Вхід для зареєстрованих

Надає змогу переглядати непрочитані новини, обмінюватись приватними повідомленнями, отримувати розсилку, легко залишати коментарі, ОТРИМАТИ СТАТУС та іконку.

Зареєструватись

Стандартний метод реєстрації передбачає заповнення форми та підтвердження по e-mail.

Зареєструватись

Зареєструватись за допомогою акаунта в соцмережах. ⇓ АТОМАТИЧНО!

Екскурсії Камянець-Подільський
» » » Пожежа в гуртожитку для інвалідів

Пожежа в гуртожитку для інвалідів

admin
7-11-2017  208 
Пожежа в гуртожитку для інвалідів

6 листопада 2017 року виникла пожежа у гуртожитку Подільського спеціального навчально-реабілітаційного соціально-економічного коледжу.

Дзвінок про пожежу надійшов близько 23:42, загорання виникло на 3-му поверсі 4-поверхового гуртожитку по вулиці Годованця.

Відомо,що в гуртожитку проживали діти віком від 15 до 18 років з фізично обмеженими можливостями, захворюваннями опорно-рухової та нервової системи, а також з психіатричними вадами.

 Попередня причина пожежі – дитячі пустощі з вогнем. Завдяки оперативним діям рятувальників на пожежі ніхто не постраждав»

«Негайно за підвищеним номером виклику на місце події були направлені пожежно-рятувальні підрозділи м. Кам’янець-Подільський. Прибувши за вказаною адресою, надзвичайники разом з персоналом об`єкту евакуювали 150 дітей, серед яких 31 – з дитячим церебральним паралічем та 10, які самостійно не могли пересуватися, та приступили до гасіння пожежі в одній із кімнат гуртожитку, яка на той момент поширилась на площу 12 кв.м», – зазначили у ДСНС.

Через сильне задимлення вогнеборцям довелось працювати в засобах захисту органів зору та дихання.

Пожежу було локалізовано о 23:53 та ліквідовано о 23:55. «Загалом до ліквідації пожежі залучалось 4 одиниці техніки та 13 чоловік особового складу.

 


------

Залишити свій коментар: