Земельне самоправство

  • 1 662
  • (Оцінок: 0)

В с.Кам’янка Кам’янець-Подільського району Хмельницької області відмовляються виконувати Земельний Кодекс України!

Відповідно до ч.1 ст. 121 зазначеного Кодексу, громадяни України мають право на безоплатну передачу їм земельних ділянок із земель державної або комунальної власності в таких розмірах:

а) для ведення фермерського господарства - в розмірі земельної частки (паю), визначеної для членів сільськогосподарських підприємств, розташованих на території сільської, селищної, міської ради, де знаходиться фермерське господарство. Якщо на території сільської, селищної, міської ради розташовано декілька сільськогосподарських підприємств, розмір земельної частки (паю) визначається як середній по цих підприємствах. У разі відсутності сільськогосподарських підприємств на території відповідної ради розмір земельної частки (паю) визначається як середній по району;
б) для ведення особистого селянського господарства - не більше 2,0 гектара;
в) для ведення садівництва - не більше 0,12 гектара;
г) для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у селах - не більше 0,25 гектара, в селищах - не більше 0,15 гектара, в містах - не більше 0,10 гектара;
ґ) для індивідуального дачного будівництва - не більше 0,10 гектара;
д) для будівництва індивідуальних гаражів - не більше 0,01 гектара.

 

До мене по юридичну допомогу звернулися троє громадян, які хотіли реалізувати своє право, відповідно до ст.121 ЗКУ, я їм підготував пакет документів, який передбачено ЗКУ для отримання земельної ділянки і 06.04.2015 року документи подали до Кам’янської сільської ради.

26.05.2015 року… «свєршілось чудо» - пунктом 1.2 рішення № 37 45-ої сесії VI скликання Кам`янської сільської ради Кам`янець-Подільського району Хмельницької області відмолено в наданні земельної ділянки, мотивуючи тим, що згідно рішення № 34 від 14.07.2006 р. сесія сільської ради затвердила критерії розподілу земельних ділянок для забудови житлових будинків відповідно до яких ділянки надаються молодим сім’ям, один із подружжя яких зареєстрований та проживає на території сільської ради. З рішенням Кам’янської сільської ради про відмову в наданні земельної ділянки ми не згідні, і подали позов до суду, в результаті чого є позитивне рішення суду, яке 20.10.2015 року набрало законної сили, і з яким Ви можете ознайомитися за наступним посиланням.

» https://www.reyestr.court.gov.ua/Review/51975706

Тепер наступне, виходячи з критеріїв які затвердила Кам’янська сільська рада рішенням № 34 від 14.07.2006 року, людям на протязі 9 років відмовлялось в отриманні земельної ділянки відповідного цільового призначення, так як вони не підпадали під «їхні» критерії, і ніхто не звернувся до суду за захистом своїх прав, а таких людей напевно було немало.


------

Прокоментуй Цей Пост:

Схожі Новини