Жіноче обличчя кам’янецького бізнесу

  • 1 090
  • (Оцінок: 0)
Жіноче обличчя кам’янецького бізнесу
Жіноче обличчя кам’янецького бізнесу

20 червня року на XV українському муніципальному форумі в Одесі оголосили результати конкурсу. І проект Асоціації юристів Кам`янця-Подільського – "Коучингова програма "Жіноче обличчя кам’янецького бізнесу" був визнаний переможцем і буде реалізовуватися спільно із партнерами проекту – Кам’янець-Подільською міською радою.

 Проектом передбачено проведення ряд навчальних заходів щодо правової грамотності жінок-підприємців, гендерної рівності у бізнесі, міського конкурсу "Бізнес-леді-2019", бізнес-майстерня для чоловіків та багато ін.

Наше місто знову здобуло перемогу на конкурсі грантових проектів. Переможцями стали Департамент економіки міської ради разом із Асоціацією юристів Кам’янця-Подільського з ініціативою "Коучингова програма "Жіноче обличчя кам’янецького бізнесу".


Всіх бажаючих запрошуємо долучитись до коучингової програми та усвідомити сильні сторони своєї особистості, повірити у власні сили.

Попередній запис стосовно участі здійснюється в Департаменті економіки та розвитку інфраструктури міста за телефоном 5-16-60, або за електронною адресою dpekonom@kam-pod.gov.ua.


------

Прокоментуй Цей Пост:

Схожі Новини