НОВИНИ Камянця-Подільского.
» » » Не можуть нажертись. Перед "смертю"....

12 вересня 2019 р. відбулось продовження 76 сесії міської ради. Раптово, після розгляду питань бюджету, голова земельної комісії Слободян В., підтриманий керівником фракції ЄС Кобильником В., вніс з голосу, зняте на довивчення напередодні, скандальне питання нерівноцінного обміну земельної ділянки на вул. Крип’якевича, що належить приватній особі (0, 0496 га) на приміщення комунальної форми власності на розі вулиці Князів Коріатовичів та проспекту Грушевського, площею 345,4 м. кв (другий поверх над «Ощадбанком»). Згідно з проектом рішення, приватна особа при обміні земельної ділянки на околиці на приміщення громади в центрі міста, має сплатити всього в 524731 грн. (± 20 тис. у.о.). Проти такого відвертого нехтування інтересами громади на догоду приватному інтересу, повстала наша фракція ВО «Свобода».


Я попередив (Михайло Посідко) депутатів, що вони відповідальні перед громадою і ми не дозволимо так нахабно обкрадати місто. Ті, що вчора протягнули п’ятого заступника меру, сьогодні всіма способами намагались відволікти увагу громади і протягуючи шкурне питання, звинувачували, відверто ображали. Сесійна зала наповнилась суцільним стогоном голодної владної зграї, якій не дають її здобич.
Ми вимушені були заблокували трибуну. Мої побратими, Дмитро Костюкович, Іван Микуляк, заявили, що кожен кам’янчанин, в тому числі й вони, могли б за такі кошти викупити це приміщення, навіть якби довелось взяти їх в борг. Адже ринкова вартість 345 кв.м. в центрі міста – не менше 100 тис. у.о. У цьому питанні – суто приватний інтерес і жодного - інтересу громади.


Жовтий сайт вже «нарізав і намонтував відео». За вказівкою свого патрона, що програв вибори і тепер вже марить мерством, інформацію подали так, ніби то свободівці хотіли придбати це приміщення. Перекручування інформації і явна робота на кількох учорашніх рішал кам’янчанам мала б вже набриднути. Дивіться он-лайн трансляції, але відведіть дітей від моніторів, адже стільки брудних слів, як від місцевих забудовників і їх приспішників ви не почуєте й у підворотні.

Нашу позицію підтримала фракція Батьківщина (Олег Ткач). «Стала більшість рішал» також проголосувала за надання правової оцінки діям свободівців, які ніби то «залякали привладну більшість і міського голову».

Ми вимагаємо від влади припинити відвертий цинічний деребан комунального майна і при його відчуженні користуватись законом, а саме: механізмом аукціону з фаховою ринковою оцінкою.

--

Михайло Посітко Ірина Шелепницька Микола Сливка Людмила Шидей Володимир Кондрук Юлія Сабат Ларіса Діновська Віталій Дрозд Анатолій Борисович Геннадій Бенкендорф Dmytro Kostiukovych Людмила Людмила

----

Інформація з офіційної сторінки М.Посідка у Фейсбуці.

==

Вони таки продали - читати


------

Коментарі (0)

Залишити свій коментар:
Вітаю! Гадаю Ви знайдете тут необхідну для себе інформацію. Успіхів.
Свічки оптом Гіди та екскурсії місто Кам’янець-Подільський Створення та СЕО просування сайтів
Організація весілля в Кам'янці-Подільському Сувеніри з кераміки
Ціни на продукти: Станом на 27 січня 2018р.
110 грн. 38 грн. 14 грн. 35 грн. 80 грн. 45 грн. 20 грн. ➥ усі ціни
Державні свята:
4листоп.
День залізничника України
9листоп.
День української писемності
15листоп.
День працівників сільського господарства
16листоп.
День працівників радіо, телев. та радіо
19листоп.
День гідрометеорологічної служби
28листоп.
День пам'яті жертв голодоморів
Українські анекдоти:
Навіщо диплом?
***

Вища освіта необхідна! Раптом вам пощастить стати сторожем, як Ви без освіти будете кросворди розгадувати?

Фото москалів на паспорт
***

Влада Єгипту та Туреччини вимагає щоб москалі фотографувались на закордонний паспорт п'яними

Українські анекдоти
[/not-smartphone]