Камянець-Подільський » Новини Кам'янця-Подільського » Події в місті » Відкриття «Каменю Кохання» у Кам’янці-Подільському

Відкриття «Каменю Кохання» у Кам’янці-Подільському

  • 3 251
  • (Оцінок: 0)
Відкриття «Каменю Кохання» у Кам’янці-Подільському
Відкриття «Каменю Кохання» у Кам’янці-Подільському

В неділю, 30 травня о 12:00 відбудеться церемонія урочистого відкриття “Каменю Кохання з Кани Галілейської” присвячена до Дня міста Кам’янець-Подільський в рамках міжнародного проекту Камінь любові у вашому місті”.

Відкриття пройде за участі представників молодіжних організацій, подружніх пар, а також мера міста та почесних гостей у сквері «Водойма» (вул. Князів Коріатовичів).

- Дивитись як відкривали

Під час заходу на всіх чекають приємні та романтичні сюрпризи: концерт, освідчення молодят,  запуск голубів тощо. Також планується підбиття підсумків на найбільш романтичну історію кохання, в рамках конкурсу, що тривав 2 місяці за підтримки газети «Ділове місто», готелю «Сім днів», піцерії «МакСмак».

Відкриття Каменю відбувається за підтримки Віктора та Олексія Шкабури, мера міста – Анатолія Нестерука, депутата міської ради Андрія Мастикаша, Міжнародного благодійного фонду «Пілігрим», компанії «Круп’яний дім», Всеукраїнської громадської організації «Фундація регіональних ініціатив». 

 

«Камінь Кохання» – це камінь із Кани – невеликого містечка в Галілеї, де Ісус благословив наречених. Згідно древньої традиції, це місце вважається щасливим для закоханих. Завдання проекту - пропагувати віру в добро, справедливість і кохання. Ця подія пропагує любов: до своєї другої половинки, своєї сім’ї, свого міста, своєї країни. Вона об’єднує навколо себе гідних людей, яким не байдужі ті, хто живуть поруч. Ми вважаємо, що свято кохання потрібен кожній людині, кожному місту і всій країні заради майбутнього.

Загалом в проекті бере участь 25 міст України.

Тел. координатора акції: +380976672715,  +380931412946 (Олена Іллясевич, ВМГО «ФРІ»)

Детальну інформацію можна знайти тут - https://soactiv.org.ua

                  

ДОВІДКОВО:

Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Фундація Регіональних Ініціатив» (ФРІ) – потужний центр підтримки молодіжного руху, молодіжних організацій та підготовки молодих лідерів в Україні. Працює з метою інституційного зміцнення молодіжного руху, навчання і забезпечення активних учасників об’єднань молоді, розвитку студентських та загалом молодіжних ініціатив. Одним з найважливіших стратегічних завдань ФРІ є збільшення кількості молодих активістів суспільного життя, щоб почати невпинну ланцюгову реакцію позитивних змін в суспільстві. ФРІ є незалежною неурядовою організацією, не належить до жодної з політичних партій, не підтримує жодного партійного лідера і не бере участі у виборах як сторона виборчого процесу. Докладніше про діяльність ФРІ читайте тут – https://fri.com.ua.

Компанія «Круп`яний Дім» – українське підприємство, лідер на ринку фасованих круп. Включає в себе потужний виробничий комплекс, сучасні перероблюючи та пакувальні лінії. Підприємство займає до 50% в рremium-сегменті ринку круп роздрібної торгівлі України. Продукція компанії під торговими марками «Жменька», «Крупієчка» та «Сладов» охоплює понад 80% українського ринку, а також представлена у відділах етнічної кухні супермаркетів США, Канади, Німеччини, Великої Британії та Австралії. Докладніше про діяльність компанії «Круп`яний Дім» читайте тут - https://krupdom.com.ua


------

Прокоментуй Цей Пост:

Схожі Новини