Камянець-Подільський » Історія » Події минулого » Поділля. Історико-етнографічне дослідження

Поділля. Історико-етнографічне дослідження

  • 5 458
  • 1
  • (Оцінок: 0)
Поділля. Історико-етнографічне дослідження
Поділля. Історико-етнографічне дослідження

Поділля - славетна українська земля, по якій проходила межа між світом слов`ян і тюрків, католицизмом і православ`ям, Правобережжям і Лівобережжям.

Історики, етнографи, мистецтвознавці, що присвятили багато років дослідженню цього етнографічного регіону України, розповідають про його історію, про те, хто й коли заселяв цю землю, як її обробляли, як і що будували на ній, які страви готували, у що вбиралися, з ким торгували і яким товаром. Сторінки книги, що висвітлюють естетичні ідеали, світобачення подолян, яскраву своєрідність народного мистецтва і обрядовості Поділля, часто відкривають факти маловідомі або досі незнані. Книга зацікавить усіх патріотів України, сприятиме національному, духовному і культурному відродженню нашого народу.

Зміст книги 

Випуском Історико-етнографічного дослідження «Поділля», яке з фінансових причин тривалий час не виходило у світ в академічному видавництві «Наукова думка», розпочало свою діяльність у Києві Видавництво Незалежного культурного центру «Доля». Його заходами при допомозі авторського колективу та фінансовій підтримці Українського банку «Відродження» доведено до логічного завершення багаторічну працю науковців Інституту мистецтвознавства, фольклористики та етнології ім. М. Т. Рильського Академії наук України, редакційних працівників видавництва «Наукова думка» та видавництва НКЦ «Доля», поліграфістів. Незалежний культурний центр «Доля» випуском цього видання засвідчує своє прагнення сприяти відродженню духовності нації, запропонувати читачам видання, що не лише правдиво, а й науково виважено розповіли б про те, хто ми Й звідки, що ж і де е наша земля, що залишили нам у спадок предки і що залишимо нащадкам ми. Сподіваємося, що знайдемо серед читацького загалу шанувальників наших видань і щирих друзів.

Обкладинка 

Завантажити - Джерело


Назва : Поділля. Історико-етнографічне дослідження
Автор :Артюх Л., Наулко В., Болтарович З.
Видавництво : Київ: Видавництво НКЦ «Доля»
Рік видання : 1994
Сторінок : 504
Формат : PDF
Розмір файлу : 18,8 MB
Мова : Українська

Теги: дослідження, поділля, етнографічне, книга, letitbit, завантажити


------

Останні коментарі:

wilson008
wilson008

Відсутній останій розділ про народне мистецтво і традиційні ремесла...

Цитувати Скарга

Прокоментуй Цей Пост:

Схожі Новини