Вхід для зареєстрованих

Надає змогу переглядати непрочитані новини, обмінюватись приватними повідомленнями, отримувати розсилку, легко залишати коментарі, ОТРИМАТИ СТАТУС та іконку.

Зареєструватись

Стандартний метод реєстрації передбачає заповнення форми та підтвердження по e-mail.

Зареєструватись

Зареєструватись за допомогою акаунта в соцмережах. ⇓ АТОМАТИЧНО!

Екскурсії Камянець-Подільський
» » » В Кам'янці побили дітей Тараса Компаніченка

В Кам'янці побили дітей Тараса Компаніченка

admin
6-11-2017  199 
В Кам'янці побили дітей Тараса Компаніченка

5 листопада 2017 року, в міському парку міські гопники побили дітей відомого бандуриста Тараса Компаніченка.

В парку на них, на їхнього друга з «Пласту» Андрія та дівчину з здійснили напад 11(одинадцять!!!) молодиків віку старшого за 20 років. Одинадцять проти трьох!!! Традиційна схема нападу типового бидла. Мій син Богуслав сидів на лавці. Один запитав: звідки? Той відповів, що з Києва. Секунди не пройшло, його вдарили ногою по голові, в чоло.Він втратив свідомість. Та мерзота одразу набігла на інших, почала бійку.

Ну, хто переміг не важко здогадатися. Звалили. Замісили. Били ногами. В тому числі по головах.

 

angry (Примітка автора) Особисто я не здивуюсь якщо цим бидлом виявляться гопники з міської варти, адже наші риги створили собі охоронців саме з гопоти та надали їм безмежні права....

 

У поліції Кам’янця-Подільського також відреагували на повідомлення:

«За даним фактом вчиненого правопорушення відомості внесено до ЄРДР за ознаками злочину, передбаченого ч.2 ст.296 КК України «Хуліганство». Проводиться досудове розслідування у відкритому кримінальному провадженні з метою встановлення осіб, що скоїли кримінальне правопорушення, переглядається відеоматеріал з камер спостереження, встановлюються можливі очевидці та свідки даної події.

Всіх небайдужих громадян просимо надавати інформацію, що має значення по справі

за тел. 102, 03849-6-45-85

або на адресу відділу поліції вул. Шевченко,27.

Конфіденційність гарантуємо», – зазначила інспектор сектору моніторингу Кам’янець-Подільського відділу поліції ГУНП в Хмельницькій області, капітан поліції Руслана Марчук в коментарі до повідомлення.

-------

З поста Тараса Компаніченка у Фейсбуці:

Друзі, щойно довідався від своїх синів, Богуслава та Святополка, що мандрували до карстових печер разом з щорічною експедицією географічного факультету, про неприємну подію. Вертали через Кам'янець- Подільський. В парку на них, на їхнього друга з "Пласту" Андрія та дівчину з здійснили напад 11(одинадцять!!!) молодиків віку старшого за 20 років. Одинадцять проти трьох!!! Традиційна схема нападу типового бидла. Мій син Богуслав сидів на лавці. Один запитав: звідки? Той відповів, що з Києва. Секунди не пройшло його вдарили ногою по голові, в чоло.Він втратив свідомість. Та мерзота одразу набігла на інших, почала бійку. Ну, хто переміг не важко здогадатися. Звалили. Замісили. Били ногами. В тому числі по головах. Це було в парку. У дівчини істерика. Це сталося о 17.55. З енної спроби викликали поліцію, бо нападники вибивали телефони. Викликали близько 18.05. Поліція їхала довго, як на Кам'янець. Приїхала приблизно за півгодини коли всі нападники давно розбіглися. Поліціянти взяли свідчення, обіцяли подивитися камери спостережень та радили не писати заяв, бо, мовляв, треба буде їздити до Кам'янця і давати свідчення, а написати заяву зав місцем проживання-реєстрації. Ну, словом, традиційно нікого і ніхто не знайде? Тобто, марно сподіватися на результати оперативного затримання чи слідства? Його просто не буде? Зараз у хлопців болять голови. Бо отримали травми голови. І це сталося без жодної зачіпки, без будь-якої на те причини, щоб битися, на порожньому місці. Вертають до Києва. Це жах. Жах в тому, що ти працюєш на те, щоб в цьому суспільстві були шляхетні цінності і відчуваєш повну незахищеність своєї родини.

https://www.facebook.com/taras.kompanichenko/posts/2242157322477267

 


------


Залишити свій коментар: