Камянець-Подільський » Туризм » Камінь кохання у Кам’янці-Подільському

Камінь кохання у Кам’янці-Подільському

  • 5 854
  • (Оцінок: 0)

30 травня 2010 року в Кам`янці-Подільському було урочисто відкрито Камінь кохання, який встановлено в рамках міжнародного проекту проекту ...

Сайт проекту - https://soactiv.org.ua.

Завдання проекту - пропагувати віру в добро, справедливість і кохання. Ця подія пропагує любов: до своєї другої половинки, своєї сім’ї, свого міста, своєї країни. Вона об’єднує навколо себе гідних людей, яким не байдужі ті, хто живуть поруч. Хто з нас не мріє бути коханим?

«Камінь Кохання» – це камінь із Кани – невеликого містечка в Галілеї, де Ісус благословив наречених. Згідно древньої традиції, це місце вважається щасливим для закоханих.

 Хто з нас ну хоча б раз в житті не говорив цих три завітних слова «Я тебе кохаю»? Мабуть не існує таких людей. Всі з нас хочуть дарувати кохання і хочуть бути коханими. Для кожного існують свої місця, де вони зустрічаються з коханими, проводять час, освічуються, і в кожного це місце своє і якщо навіть це місце біля дороги десь в бур’янах, воно всеодно най-най-найкраще у всьому всесвіті, адже тут зародилася ваша любов.

 

 30 травня, рівно о першій годині дня в сквері «Водойма» біля нового пам’ятнику, який був огорнутий в білу тканину з яскраво-червоним бантом, зібралася велика кількість людей. Деякі навіть не знали, що тут відбувається, просто підходили і запитували, а у відповідь чули, що то «Камінь кохання» і заради цікавості залишалися.

 

Відкриття Каменя Кохання у Кам`янці-Подільському

Відкриття Каменя Кохання у Кам`янці-Подільському

 

 

Відкрити Камінь запросили мера міста Анатолія Макаровича Нестерука, голову К-П ГО ВМГО «Фундації регіональних ініціатив» Олену Іллясевич і людину, яка привезла цей камінь зі святої землі, з Кани Галілейської Алекса Штрая. Коли зняли тканину всі побачили величезний камінь на якому милувався ангел з каменем кохання. З промовою виступив мер міста, який побажав всім присутнім великого шаленого кохання, а потім запросив підійти до каменя першу пару наречених, які якраз гуляли у сквері. Алекс Штрай розповів історію самого каменю і те як він потрапив до Кам`янця.

 І насправді те що «Камінь кохання» відкрито у Кам’янці-Подільському заслуга однієї людини, а саме голови К-П ГО ВМГО «Фундації регіональних ініціатив» Олени Іллясевич, яка набралася хоробрості і сказала, що вона хоче, щоб камінь був і в її місті. Власне вона знайшла безліч спонсорів, без яких відкриття не відбулося би.

 

Камінь Кохання у Кам`янці-Подільському

 

Камінь Кохання до і після установки

Камінь під час відкриття та в жовтні.

 

Камінь Кохання в Івно-Франківську та Вознесенську

 

Камінь Кохання в Івно-Франківську та Вознесенську

 

 

Спонсори: Олексій і Віктор Шкабури, депутат міської ради Андрій Ігорович Мастикаш, депутат закарпатської обласної ради Олександр Гейзович Солонтай. Сприяння у проекті: МБФ «Пілігрим», міський голова Анатолій Макарович Нестерук, начальник відділу у справах сім`ї і молоді Сергій Володимирович Нижник, голова правління ВАТ «Гіпсовик» Постовий Володимир Ілліч, директор комунального підприємства «Комунбуд» Сергій Миколайович Когут, Микола Карвацький та Михайло Пшесмецький.


------

Прокоментуй Цей Пост:

Схожі Новини