НОВИНИ Камянця-Подільского.
Кам'янець-Подільський » Новини » Події в місті » Рокери вшанувати пам'ять іншого рокера

Рокери вшанувати пам'ять іншого рокера

Рокери вшанувати пам'ять іншого рокера
блог автора
0 785
Оцінок: 0

Рокери приїхали вшанувати пам`ять іншого рокера. Сьогодні в Кам`янці на концерті, присвяченому пам`яті Миколи Гордійчука, виступив Олександр Положинський та гурт "Тартак".

Прекрасний концерт - незважаючи на звук, ніби з глибоченної старої бочки. Була здивована, як фронтмен працює з залом, як він з ним ГОВОРИТЬ. Як вибачився за звук. Як розказав, що "Мене вже немає" насправді була написана ще в 2012 р. (!!! Шок!).

 

Як відмовився виконати на прохання публіки "Я не хочу бути героєм України" - і справді, в такий вечір власне ця пісня була б жорстко-недоречною. Як ставився до загиблого в АТО свого фаната Ніка Своєрідного - М. Гордійчука.

 

Про це, в принципі, міг і не говорити: все було видно й так. Хлопці з гурту були вдягнені в футболки із зображенням Гордійчука та цитатою з його пісні. Я прийшла вже безпосередньо на Тартак, першу частину дійства не бачила. В першій частині влада роздавала грамоти - тому народу було повно (грамот у влади, здається, є багато).

 

Отримавши свої картонки, народ хутенько втікав з актової зали коледжа ПДАТУ. Дарма. Залишилися міські пластуни та купка кам`янецької інтелігенції - ледь не кожне п`яте обличчя в залі було знайомим.

 

Я сто років не була на рок-концертах (здається, останній раз їздила ще років 9 тому на Samael - і це все, ага) - спочатку було незвично (звук! Чорт, цим звуком на початку можна було різати особливо тверді породи деревини), але потім втягнулася. Було круто. Єдине - соромно, що народу зовсім мало. Хто б не запросив гурт у місто (підозрюю, це був Віктор Годний) - велике вам дякую.


------

Коментарі (0)

Залишити свій коментар:
Вітаю! Гадаю Ви знайдете тут необхідну для себе інформацію. Успіхів.
Свічки оптом Гіди та екскурсії місто Кам’янець-Подільський Створення та СЕО просування сайтів
Організація весілля в Кам'янці-Подільському Сувеніри з кераміки
Ціни на продукти: Станом на 27 січня 2018р.
110 грн. 38 грн. 14 грн. 35 грн. 80 грн. 45 грн. 20 грн. ➥ усі ціни
Державні свята:
Українські анекдоти:
Анекдот про електрика
***

ДОСВІДЧЕНИЙ ЕЛЕКТРИК НАВІТЬ ДРУЖИНУ НЕ БЕРЕ ОДНОЧАСНО ЗА ДВІ ЦИЦЬКИ...

Анекдот про жінку пілота
***

Заходячи на посадку, просить підігнати до злітної смуги “швидку”. Вивантажують дружину з кабіни, та напівпритомна, забльована, стан - лантух із лайном… Льотчик-чоловік схиляється до неї й ніжно промовляє: — Ну що, потрахаємось чи до театру сходимо?!

Українські анекдоти
[/not-smartphone]