Фестиваль брейк-дансу

  • 2 984
  • 1
  • (Оцінок: 0)


11 квітня в Кам`янці-Подільському у Будинку культури
відбувся І Міжрегіональний фестиваль брейк-дансу, організаторами якого виступили члени міської команди брейк-дансу «Texas Team» Влад БОРОВИК і Вадим ТАРАСЕВИЧ.

Може, для когось це стане новиною, але наше місто є своєрідним осередком брейк-данс-культури у Хмельницькій області, а найяскравішим її представником є наша команда «South-West В-boys» або ж «Texas team», яка на сьогоднішній день складається з 10 учасників: Ь-Ьоу Бурик, b-boy Monty, b-boy Sandro, b-boy Zam Nine, b-boy Яся, b-boy Андрій (Utah Jazz), b-boy Jeno aka Jenzilla aka Super Jen, b-boy Takker, b-boy Body Rock, b-boy Gelik. Уже не перший рік хлопці активно виступають у Києві, Львові, Ялті, Хмельницькому та інших містах.


Magig Mad MenНа фестиваль були запрошені команди зі Львова, Чернігова, Чернівців, Хмельницького, Одеси, Києва, ну і, звичайно, вже згадана вище команда з Кам`янця-Подільсь-кого. Змагання проходили у формі «ВаШе (від англ. - битва) 2x2» (одна команда з 2-х учасників виступала проти іншої такої ж команди) та «Battle power-move 1x1» (один проти одного). Змагання тривали протягом 4-х годин, але здавалося, що пролетіла тільки мить, настільки захоплюючим і видовищним було дійство, яке відбувалося на сцені. Працюючи на межі людських можливостей, учасники не переставали дивувати глядачів майстерністю, раз у раз змушуючи задуматись: як людина може виробляти таке? Особливого напруження додавала пануюча на сцені атмосфера запеклого змагання, адже кожен з учасників був націлений на перемогу.

 

Варто зазначити, що віковий ценз учасників був не обмежений і до участі були допущені й зовсім юні b-boys віком від 9-ти років. Чудово проявило себе і молоде покоління Кам`янця-Подільського, зокрема 14-річний b-boy Sergiy. У фесті брали участь і дівчата, їх хоч і було мало, але вони чудово зарекомендували себе, особливо журі відзначило кам`янчанку Ксенію ПЕПИХ.

Періодично МС (ведучий) оголошував 5-хвилинний jam (перерву, під час якої кожен учасник міг виступити і показати все, на що він здатен). Підчас цих перерв панувала приємна атмосфера, адже учасники вже не змагалися між собою, а просто відпочивали і танцювали для свого задоволення.

Безперечним є те, що планка у змаганні була дуже високою, адже майже всі продемонстрували високий професійний рівень володіння брейк-дансом, і в результаті досить напруженого змагання місця розподілилися так: у «битві  2x2» І місце здобули «Magig Mad Men» (b-boy Glebi, b-boy Vanilla) (м.Чернігів); II місце - «Xolostyak team» (b-boy Sirko, b-boy Burik) і III місце - «Underfoor b-boys» (b-boy Duke, b-boy Kornel) і `Transformers b-boys Clan» (b-boy Smoocat, b-boy Neon). У «Battle powermove 1x1» перемогу здобув b-boy Vanilla з м.Чернігів. Переможці отримали грошову винагороду та спеціальні призи від спонсора.

Музичний супровід для заходу забезпечив DJ Jeremy Star (Андрій Г0НЧАР0В), а МС (ведучим) заходу був Влад БОРОВИК, який теж брав участь у змаганнях і посів почесне II місце, а ще до battles і під час jems він виконував власні пісні (він та Андрій Г0НЧАР0В - члени відомого хіп-хоп-гурту «Театр-Но»).

Цей захід гаряче підтримав директор МБК, який запропонував, щоби подібні battles стали хорошою щорічною традицією. Сподіваємося, що так і буде! А хлопцям хотілося би побажати подальших творчих успіхів і професійного зростання.

 

 

команда «South-West В-boys»


«South-West В-boys»

 


Марина Боговіна, спец. для «ПОДОЛЯНИНА»


------

Останні коментарі:

Вадим
Вадим
Де тренеруюця «South-West В-boys»
Цитувати Скарга

Прокоментуй Цей Пост:

Схожі Новини