Камянець-Подільський » Новини Кам'янця-Подільського » Аварії » В Кам'янці побили дітей Тараса Компаніченка

В Кам'янці побили дітей Тараса Компаніченка

  • 1 172
  • 0 0
    (Оцінок: 0)
В Кам'янці побили дітей Тараса Компаніченка
В Кам'янці побили дітей Тараса Компаніченка

5 листопада 2017 року, в міському парку міські гопники побили дітей відомого бандуриста Тараса Компаніченка.

В парку на них, на їхнього друга з «Пласту» Андрія та дівчину з здійснили напад 11(одинадцять!!!) молодиків віку старшого за 20 років. Одинадцять проти трьох!!! Традиційна схема нападу типового бидла. Мій син Богуслав сидів на лавці. Один запитав: звідки? Той відповів, що з Києва. Секунди не пройшло, його вдарили ногою по голові, в чоло.Він втратив свідомість. Та мерзота одразу набігла на інших, почала бійку.

Ну, хто переміг не важко здогадатися. Звалили. Замісили. Били ногами. В тому числі по головах.

 

:angry: (Примітка автора) Особисто я не здивуюсь якщо цим бидлом виявляться гопники з міської варти, адже наші риги створили собі охоронців саме з гопоти та надали їм безмежні права....

 

У поліції Кам’янця-Подільського також відреагували на повідомлення:

«За даним фактом вчиненого правопорушення відомості внесено до ЄРДР за ознаками злочину, передбаченого ч.2 ст.296 КК України «Хуліганство». Проводиться досудове розслідування у відкритому кримінальному провадженні з метою встановлення осіб, що скоїли кримінальне правопорушення, переглядається відеоматеріал з камер спостереження, встановлюються можливі очевидці та свідки даної події.

Всіх небайдужих громадян просимо надавати інформацію, що має значення по справі

за тел. 102, 03849-6-45-85

або на адресу відділу поліції вул. Шевченко,27.

Конфіденційність гарантуємо», – зазначила інспектор сектору моніторингу Кам’янець-Подільського відділу поліції ГУНП в Хмельницькій області, капітан поліції Руслана Марчук в коментарі до повідомлення.

-------

З поста Тараса Компаніченка у Фейсбуці:

Друзі, щойно довідався від своїх синів, Богуслава та Святополка, що мандрували до карстових печер разом з щорічною експедицією географічного факультету, про неприємну подію. Вертали через Кам`янець- Подільський. В парку на них, на їхнього друга з "Пласту" Андрія та дівчину з здійснили напад 11(одинадцять!!!) молодиків віку старшого за 20 років. Одинадцять проти трьох!!! Традиційна схема нападу типового бидла. Мій син Богуслав сидів на лавці. Один запитав: звідки? Той відповів, що з Києва. Секунди не пройшло його вдарили ногою по голові, в чоло.Він втратив свідомість. Та мерзота одразу набігла на інших, почала бійку. Ну, хто переміг не важко здогадатися. Звалили. Замісили. Били ногами. В тому числі по головах. Це було в парку. У дівчини істерика. Це сталося о 17.55. З енної спроби викликали поліцію, бо нападники вибивали телефони. Викликали близько 18.05. Поліція їхала довго, як на Кам`янець. Приїхала приблизно за півгодини коли всі нападники давно розбіглися. Поліціянти взяли свідчення, обіцяли подивитися камери спостережень та радили не писати заяв, бо, мовляв, треба буде їздити до Кам`янця і давати свідчення, а написати заяву зав місцем проживання-реєстрації. Ну, словом, традиційно нікого і ніхто не знайде? Тобто, марно сподіватися на результати оперативного затримання чи слідства? Його просто не буде? Зараз у хлопців болять голови. Бо отримали травми голови. І це сталося без жодної зачіпки, без будь-якої на те причини, щоб битися, на порожньому місці. Вертають до Києва. Це жах. Жах в тому, що ти працюєш на те, щоб в цьому суспільстві були шляхетні цінності і відчуваєш повну незахищеність своєї родини.

https://www.facebook.com/taras.kompanichenko/posts/2242157322477267

 


------

Прокоментуй Цей Пост:

Схожі Новини