Фестиваль Кашоварів

  • 2 148
  • 2
  • (Оцінок: 0)

2 травня в Камянці-Подільської пройшов унікальний  і цікавезний (особливо для гурманів) Фестиваль Кашоварів. Мабуть усі, хто дивились українські новини 3-го, або 4-го травня могли бачити сюжет, як на території фортеці у великих казанах варили куліш, узвар, смажили ковбаски.

Серед оргкомітету і активних учасників фесту були і члени Камянець-Подільської ФРІ. Це був стартовий проект співпраці молодіжної громадської організації з представниками ресторанного бізнесу   (зокрема рестораном «Кава у Поліцмейстера»). У такому форматі діяльності на благо популяризації нашого міста і патріотичної молоді буде проходити міська екологічна акція та квест історичними місцями.

Кашовари


------

Останні коментарі:

admin
admin
Ходили мої родичі і на цей фестиваль. Вистояли в черзі 40 хв. до каси. Зайшли у Фортецю а там 3 казани каши, купили за 20 грн. і все - фестиваль закінчився. Ні ведучаго ні музики, ні голосувань.
Щось від цього заходу смерділо херосімою :girl_cray:
Цитувати Скарга
Ljusia_M
Ljusia_M
хіх, а за фортецею у той час відбувалися кроваві зйомки містичного самурайського бойовика "Йоко і самураї", треба було туди завітати, там на багато цікавіше було одна сцена вбивства Антіна чого вартувала))) :dance:
Цитувати Скарга

Прокоментуй Цей Пост:

Схожі Новини