Камянець-Подільський » Туризм » Фестивалі » Фестиваль Кам’янець – остання столиця УНР

Фестиваль Кам’янець – остання столиця УНР

  • 4 589
  • 1
  • (Оцінок: 0)
Фестиваль Кам’янець – остання столиця УНР
Фестиваль Кам’янець – остання столиця УНР

Громадсько-політичний рух «Гідність» та Національний історико-архітектурний заповідник «Кам’янець» реалізують фестиваль Кам’янець – остання столиця УНР.

Місце проведення: м. Кам’янець-Подільський
Дата проведення: серпень

Фестиваль - "Остання столиця" відтворює події Перших визвольних змагань, що стали трагедією українського народу, і яка розділила один народ на два воюючі табори.


:request: Контакти військового товариства


Кам’янець-Подільський – одна зі столиць України – не забуває своє минуле і хоче нагадати всім про здобутки славної історії. Лише на висновках з минулого можна запобігти помилкам у майбутньому. Військові дії, які відтворюють реконструктори, відбувались в Кам’янці на початку червня 1919 року, але фестиваль вирішили приурочити до Дня Незалежності України.

Програма фестивалю Кам’янець – остання столиця УНР

Програма на 2019  - дивитись


Фото та програма у 2018 році - дивитись

Фотозвіт з 2017року - дивитисьФестиваль відтворює не лише військові дії, але й побут тих часів. Тому не тільки форма та зброя повністю відповідають періоду ХХ століття, а й навіть наша палатка у наметовому містечку виконана за лекалами царських часів. Сьогодні вранці, наприклад,   пили чай з самовару, як тоді було заведено.Також у нас був досвід – робили справжню крамницю алкогольних напоїв, які розливали у відповідні пляшки з етикетками початку минулого століття.   Раніше, коли ми відтворювали ці події, все більше сприймалось як гра. Але війна, яка вже три роки триває в Україні, змушує по-іншому подивитись на події початку ХХ століття.

Фестиваль - остання столиця УНР

------

Останні коментарі:

Чупринка
Чупринка
Знову буде зібрання мудаків в окулярах! Та годі вже трендіти, плакатись, та згадувати!

Потрібно щось робити на зразок Бандерштату! - дивитись
Цитувати Скарга

Прокоментуй Цей Пост:

Схожі Новини