Відкриття «Каменю Кохання»

  • 2 905
  • 2
  • (Оцінок: 0)

 У неділю, 30 травня о 12:00 відбудеться церемонія урочистого відкриття "Каменю Кохання з Кани Галілейської" присвячена до Дня міста Кам`янець-Подільський в рамках міжнародного проекту "Камінь любові у вашому місті".

 Відкриття пройде за участі представників молодіжних організацій, подружніх пар, а також мера міста та почесних гостей у сквері «Водойма» (вул. Князів Коріатовичів). Під час заходу на всіх чекають приємні та романтичні сюрпризи: концерт, освідчення молодят, запуск голубів тощо.

Також планується підбиття підсумків на найбільш романтичну історію кохання, в рамках конкурсу, що тривав 2 місяці за підтримки газети «Ділове місто», готелю «Сім днів», піцерії «МакСмак». Відкриття Каменю відбувається за підтримки Віктора та Олексія Шкабури, мера міста - Анатолія Нестерука, депутата міської ради Андрія Мастикаша, Міжнародного благодійного фонду «Пілігрим», компанії «Круп`яний дім», Всеукраїнської громадської організації «Фундація регіональних ініціатив».

«Камінь Кохання» - це камінь із Кани - невеликого містечка в Галілеї, де Ісус благословив наречених. Згідно древньої традиції, це місце вважається щасливим для закоханих. Завдання проекту - пропагувати віру в добро, справедливість і кохання. Ця подія пропагує любов: до своєї другої половинки, своєї сім`ї, свого міста, своєї країни. Вона об`єднує навколо себе гідних людей, яким не байдужі ті, хто живуть поруч. Ми вважаємо, що свято кохання потрібен кожній людині, кожному місту і всій країні заради майбутнього. Загалом в проекті бере участь 25 міст України.

 


------

Останні коментарі:

lube.restaurant
lube.restaurant
Навіщо писати одну новину 2 рази?
Цитувати Скарга
Я
Я
Це жах! краще б ці гроші віддали справді нужденним! А тут якісь багаті євреї каміння дарують! Це не допоможе хворим і нещасним, голодним!
Цитувати Скарга

Прокоментуй Цей Пост:

Схожі Новини