Камянець-Подільський » Новини Кам'янця-Подільського » Новини міської ради » Риги таки продали майно вартістю 2 лями за 30тис. баксів.

Риги таки продали майно вартістю 2 лями за 30тис. баксів.

  • 1 896
  • (Оцінок: 0)
Риги таки продали майно вартістю 2 лями за 30тис. баксів.
Риги таки продали майно вартістю 2 лями за 30тис. баксів.

А хочете купити приміщення в центрі міста на 345 кв. м. за 30 тис. $? Це приблизно 6 стандартних кам’янецьких 3-кімнатних квартир за такою ж ціною. Для простого кам’янчанина - це неможливо.


Дивитись відео Риги таки продали майно вартістю 2 лями за 30тис. баксів.:

==

Як все починалось - дивитись

==

Громаду обурила інформація про обмін землі на вул. Крип’якевича на дороговартісне комунальне нерухоме майно в центрі міста. Влада, прикриваючись історією про те, що при будівництві нової ТЕЦ забудовник заліз на чужу земельну ділянку, запевняла, що тільки обміном можна вирішити конфлікт.

Скажемо чесно, нас приголомшила грандіозність такого обману, тому ми активно протистояли ухваленню цього рішення. Але 21 депутат своїм голосуванням протягнув цю оборудку.

«Суть грубих порушень Закону полягає перш за все у відсутності обов’язкового первинного рішення міськради про викуп земельної ділянки для суспільних потреб, відсутності обов’язкових процедур та інших передбачених Законом дій. В третьому варіанті проекту рішення чиновники за допомогою калькулятора на власний розсуд «нарізали» пану Чалому 115,4 кв. м. із загальної площі об’єкта, проект рішення сесії «трохи» підкорегували, вказавши у тексті, що замість цілого об’єкта нерухомого майна загальною площею 364,4 кв. м. передається лише частина вказаного об’єкта площею 115,4 кв. м. (230 кв. м. залишається у комунальній власності).
1 жовтня 2019 року відбувся довгоочікуваний фінал розгляду даного вистражданого нашими чиновниками питання. Ми знали, що провладна більшість цього разу за будь-якої ціни і незважаючи на будь-які контраргументи, протягне це рішення, адже необхідні 19 голосів у них гарантовано є. Так і сталось, 21 депутат віддав голос за цю оборудку», - коментує ситуацію адвокат-свободівець Дмитро Костюкович.

Михайло Посітко, голова фракції ВО «Свобода» в Кам’янець-Подільській міській раді, зазначив: «В 2018 році Чалий викупив земельну ділянку 4 тис. 142 кв м. за 565 тис грн., або 137 гривень за 1 квадратний метр! А вже в 2019-му році десята частина цієї ділянки, площею в 496 кв.м., яку ніби ненавмисне зайняла МТВЕ, оцінена в 262 тис. або 530 грн. за метр. А це – половина від всієї викупної ціни за всю ділянку. З приміщенням така ж афера, тільки навпаки. Тут вже спрацювали на заниження вартості. І ось докази: Звіт про експертний висновок наголошує нам, що приміщення в центрі міста в 345 кв. м. в червні 2019 року коштує 787 тис грн. або 30 тис. дол... Але увага! Ми з’ясували, що в 2017 році це приміщення вже оцінювали, і тоді вартість склала 1 мільйон 527 тис грн. - і це близько 60 тис. доларів! Оціночна вартість приміщення занижена вдвічі! Хоча й вона не відповідає реаліям: адже ринкова вартість такого приміщення складає понад 150 тис доларів.

Ці нахабні ігри на підвищення та заниження вартості – свідчать про відстоювання за всяку ціну приватного інтересу. Це спланований грабунок, оскільки: порушена процедура, занижена оцінка майна, завищена оцінка землі. А це приміщення могло б бути сервісним центром, приміщенням для молоді, тощо.
Я пропонував законний шлях виходу із ситуації, внісши проект рішення про початок процедури викупу для суспільних потреб. Але мою пропозицію навіть не включили до порядку денного.
Наразі ми підготували позов щодо скасування незаконного рішення, а також готуємо заяви до правоохоронних органів щодо притягнення до кримінальної відповідальності винних службових осіб. Я хочу привернути увагу кам’янчан до цієї проблеми. Адже, чиновники та депутати забувають, що бюджет міста складається не тільки з витратної частини, а й з дохідної. І якщо через такі оборудки міський бюджет недоотримує мільйони гривень, то ви, шановна кам’янецька громадо, маєте знати, що саме через такі речі, у нас відсутні поремонтовані якісні дороги, тротуари, не збудовані садочки та дитячі майданчики, недофінансовані освіта та медицина. Хто стоїть за цим насправді? Той, хто всі ці роки контролював і продовжує контролювати і розподіляти блага. Закликаю правоохоронців виконати свою роботу і довести, що вони на сторон


------

Прокоментуй Цей Пост:

Схожі Новини