Камянець-Подільський » Новини Кам'янця-Подільського » Буденне життя » Місцеві активісти почали бій за атестаційну комісію

Місцеві активісти почали бій за атестаційну комісію

  • 2 630
  • 2
  • (Оцінок: 0)

В Кам`янці-Подільському, місцеві активісти та організації, почали боротися за право бути представленими в хмельницькій атестаційній комісії поліції.

Дивитись відео Місцеві активісти почали бій за атестаційну комісію:Дійові особи:

- Кохановська Вікторія

- Антимис Наталія

- Віталій Бурбан

- Валерій Равський

Уся інформація, взята з мережі Фейсбук!!!!

 

Як виявилось, нижче представленні, почали хай проти включення Кохановської Вікторії, представника ГО «Власники нерухомості в Кам’янець-Подільському «ДобробуД», яку включили в атестаційну комісію.

Ось що вилиллось в соцмережах:

 

1. Магілат - яка постійно представляється головою, неіснуючої, Громадської Ради міста Кам`янець-Подільського.

 

2. Равський В. - брат саме того Равського, який є власником магазину "Абсолют", Також, Равський В. - є фіктивним підполковником комітету, як і Бурбан тієї самої фіктивної благодійної організації з гучною назвою про корупцію самим фіктивним генералом завірено, але чомусь армії?!

 

3. Баблонюк - Відкрито 3 кримінальні справи, також відома, як представник групи підтримки вбивці Макоцея, якого засуджено та визнано соціально небезпечним на Довічне позбавлення волі.

 

4. Гурома - Дружина депутата Ігоря Антимиса є сестрою даного Гуроми, вона має аптеку в приміщенні райлікарні без будь-яких відповідних документів. Договір оренди з ними закінчився ще в 2009 році, й з того часу його не продовжували. Районна лікарня виграла всі суди на користь комунального закладу, й коли до справи взялася виконавча служба, з’ясувалося, що майно, яке знаходиться в приміщенні аптеки, належить матері підприємця, пані Гуромі.І всі ці Гуроми і Бурбан -"Радикальна партія" Ляшка.

 

5. На Кохановську, юзери накопали таке -  просимо Вас надати iнформацiю про себе: 1.Хто i коли Вас уповноважив представляти iнтереси мешканцiв мiста? 2.Де знаходиться Ваш офiс за якою юридичною адресою? 3.Де i коли здобули юридичну освiту? 4.Список членiв якi входять в ГО "Спiвласники нерухомостi"?5.Cкiльки надiйшло на Вас скарг та заяв в рiзнi установи та на Вашого спiвмешканця(ст 125 КК Украини) Ви себе вважаете порядною,достойною та честною людиною?

 

.. Чекаєм розв`язки буде гарячо!

2 лютого підключився 33 канал:


------

Останні коментарі:

Ніна
Ніна
Об`єктивніше було б якби в атестаційну комісію входили люди з іншого далекого міста. Кам`янець - маленьке місто, тут одне одного всі знають, як не брат,то сват))
Цитувати Скарга
admin
admin
wink Звільнили всіх нахрен - Дивитись
Цитувати Скарга

Прокоментуй Цей Пост:

Схожі Новини