Камянець-Подільський » Новини Кам'янця-Подільського » Буденне життя » Плату за проїзд через міст скасовано!

Плату за проїзд через міст скасовано!

  • 2 938
  • (Оцінок: 0)

Активісти громадської організації "Дорожній Контроль" в м. Камянець-Подільський добились скасування незаконного рішення
Кам’янець-Подільського міського виконавчого комітету, про встановлення плати за проїзд вул. Замкова, що у Старому Місті.
За час введення плати за проїзд було незаконно відібрано у людей більше 2млн гривень.

З 1 серпня 2013 року усі бажаючі, що мали бажання попасти в Кам`янець-Подільський чи виїхати через Замковий міст могли це зробити у будь-який час, але за 5 гривень. - Читати як запровадили платню.

Встановлення плати за проїзд аргументувалось тим, що міст аварійний, через нього їде великий потік машин, тому його треба ремонтувати, а грошей нема. Тобто, для того, щоб проїхатись по аварійно-небезпечному мосту треба було ще 5грн заплатити.

Після встановлення плати, ДК К-П, зняв декілька сюжетів, як попри заборону проїзду і встановлення плати за проїзд, через міст їздили вантажівки.

 

Як через закон переступали касири, які при відсутності готівки, не пускали мешканців району додому

З приводу цього, громада р-н.Підзамча, с.Довжок, с.Зіньківці звернулись із заявою до прокуратури, яка відповіла, що рішення - законне, причин для прокурорського реагування не вбачається.
"«Встановлено, що, відповідно до ст.6 ЗУ «Про дорожній рух», пп.2 п.«а» ч.1 ст.28, пп.1 п.«а» ч.1 ст.29 ЗУ «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.19 ЗУ «Про автомобільні дороги», питання організації дорожнього руху на вулицях міста, розпорядження
об’єктами комунального майна, якими також є і вулиці міста, встановлення розміру плати за проїзд є виключною компетенцією виконавчих органів місцевих рад - у цьому випадку виконавчого комітету Кам’янець-Подільської міської ради.
При визначенні плати за проїзд по вулиці Замковій Кам’янець-Подільською міською радою дотримано вимог ЗУ «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності».
Враховуючи викладене, підстав для вживання заходів прокурорського реагування не вбачається»."

Тоді за справу взявся ДК "Камянець-Подільський", ми звернулись із заявами до хмельницького обласного територіального відділення антимонопольного комітету україни, також до обласної прокуратури, і податкової інспекції про можливе порушення Податкового Кодексу України
АМКУ не побачив порушення в економічній сфері.
Податкова інспекція до цих пір думає, як прикрити.
А Прокуратура була змушена подати до суду
Тоді 11 лютого 2014 року, Окружний адміністративний суд признав незаконним та скасував рішення Камянець-Подільського виконавчого комітету "Про встановлення плати за проїзд вул.Замкова"

Але на цьому знущання над законодавством і людьми не припинилось, виконвчий комітет не погоджується із рішенням Хмельницького окружного адміністративного суду, та подає апеляцію.

І аж 15 квітня, постановою Вінницького апеляційного адміністративного суду, рішення виконавчого комітету знову визнано незаконним.

Наразі стягування плати за проїзд не проводиться..


------

Прокоментуй Цей Пост:

Схожі Новини