Історія міста Кам`янець-Подільський
» » » Поділля. Історико-етнографічне дослідження

Поділля - славетна українська земля, по якій проходила межа між світом слов`ян і тюрків, католицизмом і православ`ям, Правобережжям і Лівобережжям.

Історики, етнографи, мистецтвознавці, що присвятили багато років дослідженню цього етнографічного регіону України, розповідають про його історію, про те, хто й коли заселяв цю землю, як її обробляли, як і що будували на ній, які страви готували, у що вбиралися, з ким торгували і яким товаром. Сторінки книги, що висвітлюють естетичні ідеали, світобачення подолян, яскраву своєрідність народного мистецтва і обрядовості Поділля, часто відкривають факти маловідомі або досі незнані. Книга зацікавить усіх патріотів України, сприятиме національному, духовному і культурному відродженню нашого народу.

Зміст книги 

Випуском Історико-етнографічного дослідження «Поділля», яке з фінансових причин тривалий час не виходило у світ в академічному видавництві «Наукова думка», розпочало свою діяльність у Києві Видавництво Незалежного культурного центру «Доля». Його заходами при допомозі авторського колективу та фінансовій підтримці Українського банку «Відродження» доведено до логічного завершення багаторічну працю науковців Інституту мистецтвознавства, фольклористики та етнології ім. М. Т. Рильського Академії наук України, редакційних працівників видавництва «Наукова думка» та видавництва НКЦ «Доля», поліграфістів. Незалежний культурний центр «Доля» випуском цього видання засвідчує своє прагнення сприяти відродженню духовності нації, запропонувати читачам видання, що не лише правдиво, а й науково виважено розповіли б про те, хто ми Й звідки, що ж і де е наша земля, що залишили нам у спадок предки і що залишимо нащадкам ми. Сподіваємося, що знайдемо серед читацького загалу шанувальників наших видань і щирих друзів.

Обкладинка 

Завантажити - Джерело


Назва : Поділля. Історико-етнографічне дослідження
Автор :Артюх Л., Наулко В., Болтарович З.
Видавництво : Київ: Видавництво НКЦ «Доля»
Рік видання : 1994
Сторінок : 504
Формат : PDF
Розмір файлу : 18,8 MB
Мова : Українська

Теги: дослідження, поділля, етнографічне, книга, letitbit, завантажити


------

Коментарі (0)

Залишити свій коментар:
Вітаю! Гадаю Ви знайдете тут необхідну для себе інформацію. Успіхів.
Свічки оптом Гіди та екскурсії місто Кам’янець-Подільський Створення та СЕО просування сайтів
Організація весілля в Кам'янці-Подільському Сувеніри з кераміки
Ціни на продукти: Станом на 27 січня 2018р.
110 грн. 38 грн. 14 грн. 35 грн. 80 грн. 45 грн. 20 грн. ➥ усі ціни
Державні свята:
1серпня
День інкасатора України
2серпня
День аеромобільних військ
8серпня
День військ зв'язку України
9серпня
День працівників ветеринарної медицини
9серпня
День будівельника
15серпня
День Археолога
19серпня
День пасічника
23серпня
День Державного Прапора України
30серпня
День далекобійника
30серпня
День авіації України
Українські анекдоти:
Поїхав до повій
***

Приїхав мужик у відрядження. Зайшов у туалет на вокзалі. дивиться на стіні напис фарбою "Дівчата. Дешево тел. 096-....".. Зателефонував. Йому сказали куди підїхати на таксі. Мужик доїхав до адреси, розплатився, дивиться поруч лише напіврозвалений будинок і дід сидить на лавці. - Діду, аде тут.. ці повії? - Та зроду таких тут не було! а ось таких як ти, таксисти по 10 штук в день взувають!

Нарешті народився хлопчик
***

- У нас після трьох дівчаток нарешті народився хлопчик! - Що ви говорите, вітаю! І на кого схожий? - Не знаю, ми на обличчя ЩЕ НЕ ДИВИЛИСЯ ...

Українські анекдоти