Мер лоханувся майже на мільйон

  • 2 234
  • (Оцінок: 0)
Мер лоханувся майже на мільйон
Мер лоханувся майже на мільйон

Якщо робітник порушив правила безпеки і зламав станок - він відшкодовує його вартість. Якщо мер лоханувся і тепер місто має заплати майже мільйон гривень компенсаці - хто має віддавати гроші?

Наприкінці 2011 року посадовця Є.О. Ковтуна було фактично звільнено з роботи за невиконання посадових обов’язків, хоча той перебував на лікарняному. Звільнений чиновник подав до суду на міського голову Михайла Сімашкевича, з вимогою поновлення на роботі та компенсації за вимушений прогул.


Рішенням Києво-Святошинського суду від 14 листопада 2018 року основні позовні вимоги було задоволено. Позивач мав бути поновлений на роботі, та ще й отримати компенсацію в розмірі майже 372 тисячі гривень.


Міський голова не погодився з рішення суду та подав апеляційну скаргу, намагаючись довести, що звільнений ним посадовець таки є прогульником. Однак апеляцію програв. За час, коли тривала судова тяганина звільненому нарахували вже 627 тисяч гривень компенсації.


20 березня 2019 року Шостий апеляційний адміністративний суд міста Києва ухвалив стягнути з Виконавчого комітету Кам`янець-Подільської міської ради Хмельницької області на користь незаконно звільненого директора Департаменту правового супроводу та контролю Кам`янець-Подільської міської ради 627 тисяч компенсації за час вимушеного прогулу за період з 10 січня 2012 року по 14 листопада 2018 року. (Із всіма нарахуваннями сума складе майже 765 тисяч гривень).


------

Прокоментуй Цей Пост:

Схожі Новини