифікації та артилерії
Відкрився новий музей фортифікації та артилерії

В 2019 році під час відкриття туристичного сезону 2019, у відреставрованих приміщеннях пам’ятки - Руська брама, була презентована експозиція «Фортифікація та артилерія Руської брами», яка стала вагомим результатом багатолітньої співпраці Заповідника і Кам’янець-Подільського військо-історичного товариства шанувальників історії та фортифікації.

Фактично усі предмети були зібрані за ініціативи Ігоря Данилова які виставлені в новому музеї, він збирав понад 25 років. Частину предметів старовини він купував на аукціонах, частину – дарували друзі й знайомі, які знали про захоплення Данилова.

==
Вартість квитка = 30 грн.
==

У трьох залах Казематної куртини та Надбрамної башти гармонійно поєднані в єдину експозицію музейні предмети і матеріали Заповідника та Товариства, що знайомлять відвідувачів з етапами розбудови унікального оборонно-гідротехнічного комплексу Руської брами, історією зброї і обладунків на теренах Східної Європи протягом ХІV-ХVІІІ століть. Тут представлені експозиційні стенди з інформацією про розвиток міських фортифікацій, в тому числі Руської брами, репродукції мистецьких творів із зображенням пам’ятки, її макети і зразки зброї.


Відвідувачі зможуть побачити, як артилерія розвивалась від метальної до ствольної зброї, коли з’явились гармати, ядра, кам’яний дріб тощо. В першому залі представлені гармати, ядра, арбалети і стріли, у другому – довгоствольні рушниці з приватної колекції Ігоря Данілова, а у третьому облаштовано лицарський зал з обладунками членів військово-історичного товариства.


 


------

Останні коментарі:

Олекса (шляхта з Київа)
Олекса (шляхта з Київа)

БЛИСКУЧИЙ ПРОЕКТ!!!

Це - гідне застосування для фортифікаційної пам'ятки: та ще й такої унікальної!

Побільше б подібного Вітчизні!

Низький уклін Ігореві Данилову!

Цитувати Скарга

Прокоментуй Цей Пост:

Схожі Новини